Top 10 Siebträgermaschine Kaffee – Kávovary na espreso a filtrovanou kávu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. De'Longhi

#ad

Balení 1 ks, pro mletou kávu nebo ESE kapsle, šířka pouze 15 cm, pákový kávovar na espresso s profesionálním napěňovačem mléka, nádržka na vodu 1 l, stříbrný, De'Longhi Dedica Style EC 685.M – pákový espresovač

#ad
De'Longhi #ad - Topný systém thermoblock: připravte espresso vždy přesně na správnou teplotu – za pouhých 40 sekund je kávovar připraven k provozu, aby se tak postaral o nezapomenutelný požitek z kávy.

Nastavitelný systém cappuccino: nastavitelná tryska na mléčnou pěnu umožňuje snadnou přípravu krémové mléčné pěny pro perfektní cappuccino nebo caffè latte. Praktické vlastnosti: s tlakem 15 bar se aromatické espresso uvaří s ořechově zbarveným krémem, přičemž výškově nastavitelná odkládací plocha na šálky dostačuje pro sklenice s výškou do 12 cm.

Flexibilní držák sítka: s vložkami na 1 nebo 2 šálky a kávové kapsle si můžete vždy vychutnat svou nejmilejší směs kávy nebo vaši oblíbenou kapsli. Tíhlý design: pákový kávovar na espresso je široký pouze 15 cm a díky kompaktnímu designu v matném vzhledu se perfektně hodí nejen do každé kuchyně, ale současně vypadá obzvláště elegantně.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDe'Longhi #ad
Výška11.93
Délka5.87
Hmotnost9.3
Šířka12.99
Číslo dílu8004399331198
Modelka0132106168
Záruka24 měsíců.

2. De'Longhi

#ad

Vč. ruční trysky na mléčnou pěnu, černý, De'Longhi ECP 31.21 – pákový espresovač, 1,1l nádržka na vodu, s funkcí teplé vody, kávovar na espresso s hliníkovou úpravou, vhodný pro ESE polštářky

#ad
De'Longhi #ad - Tradiční sítkový nosný stroj: díky tlaku 15 barů zajišťuje přístroj aromatické espresso s perfektní krémovou krémem. Exkluzivní efekt: stylový pákový stroj přesvědčí profesionálním držákem na páku a zajišťuje díky 2 samostatným termostatům konstantní teplotu během přípravy.

Praktické skladování příslušenství: dodatečné filtrační vložky pro 1 nebo 2 šálky mletého prášku na espresso nebo kávové kapsle a tamper lze řádně uložit do přístroje. Manuální systém cappuccino: tradiční tryska na mléčnou pěnu mísí páru, vzduch a mléko do obzvlášť krémové pěny pro perfektní cappuccino ve vlastním domě. Rozsah dodávky: 1 x kávovar ecp3121 v černé barvě De'Longhi.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDe'Longhi #ad
Výška4.73
Délka2.87
Hmotnost8.82
Šířka3.72
Číslo díluECP31.21
ModelkaECP31.21
Záruka24 měsíců.

3. De'Longhi

#ad

černý, pro espresso nebo ESE polštářky, 1l nádržka na vodu, De'Longhi Stilosa EC 260.BK – tradiční pákový stroj vč. tampperu, kávovar na espresso s profesionálním napěňovačem mléka

#ad
De'Longhi #ad - Kompaktní a flexibilní: praktickou odkapávací misku lze snadno vyjmout a má výškově nastavitelnou odkládací plochu na šálky, takže lze použít hrnky a sklenice vysoké až 11 cm. Optimální výsledky: kotel z robustní ušlechtilé oceli zajišťuje konstantní, přesně sladěnou teplotu vody a vykouzlí vám perfektní espresso přímo do šálku.

