Top 9 JAKO Trinkflasche Ersatzdeckel – Polní láhve a láhve na vodu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SIGG

#ad

Náhradní díl pro láhev na pití SIGG s ochranou proti vytečení na sportovní lahve, SIGG 3 Stage Sports Top Black uzávěr One Size

#ad
SIGG #ad - Sportovní design – náustek lze snadno otevřít a zavřít ústy, takže se láhev na pití perfektně hodí pro použití při sportovních aktivitách. Ideální náhrada – uzávěr láhve v černé barvě se perfektně hodí jako náhrada za všechny láhve SIGG s širokým hrdlem, horní díl se hodí také na varianty anghal.

80 Patří mezi ně mimo jiné látky aktivní estrogen a ftaláty. Bezpečný požitek z pití – šroubovací uzávěr je zcela bez bpA a škodlivých látek. Rozsah dodávky a detaily – sigg náhradní uzávěr na lahve na pití, vhodný do myčky, bez škodlivých látek a BPA, uzávěr zabezpečený proti vytečení, švýcarský design, číslo výrobku: 8283. Uzávěr s ochranou proti vytečení – díky hygienickému a praktickému otočnému uzávěru je láhev zaručeně bezpečná proti vytečení a ideální při různých aktivitách.
ZnačkaSIGG #ad
VýrobceSigg #ad
Výška1.5
Délka2
Hmotnost0.04
Šířka2
Číslo dílu2059213
Modelka8283.8

2. JAKO

#ad

JAKO Láhev na pití, 750 ml, 2147 černá

#ad
JAKO #ad - Jako logo oboustranně. Praktická láhev na pití pro trénink a volný čas. Láhev na pití je k dispozici v barvách červená/zelená/černá/žlutá a modrá JAKO. Objem 750 ml. Průměr: 7 cm, výška: 23 cm.
ZnačkaJAKO #ad
VýrobceJAKO6|#JAKO #ad
Hmotnost0.18
Číslo dílu2147 08
Modelka2147

3. Erima

#ad

Týmová láhev na pití, Erima Unisex příslušenství pro dospělé, plast, černá, standard

#ad
Erima #ad - Bezpečné proti vytečení a okamžitě připravené k pití díky tlaku/pull ventilu. Objem 800 ml. Snadné čištění. Vhodné pro potraviny a bez BPA. Roubovací uzávěr.
ZnačkaErima #ad
VýrobceErima #ad
Číslo dílu7242201
Modelka7242201
Záruka2 roky záruka výrobce.

4. ALPHAPACE

#ad

ALPHAPACE Víko na láhev na pití 350 ml a 500 ml, černá

#ad
ALPHAPACE #ad - Pozor, není kompatibilní s láhvemi na pití jiných výrobců. Je pachově a chuťově neutrální. Pozor, nelze použít pro jiné velikosti lahví, protože velikost víčka neodpovídá velikosti hrdla láhve.

Bezpečnost a funkčnost: víko je díky víku snap-lock koncipováno tak, aby se zabránilo nechtěnému otevření a vytékání studených a horkých nápojů. Pohodlné pití: víko lze ovládat jednou rukou a díky technologii Airflow Hole je zaručeno příjemné pití bez usazování. Jako originální náhradní díl od alphapace je samozřejmě také víko vyrobeno a testováno podle přísných požadavků německého zákona o potravinách LFGB. Originální náhradní díl od alphapace: originální víčka lahví na pití alphapace velikosti 350 ml a 500 ml. Rozsah dodávky: 1 x víčko na láhve aLPHAPACE velikosti 350 ml a 500 ml.
ZnačkaALPHAPACE #ad
VýrobceALPHAPACE #ad
Výška1.57
Délka1.77
Šířka1.77

5. ion8

#ad

Ion8 Auslaufsicherer Ersatz OneTouch 2.0 Trinkflaschendeckel, BPA-frei, Groß, Schwarz, 750ml / 1000ml

#ad
ion8 #ad - Ersatzdeckel in großer Größe für auslaufsichere Ion8-Trinkflaschen. Eine größe passt für 750 ml 24 oz und 1000 ml 32 oz. Verlängere die Lebensdauer deiner Trinkflasche! Ein-knopf-Öffnung, schneller Fluss und auslaufsicher mit Sicherheitsverschluss. Vollständiger deckel inklusive Ausgießer, Belüftungsöffnung und Verschlusssiegel.
Značkaion8 #ad
Výrobceion8 #ad
Výška2.67
Délka2.95
Šířka2.95
Číslo díluI8RLIDV2LRG
ModelkaI8RLIDV2LRG

6. schmatzfatz

#ad

Bez obsahu BPA, víčko schmatzfatz náhradní díly, víko na láhev na pití, uzávěr v modré barvě, náhrada za láhev na pití, Schmatzfatz Náhradní víčko na pití, víko zabezpečené proti vytečení

#ad
schmatzfatz #ad - Ekologický a udržitelný: náhradní víčko schmatzfatz se hodí k lahvím na pití schmatzfatz o objemu 350 ml nebo 500 ml. Pestré a barevné: vyberte si z našich modrých, na cestách, fialových, ve škole, růžových nebo oranžových víček pro vaši láhev na pití.

