Top 9 Netzwerk Receiver HiFi – A/V přijímače a zesilovače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Yamaha

#ad

Herní specifické funkce a systémy hlasového ovládání – všestranný talent s 5.2 kanály, Yamaha Receiver RX-V4A černý – síťový přijímač se zvukem MusicCast Surround

#ad
Yamaha #ad - Kompaktní audio video přijímač vyniká elegantním designem, prostorovým zvukem, integrovaným streamováním hudby a specifickými funkcemi pro hraní – ideální doplněk pro systém domácí zábavy.

Rozsah dodávky: rx-v 4a a/v přijímač v černé barvě od yamaha – vč. Mikrofonu s měřením / hifi přijímače podporuje HDR10+, 8K a herní funkce / snadná instalace přes aplikaci. Díky cinema dsp 3d lze akustiku koncertní haly věrně reprodukovat od podlahy až ke stropu – pro autentický audio požitek / vč. Pomocí automatického měření ypao se zvuk přesně přizpůsobí prostoru a optimalizuje / AV přijímač na přání pohodlně doplní bezdrátovými streamovacími reproduktory.

4 hdmi vstupů a 1 hDMI výstupu. Smart home pro milovníky hudby: systém yamaha musiccast nabízí bezdrátový WiFi přístup k celé hudební knihovně a pozvedá zážitek z poslechu na novou úroveň – více než jen multiroom.
ZnačkaYamaha #ad
VýrobceYamaha #ad
Výška6.73
Délka17.13
Hmotnost19.4
Šířka14.84
Číslo díluRX-V4A
ModelkaRX-V4A
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. TechniSat

#ad

Spotify Connect, TechniSat DIGITRADIO 143 V3 – HiFi tuner internetové rádio DAB+ digitální rádio, Bluetooth audio streaming, házecí anténa, černá, dálkové ovládání, šířka 43,5 cm

#ad
TechniSat #ad - Rozmanitost připojení: usb, optický a koaxiální digitální výstup, audio výstup a vstup analogový l/r, konektor pro sluchátka 3, 5 mm jack, chinch, připojení pro externí anténu zdířka F.

Se šířkou 43, 5 cm se digitální hi-fi stavebnice perfektně hodí k mnoha systémům, ovládání pomocí aplikace přes mobilní telefon pomocí aplikace TechniSat CONNECT český jazyk nelze zaručit. Rozsah dodávky: technisat digitradio 143, házecí anténa, dálkové ovládání, černá, 5 x 7, rozměry produktu š x v x h: 43, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, 5 x 29 cm.

Hifi radio receiver umožňuje streamování hudby spotify a bluetooth audio příjem/funkci budíku, hodiny a stmívatelný 3, 2palcový barevný displej doplňují funkčnost přijímače. Tuner bez integrovaného reproduktoru, ukw, k dovybavení stereo zařízení DAB+/DAB, internetové rádio a možnosti streamování – lze přehrávat dokonce soubory MP3.
ZnačkaTechniSat #ad
VýrobceTechniSat #ad
Výška2.95
Délka11.42
Hmotnost5.14
Šířka17.13
Číslo dílu0000/2947
Modelka0000/2947
ZárukaZáruka 2 roky

3. Yamaha

#ad

Yamaha RS-202D stereo přijímač DAB stříbrný

#ad
Yamaha #ad - Vypínač reproduktorů a přípojky reproduktorů pro dva páry reproduktorů. Funkce auto Power Standby. Přípojka pro sluchátka. Bluetooth kompatibilní pro bezdrátové streamování hudby. Dab/dab+ a fm tuner se 40 uloženími stanic.
ZnačkaYamaha #ad
VýrobceYamaha Europe GmbH #ad
Výška5.55
Délka17.13
Hmotnost16.42
Šířka12.68
Číslo dílu4957812602228
ModelkaRS202DSI
Záruka2 roky

4. Marantz

#ad

Marantz Melody X M-CR612 HiFi zařízení, DAB+ rádio, CD přehrávač, Bluetooth & AirPlay 2, kompatibilní s Alexou, streamování hudby, HEOS Multiroom, 2 optické TV vstupy

#ad
Marantz #ad - Nejvíce hudba – hifi zařízení s cd přehrávačem dodává 2 × 60 w na 6 ohmů nebo 4 × 30 W pro reproduktor A/B konfiguraci a vaše hudební zážitky budou nezapomenutelné. Lepší než jeden zvuk – využijte dva optické vstupy pro propojení HiFi zařízení s televizorem a využijte plný dynamický rozsah svých filmů a her.

Streamujte svou oblíbenou hudbu – použijte bluetooth, tunein, tidal, apple airplay2 nebo aplikaci heos pro přehrávání hudby ze Spotify, Deezer a dalších služeb streamování hudby přes kompaktní HiFi systém. Nebo požádejte alexu, aby přes Amazon Echo nebo Dot změnila vstup. Nebo si užívejte analogové a digitální rádio přes UKW/DAB+.

