Top 10 Food Processor Mixer – Mixéry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ninja

#ad

1200 W, Kuchyňský robot Ninja 3 v 1 s Auto IQ BN800EU, nádoba 1,8 l; konvice 2,1 l; pohár 0,7 l; černá/stříbrná

#ad
Ninja #ad - Snadné použití – jednoduché ovládací prvky, ruční nastavení a díly omyvatelné v myčce. Tři přístroje v jednom – kuchyňský robot, stojanový mixér a osobní mixer. Dlouhá životnost a vysoká výkonnost – motor o výkonu 1200 W pohání vyměnitelné nástavce a čepele z nerezové oceli. Včetně nádoby 1, 8 l, dvojité čepele, míchače na těsto, džbánu 2, krájecí čepele, poháru s vrškem 700 ml, 1 l, čepele na sekání, kotouče na krájení/strouhání a knihy receptů. Technologie auto iq – programy One Touch zvládnou práci za vás.
ZnačkaNinja #ad
VýrobceNinja #ad
Výška18.9
Délka7.48
Hmotnost9.57
Šířka10.04
Číslo díluBN800EU
ModelkaBN800EU
Záruka1 year.

2. Bosch Hausgeräte

#ad

Bosch MultiTalent 3 MCM3501M — Univerzální kuchyňský robot s 50+ funkcemi – 800 W – objem 2,3 l — barva: černá/kartáčovaná ušlechtilá ocel

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Dodávka: 1 x kuchyňský robot bosch multitalent 3 / multifunkční robot k provedení více než 50 různých úkolů/se standardním příslušenstvím/barva: černá/kartáčovaná ušlechtilá ocel.

Robot multitalent 3 od bosch, kompaktní i efektivní, je domácí spotřebič, se kterým můžete uspět při všech svých přípravách a receptech, i u těch nejnáročnějších. Velmi všestranný: robot je vybaven více než 50 funkcemi, míchání, míchání, sekání, mezi které patří bití, míchání, hnětení. Velký objem misky 2, 3 l umožňuje přípravu až 0, 8 kg těsta na koláč/mini chopper se 4 čepelemi z ušlechtilé oceli pro sekání malého množství masa. Robot je vybaven mlýnkem na kávu na mletí kávových zrn a koření/víceúčelový nůž MultiLevel6 se 3 dvojitými čepelemi.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch Home and Garden #ad
Výška14.76
Délka10.24
Hmotnost8.16
Šířka8.66
Číslo díluMCM3501M
ModelkaMCM3501M
Záruka2letá záruka výrobce.

3. Cecotec

#ad

Cecotec Food Processor Comino 1000. 1000 W, 3 Schneidscheiben, Knetmesser, 2-L-Schüssel und 1,8-L-Krug, Entsafter und Cremedisk, Hackmesser, 2 Geschwindigkeiten und Pulse

#ad
Cecotec #ad - Lebensmittelprozessor mit leistungsstarkem 1000-W-Motor für optimale Ergebnisse. Sie können köstliche Cremes und Pürees zubereiten. Option für 2 geschwindigkeiten und eine impulsfunktion, die eine bessere Kontrolle beim Zerkleinern oder Mixen von Lebensmitteln ermöglicht.

Enthält eine 2-l-kunststoffschüssel und einen Entsafter für die Herstellung von frischen Säften. Der lebensmittelprozessor verfügt über ein Hackmesser und ein Knetmesser, so dass das Kneten von Hand nicht erforderlich ist. 3 schneidscheiben zum Zerkleinern von Lebensmitteln oder zum schnelleren Schneiden als mit einem Messer. Schnelles und einfaches Kochen. Design aus Kunststoff und Edelstahl.
ZnačkaCecotec #ad
VýrobceCecotec #ad
Hmotnost5.51
Číslo dílu04351
Modelka04351

4. Ninja

#ad

Pürieren, Schneide- & Teigmesser, Ninja Küchenmaschine mit 4 Programmen; Hacken, Mischen & 3 manuellen Geschwindigkeiten, 2,1L Schüssel, 850W, Schwarz BN650EU, Schneiden, spülmaschinenfest, Hack-

#ad
Ninja #ad - 3 manuelle geschwindigkeiten: Niedrig, Pürieren, Pause- und Mixmuster erledigen die harte Arbeit für Sie. Gewicht: 3, 47kg. Im lieferumfang enthalten: ninja küchenmaschine eu stecker, 1L Schüssel mit Einfüllöffnung im Deckel, 850W Basis, 21, Teigwerkzeug, Schneide-/Raspelscheibe, Schneidklinge, Rezeptheft.

Ninja-klingentechnologie: ninjas austauschbare Schneidklinge, Teigklinge und Schneid-/Raspelscheibe sind aus robustem Edelstahl gefertigt und werden von einem 850W Motor angetrieben. 4 programme: Hacken, Hoch. Auto-iq-technologie: ein-tasten-intelligenz.