Mléčná káva je snadná: s flexibilní manuální tryskou na mléčnou pěnu z ušlechtilé oceli lze obratem ruky vytvořit krémové cappuccino nebo caffè latte s lahodnou mléčnou pěnou. Stylová elegance: dynamický kávovar s pákovým sítem přesvědčí kombinací matně černého vzhledu a detailů z ušlechtilé oceli – moderní design s haptickým povrchem se perfektně hodí do každé kuchyně.

Skutečné požitky: díky tlaku čerpadla 15 bar přemění pákový stroj mletou kávu 1 nebo 2 šálky nebo kávové kapsle na aromatické espresso s perfektní krémovou barvou ořechů.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDe'Longhi #ad
Výška11.22
Délka13.5
Hmotnost9.48
Šířka8.07
Číslo díluec260.bk
ModelkaEC260.BK
Záruka24 měsíců.

4. Zilan

#ad

Zilan Kávovar na espresso s napěňovačem mléka | pákový stroj | kávovar na cappuccino | pákový kávovar | 3,5 bar | kávovar na espresso | kávovar na cappuccino

#ad
Zilan #ad - Detaily: hmotnost: 1, 97 kg výkon: 800 wattů rozměry: 24 x 31 x 26 cm š x v x h. Kávovar má odnímatelnou průhlednou nádržku na vodu o objemu 0, 24 litru. Můžete tak jednoduše a pohodlně kontrolovat hladinu vody a případně doplňovat. Zvláštností našeho kávovaru je přední teploměr, který vám dává možnost vybrat si mezi dvěma možnostmi vody, espresso a cappuccino.

Díky vysokotlakému čerpadlu a čelnímu teploměru je příprava espressa a cappuccina hračkou a umožní vám vynikající zážitek z kávy. To zajišťuje silnou a intenzivní chuť vaší kávy. Celkově náš kávovar nabízí vysoce kvalitní a atraktivní design, jednoduché ovládání a vysokou výkonnost. Odkapávací miska kávovaru je odnímatelná a pratelná, takže ji můžete bez problémů čistit. Hlavní vlastnosti: vysokotlaké čerpadlo 3, s předním teploměrem pro dvě možnosti vody: espresso a cappuccino Odnímatelná a pratelná odkapávací miska, objem odnímatelné průhledné nádržky na vodu, 5 baru, filtr z ušlechtilé oceli pro 4 šálky vysokotlaké pumpy.

Náš kávovar je výkonný přístroj s vysokotlakým čerpadlem 3, 5 baru. Tak si můžete kávu připravit podle libosti a užívat si ji. Kromě toho je kávovar vybaven filtrem z ušlechtilé oceli pro 4 šálky, který zajišťuje trvale vysokou kvalitu kávy.
ZnačkaZilan #ad
VýrobceZilan #ad
Výška12.2
Délka10.24
Hmotnost4.34
Šířka9.45
Modelka2854

5. Klarstein

#ad

0,5 l nádržka na mléko, 1350 W pro mletou kávu, 20 barů, 1,8 l mini kávovar na přípravu kávy se sítkem, Klarstein Pákový espresovač s napěňovačem mléka, malý kávovar z ušlechtilé oceli

#ad
Klarstein #ad - Je perfektním příslušenstvím pro přípravu kávy ráno nebo pro hosty. Začněte den s kávou: náš pákový kávovar uvaří 1 nebo 2 espresso a disponuje 0, 5litrovou nádobou na mléko. Snadné ovládání a čištění: náš mini kávovar na espresso se snadno ovládá.

Nádržku na vodu o objemu 1, 8 litru lze snadno vyjmout a doplnit. Tento malý kávovar na espresso vykouzlí nejchutnější kávu Latte, Cappuccino nebo Macchiato. Tento kávovar s napěňovačem mléka vytváří krémovou mléčnou pěnu jako od baristy. Tak si můžete být jisti, že kávovar z ušlechtilé oceli může dlouho připravovat kávu. Káva jako v itálii: cappuccino doma často není tak krémové jako v kavárnách.

