Top 10 Vergrößerungsspiegel 30fach – Osobní kosmetická zrcátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Mirrorvana

#ad

Toaletní stolek, Mirrorvana Velké stolní zrcadlo, 18 × 25 cm stříbrná, kosmetické zrcátko/kosmetické zrcátko, zrcadlo, koupelnové zrcadlo bez rámu, koupelnové zrcadlo na pracovní desku

#ad
Mirrorvana #ad - Křišťálově čisté zrcadlo – uvidíte se z vaší nejlepší strany s obdélníkovým zrcadlem na líčení Mirrorvana – zaručeně vždy jasně. Klasické a stylové – jak váš stolek pod umyvadlo, že se omylem převrhne, tak i vaše krása vyžadují zrcadlovou koupelnu.

Skvělý nápad na dárek – naše jméno není jen zábavná slovní hra. Krásně zabaleno – zrcadlová zrcadla na líčení mirrorvana se dodávají v krásné bílé dárkové krabičce a jsou perfektním nápadem na dárek. A s extra těžkým podstavcem si již nemusíte dělat starosti, ať už je na desce stolu nebo pracovní desky, psacím stole nebo toaletním stolku. Se dvěma extra ochrannými vrstvami na horní straně dárkové krabičky je téměř nemožné, aby se vaše zrcadlo poškodilo, poškrábalo nebo poškodilo.

Zajistěte si nyní své zrcadlo, než bude vyprodáno. Mirrorvana je opravdu čisté zrcadlo nirwana a hodí se výborně jako dárek v našem ušlechtilém bílém dárkovém balení. Budete ho milovat – to říkají naši zákazníci, jaké jsem kdy viděl", "moje žena toto zrcadlo miluje", "toto je nejkrásnější kosmetické zrcátko, "Toto zrcadlo je ve skutečnosti ještě krásnější", "nemohu ani popsat, jak moc toto zrcadlo miluji. ".
ZnačkaMirrorvana #ad
VýrobceMirrorvana #ad
Výška0.04
Délka9.8
Hmotnost2.19
Šířka7
Číslo dílu1
ModelkaMVT798A1X

2. hansgrohe

#ad

Montáž na stěnu, kosmetické zrcátko Logis Universal, chrom, zrcátko na make-up, otočné zrcátko na holení, hansgrohe

#ad
hansgrohe #ad - Funkční a elegantní: zrcátko na holení s 3násobným zvětšením pro montáž na stěnu. Rozsah dodávky: zrcátko na holení, upevňovací materiál, montážní návod. Ergonomické a praktické: harmonický tvar pro prostorově úspornou montáž, s trojnásobně zvětšujícím, otočným a sklopným zrcátkem.

Průměr plochy zrcadla je 180 mm. Upevňovací materiál součástí dodávky. Jemné broušení pro moderní koupelna: Měkké, jemně zaoblené tvary se dobře hodí do moderní koupelny. Zakrytá fixace pro opticky krásnou instalaci. Se šrouby a držákem z kovu pro montáž na stěnu. Vybrané materiály pro trvalou radost z produktu: Stabilní výroba s vysoce kvalitním kovovým rámem a robustním povrchem v lesklém chromu. Lesklý vzhled: brilantní, snadno čistitelný chromový povrch přesvědčí trvalým leskem.
Značkahansgrohe #ad
VýrobceHansgrohe #ad
Výška11.69
Délka13.31
Hmotnost0.06
Šířka7.09
Číslo dílu73561000
Modelka73561000
Záruka5letá záruka výrobce.

3. Auxmir

#ad

1× / 10× oboustranné kosmetické zrcátko s 52 LED, stolní zrcadlo s lithiovou baterií 2500 mAh, otočné o 360°, nabíjecí přes USB, Auxmir Kosmetické zrcadlo LED osvětlení

#ad
Auxmir #ad - Vezměte prosím na vědomí, že byste měli dodržovat vzdálenost 10 cm od zrcadla, abyste získali detailnější a méně zkreslený obraz a zabránili se závratím. Pokud zrcadlem otočíte a změníte zvětšení, světlo se automaticky změní na správnou stranu. 1× zrcátko nabízí jasný celkový obraz, zatímco 10× zvětšovací zrcadlo jasně ukazuje specifické detaily vaší pokožky.

Dobíjecí baterie 2500 mah, kosmetické zrcátko je napájeno vestavěnou lithiovou baterií a lze jej nabíjet přes USB kabel, který je součástí dodávky např. U powerbanky nebo PC atd. Hlava zrcadla je stabilně upevněna pod úhlem a nespadá. Nastavitelný jas & 52 kusů led diod: pomocí dotykového spínače smart můžete volně regulovat jas mezi 100 %, 80 %, 40 %, aby se přizpůsobily různým světelným podmínkám. Světlo se automaticky vypne za 30 minut, aby se šetřil proud.