Kompatibilní s alexou – uvolněte se a užívejte si hudbu, aniž byste museli používat dálkové ovládání. Posílete dosah své hudby – díky technologii heos multiroom můžete propojit několik bezdrátových reproduktorů, AV přijímačů nebo soundbarů s vestavěným HEOS s kompaktním zařízením a poslouchat hudbu po celém domě. Vychutnejte si vznešený zvuk Marantz Sound.
ZnačkaMarantz #ad
VýrobceMarantz #ad
Výška11.97
Délka11.02
Hmotnost7.5
Šířka4.37
Číslo díluMCR612/N1B
ModelkaMCR612/N1B
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

5. Denon

#ad

HiFi zesilovač s Dolby Atmos, DTS: X, Bluetooth, kompatibilní s Alexou, HEOS Mulitroom, Denon AVR-S970H 7.2kanálový AV přijímač, WLAN, 8K HDMI, 6 HDMI vstupů a 2 výstupy, AirPlay 2

#ad
Denon #ad - Vyvážený zvuk: pro váš vlastní zvukový systém domácího kina poskytuje 7kanálový zesilovač skvělých 145 wattů na kanál, navíc je použitelný s širokou paletou reproduktorů i s nízkou impedancí. Reproduktory denon home, s AV přijímačem a poslouchat hudbu po celém domě.

Vstup phono pro přehrávače: přes integrovaný phono vstup můžete svůj gramofon snadno připojit k AVR-S970H a poslouchat své oblíbené skladby na vinylu. Bezdrátové streamování: použijte bluetooth, tunein internetového rádia, apple AirPlay 2 nebo aplikaci HEOS pro přehrávání hudby ze Spotify, TIDAL, Deezer a dalších služeb streamování hudby. Fascinující surround sound: avr podporuje dolby atmos, dolby atmos height virtualization technology, DTS:X a DTS Virtual:X. Hudba v každém prostoru: díky multiroomové technologii heos built-in můžete propojit další přijímače, soundbary nebo bezdrátové reproduktory s vestavěným HEOS zabudovaným reproduktorem, jako např.

Ultimativní domácí kino: tři 8k hdmi vstupy celkem 6 vstupů, 2 výstupy přijímače domácího kina podporují 8K/60Hz a 4K/120Hz video passthrough s 40 GBit/s, navíc poskytuje přístroj 8K upscaling pro zábavu extra třídy. Vytvořte 5. 1. 2 dolby-atmos surround systém pro ultimativní zážitky z domácího kina.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška6.57
Délka12.99
Hmotnost20.94
Šířka17.09
Číslo díluDenon AVR-S970H
ModelkaAVR-S970H
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. Denon

#ad

6 HDMI vstupů a 1 výstup, kompatibilní s Alexou, AirPlay 2, WLAN, Denon AVR-S660H 5.2kanálový AV přijímač, Dolby Surround Sound, Bluetooth, HEOS Multiroom, 8K HDMI, černý

#ad
Denon #ad - Reproduktory denon home, s AV přijímačem a poslouchat hudbu po celém domě. Vyvážený zvuk: díky diskrétnímu vysokoproudovému zesilovači na všech 5 kanálech poskytuje AVR skvělých 135 wattů na kanál, navíc je použitelný se širokou paletou reproduktorů i s nízkou impedancí. BalenÍ surround sound: vytvořte prostorový zvukový systém 5.

2 a zažijte zvuk ve formátech dolby truehD, Dolby Surround, DTS-HD Master Audio a DTS Neo: 6. Ultimativní domácí kino: tři 8k hdmi vstupy celkem 6 vstupů, 1 výstup přijímače domácího kina podporují video pashrough 8K60Hz a 4K120Hz s výkonem 40 GB, navíc poskytuje přístroj 8K upscaling pro zábavu extra třídy. Bezdrátové streamování: použijte bluetooth, tidal, apple airplay 2 nebo aplikaci HEOS pro přehrávání hudby ze Spotify, TuneIn internetového rádia, Deezer a dalších služeb streamování hudby.

Bluetooth audio-přenos: přeneste zvuk svého av přijímače jednoduše bezdrátově na Bluetooth sluchátka, AVRS660H může zvuk přehrávat současně přes Bluetooth sluchátka a reproduktor. Vstup pro přehrávač desek: přes integrovaný phono vstup můžete snadno připojit svůj gramofon na AVR-S660H a poslouchat své oblíbené skladby na vinylu. Hudba v každém prostoru: díky multiroomové technologii heos built-in můžete propojit další přijímače, soundbary nebo bezdrátové reproduktory s vestavěným HEOS zabudovaným reproduktorem, jako např.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška4.25
Délka26.1
Hmotnost0.02
Šířka20.75
Číslo dílu375G000076650
ModelkaAVRS660HBKE2
ZárukaZáruka výrobce 3 roky

7. WiiM

#ad

Tidal a další – vesmírně šedá, Amazon Music, WiiM Amp: Multiroom streamovací zesilovač s AirPlay 2, Chromecast, HDMI a hlasové ovládání – streamujte Spotify

#ad
WiiM #ad - Tento zesilovač dodává 60 wattů na kanál v 8 ohmech a sytých 120 wattů na kanál na 4 ohmy. Je kompatibilní s platformami s vysokým rozlišením, TIDAL, Qobuz a vaše vlastní hudební knihovna. Můžete regulovat hlasitost, nastavit alarmy, ať už používáte Alexu, ukládat oblíbené položky, synchronizovat reproduktory, Google Assistant nebo Sira.