Silná a dobrá chuť: 1350w pákový kávovar na espresso s 20 bary je dostatečně silný, aby plně rozvinul chuť kávy, latte macchiato nebo cappuccina, s krásnou zlatohnědou pěnou v baristické kvalitě. Elegance, barevný design s plynulými křivkami, styl a funkce: tyto kávovary na espresso mají atraktivní, které se hodí do každé moderní kuchyně. K odvápnění použijte funkci automatického čištění.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška10.63
Délka15.75
Hmotnost9.92
Šířka13.58
Číslo díluTK42-ArabicaC

6. WMF

#ad

Na 1–2 šálky espressa, také na polštářky, odkládací plocha na šálky, tryska na napěnění mléka, matná ušlechtilá ocel, 15 bar, 3 vložky, pákový kávovar, WMF Pákový espresovač Lumero, pákový 1400 W

#ad
WMF #ad - Výškově nastavitelná odkládací plocha na šálky na espresso/cappuccino a sklenice Latte Macchiato. Rychlé nahřátí 30 až 40 sekund a topný systém thermoblock pro ideálně temperované espresso.

Vhodné pro všechny běžné kávové polštářky. Automatické vypnutí po 30 minutách. Led osvětlení. Integrovaná vysoce kvalitní tryska pro napěnění mléka pro přípravu krémové mléčné pěny, horkého mléka nebo horké vody na čaj. Obsah: 1 x pákový kávovar na espresso z ušlechtilé oceli cromargan matná 14 x 31 x 30, 3 x vložky na 1-2 šálky espressa/doppio espressa, 5 cm, 1400 W, 15 bar tlak čerpadla, délka kabelu 1 m, 1x kvalitní pěchovadlo – číslo výrobku: 0412360011. Odnímatelná nádrž na vodu 1, 5 l s ukazatelem hladiny vody. Odkapávací miska s ukazatelem hladiny vody. Tlačítko start/stop s kontrolkou zero engergy.
ZnačkaWMF #ad
VýrobceWMF #ad
Výška9.45
Délka3.94
Hmotnost0.11
Šířka3.15
Číslo dílu412360011
Modelka412360011
ZárukaZáruka výrobce.

7. Klarstein

#ad

950 W malý kávovar, 1,2l retro mini kávovar se sítou, Klarstein Pákový espresovač s napěňovačem mléka, ušlechtilá ocel pro cappuccino, latte a macchiato

#ad
Klarstein #ad - S otočným knoflíkem a ukazatelem teploty, které se hodí k klasickému vzhledu, si můžete kdykoli vychutnat čerstvou kávu. Moderní retro design: naše kávovary na espresso s napěňovačem mléka okouzlí svým atraktivním retro designem.

Snadná výroba kávy: náš pákový kávovar na espresso je nejen univerzální a spolehlivý, ale díky jednoduchým ovládacím prvkům je každodenní život snadný. Tento malý kávovar na espresso vykouzlí nejchutnější kávu Latte, Cappuccino nebo Macchiato. Silná parní síla: tento výkonný mini kávovar na espresso se snadno ovládá a stejně snadno čistí. Na displeji si můžete vybrat množství mleté kávy pro 1 až 2 šálky.

Začněte den s kávou: náš výkonný pákový stroj uvaří 1 nebo 2 espresso a disponuje 1, 2litrovou nádržkou na vodu. Výkonný a dobrá chuť: náš výkonný 950w pákový kávovar na espresso s tlakem 19 barů je dostatečně silný, aby plně rozvinul chuť vaší kávy, s krásnou zlatohnědou pěnou v baristické kvalitě. Pára může být regulována otočným knoflíkem a slouží k přípravě čaje nebo k ohřevu a napěnění mléka.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška12.01
Délka10.04
Hmotnost7.54
Šířka10.83
Číslo díluTK8-EsprEvoCof-Rot
Modelka10035376

8. De'Longhi

#ad

Vč. Sada Barista, ušlechtilá ocel / černý, De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.MB pákový kávovar na espreso s profesionální tryskou na napěnění mléka

#ad
De'Longhi #ad - Sada barista – kompletní sada příslušenství barista pomáhá předcházet znečištění při mletí a umožňuje přesné pěchování. Mlýnek s 8 nastaveními – kuželový mlýnek dodává čerstvě mletou kávu pro jednoduché nebo dvojité espresso a byl vyvinut speciálně pro nejrůznější druhy kávových zrn.