PrÄzise speisenzubereitung: hacken, mischen, pürieren, schneiden und reiben Sie alles von Burgern bis zu Salaten, Teigen bis zu Desserts mit dieser großvolumigen Ninja Küchenmaschine. Einfach zu reinigen: Alle abnehmbaren Teile sind spülmaschinenfest. Einzigartige puls-, mittel, Schneiden & Mischen. Abmessungen: h40, 5cm x b18cm x t24cm mit Schüssel.
ZnačkaNinja #ad
VýrobceNinja #ad
Výška16.02
Délka9.84
Hmotnost7.72
Šířka7.76
Číslo díluBN650EU
ModelkaBN650EU
Záruka-.

5. Bonsenkitchen

#ad

Elektrický 1000 W, Bonsenkitchen Ponorný mixér, metlička, 4-en-1, 500 ml drtič a 700 ml odměrka na dětskou výživu, HB3203 černý, tyčový mixér, nerezová ocel, plynulé rychlosti

#ad
Bonsenkitchen #ad - Dostatečný výkon tyčový mixér bonsenkitchen je vybaven vysoce výkonným motorem 1000 W, jako jsou ořechy a maso, který má dlouhou životnost a je ideální pro efektivní sekání tvrdých přísad, a zkracuje dobu přípravy pokrmů.

Knoflíkové zapínání, bezpečné a chráněné. Snadná obsluha a čištění ergonomická rukojeť nabízí protiskluzovou a komfortní cenu pro snadné ovládání míchací tyče. Máte k dispozici mnoho možností: polévky, metličky, majonéza, pyré, 500ml chopperové mísy, dětská výživa a další. Pokud máte dotazy, kontaktujte nás nejdříve. Co nejrychleji vám nabídneme uspokojivé řešení.

Tlačítko turbo okamžitě dosáhne maximálního výkonu pro nejlepší výsledky. Záruka kvality tento produkt nabízí 1 rok bezplatnou záruku. Sada mixéru 4 v 1 včetně mixéru z ušlechtilé oceli, omáčky, odměrky 700 ml. 20násobně nastavitelné tlačítko turbo profesionální tyčový mixér s 20 rychlostmi a variabilní rychlostí, rychlost a výkon můžete jednoduše přizpůsobit různým potravinám.
ZnačkaBonsenkitchen #ad
VýrobceBonsenkitchen #ad
Výška14.57
Délka3.7
Hmotnost2.73
Šířka3.7
Číslo díluHB3203
ModelkaHB3203

6. Philips Domestic Appliances

#ad

černý HR7510/10, 2 v 1 kotouč, Philips Viva Collection Kompaktní kuchyňský robot – 800 W, 29 funkcí, lis na citrusy, s technologií PowerChop

#ad
Philips Domestic Appliances #ad - Rychlá příprava – technologie powerchop je kombinací tvaru čepele, řezného úhlu a vnitřní nádoby pro lepší výsledky – méně přípravných prací díky velkému plnicímu otvoru.

Rozsah dodávky: kuchyňský robot, nožová jednotka, mixovací nádoba, hnětací hák, emulgační nástroj, lis na citrusy, oboustranný kotouč.29 funkcí v jednom: příslušenství na sekání, šlehání, řezání, struhadlo, pyré, hnětení, sekání, emulgování a další – vč. Zpracování bez námahy: výkonný 800w motor bez problémů zpracovává vše od těsta na chleba přes tvrdou zeleninu až po sýr a čokoládu – krájení a strouhání je velmi snadné.

Mixovací nádoby a lisu na citrusy. Až 5 porcí najednou: kompaktní design s nádobou o objemu 2, 1 litru – namíchejte 5 porcí polévky v jednom průchodu – veškeré příslušenství lze mýt v myčce a najde místo v nádobě.
ZnačkaPhilips Domestic Appliances #ad
VýrobcePhilips #ad
Výška3.15
Délka3.94
Hmotnost6.61
Šířka1.97
Číslo dílu8710103922094
ModelkaHR7510/10
Záruka2 roky výrobce.

7. Profi Cook

#ad

Kuchyňský robot a odšťavňovač | 1200 W | pro krájení, strouhání a hnětení | plnicí otvor | plynulá rychlost | vč. 11 dílů příslušenství | PC KM 1063, ProfiCook® 3 v 1 kuchyňský robot | mixér

#ad
Profi Cook #ad - Výkonný a efektivní: výkon 1200 wattů zajišťuje rychlé a perfektní výsledky přípravy podle individuálních preferencí. Vložky na citrusy, plátek na hranolky/julienne, speciálního hnětacího nástroje, šlehací metla z ušlechtilé oceli, bramborový kotouč, šlehaný nůž z ušlechtilé oceli, 2 x rašple a řezací kotouč, škrabka na různé kuchyňské práce.

Rozmanitost příslušenství a přesnost: vč. Multifunkční a kompaktní: kuchyňský robot, mixér a odšťavňovač kombinovaný, ideální pro rozmanité kuchyňské kreace a úsporu místa.