Tak zůstane váš batoh, školní batoh, sportovní vak nebo taška vždy suchý. Tím zůstane váš nápoj zdravý a zachová si svou vlastní a dobrou chuť. Perfektní doplněk: s náhradním víčkem na láhve na pití můžete jednat obzvlášť udržitelně: Pokud ztratíte originální víčko pro vaši láhev na pití schmatzfatz a můžete tuto kvalitní láhev používat po mnoho let.

Dné kapání: náhrada víka se bezpečně a pevně uzavře díky praktickému šroubovacímu uzávěru naší láhve na pití. Chuť a bez bpa: naše láhve na pití bez obsahu bpa, náhradní díly a víčka jsou vyrobeny z bezpečného tritanu bez BPA. Tuto láhev můžete používat při kempování, zelených, doma nebo v kanceláři. Používejte láhev na pití po mnoho let: s ekologickým náhradním víkem.
Značkaschmatzfatz #ad
Výrobceschmatzfatz #ad
Výška1.77
Délka2.76
Šířka2.76

7. TWaLa

#ad

10 x sportovní uzávěr na lahve Tritan a polykarbonát 0,5 + 0,75 + 1 litr víčko na pití, sklopné víko Kavodrink Greiner Flip Top

#ad
TWaLa #ad - Nevhodné pro sycené nápoje. Sportovní uzávěr pro tritanovou láhev. Bez změkčovadel, bez BPA. Vhodné pro potraviny, bez chuti a zápachu. Hodí se na tritanové láhve s otvorem na láhev 4 cm.
ZnačkaTWaLa #ad
VýrobceTWaLa #ad
Výška1.38
Délka1.97
Šířka1.97
Číslo dílu1263
Modelka1263

8. JAKO

#ad

0 0,75 litru, modrá, JAKO Unisex – prémiová láhev na pití pro dospělé

#ad
JAKO #ad - Praktická láhev na pití pro trénink a volný čas. Láhev na pití je k dostání v pěti barvách. Objem 750 ml. Víko láhve na pití má současně integrovaný pogumovaný hrdlo na pití.
ZnačkaJAKO #ad
VýrobceJAKO #ad
Výška9.06
Délka2.76
Šířka2.76
Číslo dílu2177
Modelka2177
ZárukaMáte nárok na záruku na vady zakoupeného zboží podle zákonných předpisů.

9. 720°DGREE

#ad

720°DGREE Originální sportovní náhradní víčko pro láhev na pití z ušlechtilé oceli NoLimit – prodlouží životnost vaší láhve na pití – bez BPA

#ad
720°DGREE #ad - Proto můžete láhev na pití z ušlechtilé oceli používat ještě déle a nemusíte kupovat novou. Originální náhradní víčko 720°dgree sport zajišťuje i nadále používání láhve na pití "nolimit" bez kapání a neprotékání. Prodlužte životnost termoláhve z ušlechtilé oceli "nolimit" díky opotřebení a náhradním dílům, které lze dokoupit.

Jedna velikost: náhradní víčko je vhodné pro všechny velikosti láhve na pití "noLimit". Zvědavý? chcete se dozvědět více o našich napínavých produktech, projektech nebo obecně o 720°DGREE -> Jednoduše klikněte na modrý nápis 720°DGREE pod názvem a dostanete se přímo do internetového obchodu 720°DGREE Amazon. Obnovte původní funkci své termoláhve z ušlechtilé oceli "nolimit" s tímto originálním náhradním víčkem 720°dgree sport.

Příslušná těsnění jsou samozřejmě součástí dodávky. Tím aktivně přispíváte k předcházení odpadu a ochraně nebo k ochraně zdrojů naší planety a zároveň ještě odlehčujete své peněžence. Ideální při sportu, turistice a jiných aktivitách. Tím je váš "nolimit" opět připraven k použití jako od prvního dne. Sportovní víčko vám umožňuje pohodlné a bez pomačkání pití z malého otvoru na pití, aniž byste museli odšroubovat celé víko.
Značka720°DGREE #ad
Výrobce720°DGREE #ad
Výška1.97
Délka2.56
Hmotnost0.1
Šířka2.56