3 předem nastavené přípravy – espresso, americano a horká voda pro další individuální přípravu kávy. Systém mylatte – perfektní pro výrobu hedvábně jemné mikropěny a tvorbu uměleckých výtvorů z mléčné pěny. Aktivní kontrola teploty – konstantní teplota spaření pro perfektní extrakci kávy; vyberte si ze 3 nastavení teploty, vhodné pro různé druhy zrn a jejich stupeň pražení.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDe'Longhi #ad
Výška19.69
Délka3.94
Hmotnost28.66
Šířka18.9
Číslo díluEC9155.MB
ModelkaEC9155.MB
Záruka2 roky výrobce.

9. De'Longhi

#ad

Espresso Portafilterový stroj De'Longhi ECOV 311.GR 1100 Watt

#ad
De'Longhi #ad - Elegantní retro vzhled: jedinečný design z ušlechtilé oceli ve vzhledu vysokého lesku s chromovanými detaily propůjčuje každé kuchyni exkluzivní, ušlechtilý nádech a zvláštní vintage charakter.

Tradiční sítkový nosný stroj: díky tlaku 15 barů zajišťuje přístroj aromatické espresso s perfektní krémovou krémem. Manuální systém cappuccino: s tradiční tryskou na mléčnou pěnu připravíte obratem ruky své oblíbené mléčné speciality s krémovou mléčnou pěnou. Přesvědčivé vlastnosti: pro maximální požitek z kávy umožňuje odnímatelná 1, 4l nádržka na vodu snadné plnění a čištění, zatímco díky automatickému vypnutí se šetří energie.

Flexibilní držák sítka: s vložkami na 1 nebo 2 šálky a kávové kapsle si můžete vždy vychutnat svou oblíbenou směs kávy nebo svůj oblíbený polštář. Rozsah dodávky: 1 x icona vintage ECOV311GR v zelené barvě od De'Longhi.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDe'Longhi #ad
Výška12.4
Délka11.42
Hmotnost9.04
Šířka10.24
Číslo dílu74820
ModelkaECOV 311.GR
ZárukaZáruka výrobce.

10. Breville

#ad

Breville Pákový kávovar Prima Latte II | kávovar na kávu na mléčnou kávu a cappuccino | profesionální 19 barová pumpa a napěňovač mléka | stříbrný VCF108X

#ad
Breville #ad - Upozornění: nádobku na vodu a víko nádrže nečistěte v myčce. Káva v baristické kvalitě ve vlastních čtyřech stěnách: Italská pumpa s 19 bary zajišťuje perfektní tlak pro extrakci chutných kávových aromat.

Jednoduché ovládání jedním tlačítkem zajišťuje intuitivní ovládání při přípravě cappuccin, mléčné kávy a dalších. Stroj lze používat také s ESE polštářky. Automatický napěňovač mléka rozbije mléko na lehkou krémovou pěnu. Můžete si rychle vybrat, zda si chcete vychutnat jednoduché nebo dvojité espresso. Odnímatelná nádoba na mléko se dá snadno doplňovat a čistit a umožňuje vám uložit zbylé mléko v lednici. Termočlánek rovnoměrně ohřívá vodu pro přípravu horkých nápojů.
ZnačkaBreville #ad
VýrobceJarden Consumer Solutions #ad
Výška13.7
Délka12.4
Hmotnost12.79
Šířka10.08
Číslo díluVCF108X-01
ModelkaVCF108X-01