Ať už máte stojanové, architektonické, venkovní nebo regálové reproduktory, která pozvedne váš zážitek z poslechu na nové dimenze. Streamujte z nejlepších hudebních služeb a snadno spravujte svůj systém, optimalizovat nastavení a přehrávat přímo z hudební aplikace. Snadné audio pro více místností – postavte si bezproblémový jednotný zvukový systém pro více místností s vašimi aktuálními reproduktory AirPlay 2, Amazon Echo, Google Home a dalšími zařízeními značky WiiM český jazyk nelze zaručit.

Dělá vše jako kouzelnou rukou – ovládejte svůj audio vesmír s aplikací wiim home. Malý, wiim amp je tu pro vás. Audio s vysokým rozlišením, jako je amazon music ultra hd, přehrávání bez obsahu gapless – streamujte křišťálově čistou hudbu až 24 bitů/192 kHz. Naplňte každou místnost zcela jednoduše svými oblíbenými tituly. Magie domácího kina zjednodušená – zvyšte svůj zážitek ze zábavy bez námahy s přípojkou hdmi arc na wiim amp. Připojte svůj televizor a vychutnejte si bohatý stereo zvuk pro seriály, filmy a videohry.
ZnačkaWiiM #ad
VýrobceLinkplay Technology Inc. #ad
Výška2.48
Délka7.48
Hmotnost4.1
Šířka7.48
Číslo díluWiiM Amp Space Gray
ModelkaAMP001

8. Hama

#ad

Dálkové ovládání, stereo přijímač Spotify, budík, WLAN, DAB/DAB+, digitální rádio/FM, černý, USB/AUX, Bluetooth tuner HiFi s internetovým rádiem, Hama HiFi tuner DIT2006BT s internetovým rádiem

#ad
Hama #ad - Univerzální: dab+ tuner zaujme dobrým příjmem, 30 x oblíbená paměť, snadné ovládání aplikace/dálkové ovládání/přímo, usb, Aux, funkce alarmu. Perfektní doplněk pro stereo zařízení: hifi tuner s kvalitou bez šumu díky DAB/DAB+ a mega výběru přes internetové rádio jako ideální dodatečná výbava.

Svět streamování: díky podpoře spotify se zcela jednoduše přihlaste k přístroji a přehrávejte hudbu, vlastní playlisty a podcasty na digitálním rádiu. Flexibilita: připojení rádia přes smartphone, tablet nebo PC přes Bluetooth a přehrávání oblíbené hudby na zvukovém zařízení. Rozsah dodávky: 1x digitální rádio dit2006bt stereo přijímač, 2x antény F-konektor, 1x dálkové ovládání, síťový kabel & anténa, 1x RCA cinch kabel.
ZnačkaHama #ad
VýrobceHama #ad
Výška2.76
Délka16.93
Hmotnost3500
Šířka11.81
Číslo dílu542380000
Modelka00054238
ZárukaZáruka 2 roky, žádná záruka (zákonná úprava)

9. Yamaha

#ad

Specifickými funkcemi pro hraní a systémy hlasového ovládání – všestranný talent se 7.2 kanály, Yamaha AV přijímač RX-V6A černý – síťový přijímač s virtualizérem Dolby Atmos Height

#ad
Yamaha #ad - Audio video přijímač vyniká elegantním designem, integrovaným streamováním hudby a speciálními herními funkcemi – pro reálný, virtualizérem dolby atmos height, křišťálově čistý hudební zážitek.

Smart home pro milovníky hudby: systém yamaha musiccast nabízí bezdrátový WiFi přístup k celé hudební knihovně a pozvedá zážitek z poslechu na novou úroveň – více než jen multiroom. Pomocí cinema dsp 3d lze akustiku koncertní haly věrně reprodukovat od podlahy až ke stropu / vč. R. S. C měrného mikrofonu / hifi přijímače podporuje HDR10+, 8K, Dolby Atmos a herní funkce / Snadná instalace přes aplikaci.

Phono vstupu, 7 hdmi vstupů a 1 HDMI výstupu. Optimalizace zvuku ypao r. S. C analyzuje prostorové podmínky a vytváří odpovídající akustiku / díky funkci R. S. C řeší poklesy i špičky frekvenční odezvy. Rozsah dodávky: rx-v 6a a/v receiver v černé barvě od yamaha – vč.
ZnačkaYamaha #ad
VýrobceYamaha #ad
Výška6.73
Délka17.13
Hmotnost21.61
Šířka14.84
Číslo díluRX-V6A
ModelkaRX-V6A
ZárukaZáruka výrobce 2 roky