Precizní a komfortní: plynulá regulace rychlosti a funkce turbo umožňují přesnou práci; včetně pracovní a mixovací nádoby se stupnicí a doplňovacím otvorem. Vysoce kvalitní a bezpečné: robustní kryt z ušlechtilé oceli, stabilní přísavky a integrovaný bezpečnostní obvod zajišťují dlouhodobé a bezpečné použití.
ZnačkaProfi Cook #ad
VýrobceProfi Cook #ad
Výška10.63
Délka3.94
Hmotnost5.78
Šířka3.54
Číslo dílu501063
Modelka501063
Záruka2 roky výrobce.

8. Nutrilovers

#ad

Ořechy pesto, s funkcí automatického nafukování – bez BPA – německá značka – univerzální multifunkční kráječ na cibuli, maso, 4D kuchyňský elektrický sekáček NUTRI-Chopper

#ad
Nutrilovers #ad - Tvůj nový nejlepší přítel do kuchyně. Ať už cibule, ořechy, maso, česnek, mixování, zelenina nebo bylinky. Multifunkční sekáček nutri-chopper 4d s 3900 ot/min a 300 w je silný prémiový elektrický sekáček a univerzální sekáček cicicicicicibumodrá, ořechy, maso a další.

Náš drtič / food processor nutri-chopper 4d vás o tom přesvědčí! Pokud by něco bylo, jsme kdykoli k dispozici a vyřešíme vám problém ze světa. Protiskluzová základna pro větší bezpečnost. Zdravou výživu a především naše zákazníky bereme vážně. 500 ml mixovací pohárek vč. Při výrobě pesta, aniž byste museli sundat celé víko chopperu, dresingu nebo majonézy. Výkonný, ale velmi tichý s pouze 85 dB.

Snadné použití a rychlé čištění. Dný problém pro univerzální multifunkční sekáček NUTRI-CHOPPER 4D. Hubičky a rukojeti pro lepší ovládání. Je možné také šlehání krému! s inovativní funkcí automatického nabíjení a tlačítkem PULSE! Bleskák s automatickým pohybem krájecího nože nahoru a dolů pro rovnoměrné, rychlé a snadné skartování. Všechny materiály 100% bez bpa! snadné doplňování bez skvrn, ideální např.
ZnačkaNutrilovers #ad
VýrobceNutrilovers #ad
Hmotnost4.17

9. Kenwood

#ad

Kenwood Easy Chop CHP61.100WH Zerkleinerer, 0,5 l Arbeitsbehälter, elektrischer Mini Universalzerkleinerer mit 2 Geschwindigkeitsstufen, 500 Watt, Weiß

#ad
Kenwood #ad - Starke leistung: der leistungsstarke 500 Watt Motor mit 2 Geschwindigkeitsstufen sorgt für exzellente Ergebnisse kleinerer und größerer Mengen. Einfache reinigung: der zerkleinerer lässt sich zur einfachen Reinigung zerlegen und die Schüssel kann nach der Zubereitung in die Spülmaschine gestellt werden.

Multi mayo: zubehör zur einfachen zubereitung von Mayonnaise und Aioli; Deckel mit Mayonnaise-Funktion hilft bei der Zubereitung von Mayo sowie schmackhaften Saucen und Dressings. Sicherheit: der anti-rutsch-ring sorgt für einen sicheren Stand auf der Arbeitsplatte; Außerdem bietet die Schüsselverriegelung zusätzlich Sicherheit und Schutz bei der Zubereitung. Vielseitig: der multizerkleinerer schneidet und raspelt Zwiebeln, Nüsse und Fleisch und eignet sich ideal für die Zubereitung von Soßen, Salsa, Kräuter, Pesto oder als Ice Crusher.
ZnačkaKenwood #ad
VýrobceDe'Longhi #ad
Výška3.94
Délka3.54
Hmotnost2.2
Šířka7.09
Číslo dílu0W22010092
ModelkaCHP61.100WH
ZárukaKeine warranty.

10. Philips Domestic Appliances

#ad

600 W, efektivní 1,25 l, systém ProBlend, skleněná nádoba, maximální objem 2 l, Philips stojanový mixér řady 3000, černá HR2291/41, 2 rychlostní stupně a impulzní provoz

#ad
Philips Domestic Appliances #ad - 2 rychlostní stupně zajišťují výkonné míchání a pyré. Výkonný 600w motor pro snadné míchání a pyré a na sekání ledu. Bezplatná aplikace NutriU s mnoha nápady na recepty. Jednoduchá manipulace: intuitivní regulátor pro snadné ovládání. Pulzní funkce kontroluje konzistenci a drtí led. Všechny odnímatelné díly lze mýt v myčce. Vyzkoušená technologie: díky nově navrženému tvaru čepele a pohárku získáte rovnoměrnou, hladkou texturu za pouhých 45 sekund.
ZnačkaPhilips Domestic Appliances #ad
VýrobcePhilips #ad
Výška0.5
Délka6.2
Hmotnost8.82
Šířka3.1
Číslo díluHR2291/41
ModelkaHR2291/41
Záruka1 rok omezená záruka výrobce.