Díky paměťové funkci zůstává jas světla stejný, 20 % volně, 60 %, jako když jste zrcadlo naposledy použili. Energeticky úsporný design s ochranou životního prostředí: zrcadlo na make-up svítí na obou stranách, ale z důvodu úspory energie a ochrany životního prostředí svítí vždy pouze přední strana zrcadla. 3 až 4 hodiny, čímž se šetří náklady na výměnu baterie. If design a otočný o 360°: s módním, moderním a jednoduchým stylem získalo zrcadlo industriální forum design.
ZnačkaAuxmir #ad
VýrobceAuxmir #ad
Výška0
Délka11.02
Hmotnost1.67
Šířka6.85
Číslo díluBM-1901
Modelka‎BM-1901

4. Mirrorvana

#ad

Oboustranné zvětšovací zrcadlo do koupelny, stolní zrcadlo, Kosmetické zrcadlo 10 ks, kosmetické zrcátko s 10násobným zvětšením, otočné o 360°, 10× a 1× make-up zrcadlo/stojací zrcadlo 20 cm

#ad
Mirrorvana #ad - Kromě toho je pochromovaný ***vezměte prosím na vědomí, ale také polstrovaný, že ohnisko na 10násobné zvětšovací straně je konkávní a odrazová kvalita se může mírně snížit, pokud se vzdálíte od konkávního středu zrcadla***. Chceme jen, pokud nejste s nákupem spokojeni.

S výškou 38 cm je podstavec vašeho zrcadla nejen těžký, aby chránil povrch vašeho psacího stolu. Měli byste však darovat něco, přítelkyně potěší – pokud uvažujete o darování zrcadla, co je stylové a moderní a odráží váš dobrý vkus. Pokud je s vaším zrcátkem něco v nepořádku nebo zvětšení není pro Vás, abyste byli s Mirrorvana v absolutní nirváně. Pokud nepotřebujete zvětšení, ať už se jedná o líčení, přepněte zpět k jednoduchému zvětšení.

S mirrorvana jste jednoduše správně. Zrcadlo se dodává již v bílé dárkové krabičce. Skvělá kvalita, krásná a široká velikost – toto zrcadlo s průměrem 20 cm vám poskytne jasný výhled. Chcete darovat něco, co vypadá a bude se cítit jako dárek. Uvidíte každý detail i bez brýlí, řasy nebo vytrhávání obočí. Silné 10násobné zvětšení – díky tomuto silnému 10násobnému zvětšovacímu zrcátku uvidíte více, než jste kdy považovali za možné.
ZnačkaMirrorvana #ad
VýrobceMirrorvana #ad
Výška15.35
Délka9.06
Hmotnost2.14
Šířka4.72
Číslo díluCOMIN16JU029679, 7535001686708, 08201038
ModelkaMVT8A10X

5. Auxmir

#ad

Bílé, Auxmir Kosmetické zrcátko se zvětšením 1/10 x s neoslňujícím LED osvětlením, oboustranné zrcátko na líčení přes USB, holení a péči o obličej, stolní zrcadlo otočné o 360° pro líčení

#ad
Auxmir #ad - Otočné o 360° kosmetické zrcátko je otočné o 360°, je osvětleno led světlem z obou stran; osvětlené kosmetické zrcátko můžete otočit do libovolné vhodné polohy, aby se perfektně hodilo do polohy při sezení nebo stání.

Led neoslňující osvětlení 14 zabudovaných led světel usnadňuje každodenní péči i ve tmě; rovnoměrné leD světlo bez oslnění, aby se zabránilo poškození očí; kosmetické zrcátko je otočné o 360°, je z obou stran osvětleno LED světlem. Pozor prosím díky tomuto extrémně velkému zvětšovacímu faktoru 10násobně musíte být velmi blízko k obličeji cca 10 cm k zrcadlu, abyste viděli ostře.

Přes dodávaný usb kabel nemusíte mít žádné starosti s napájením. Oboustranné: 1/10× zvětšeníkosmetické zrcátko auxmir s ultra vysokým rozlišením, díky 10× zvětšovacímu zrcátku jsou specifické detaily vaší pokožky viditelnější, ideální pro každodenní péči o pleť a kosmetiku. Dobíjení přes usbkosmetické zrcátko auxmir je napájeno dobíjecí baterií 1000 mAh.
ZnačkaAuxmir #ad
VýrobceAuxmir #ad
Výška2.36
Délka10.63
Hmotnost1.59
Šířka7.09
Číslo díluBM-1508
ModelkaBM-1508

6. CHICLEW

#ad

Oboustranné LED stolní zrcadlo otočné o 360°, osvětlené zvětšovací zrcadlo 10 × 1 ×, USB nabíjecí kosmetické zrcátko se světlem s funkcí Smart Touch Slider, CHICLEW Kosmetické zrcadlo s osvětlením

#ad
CHICLEW #ad - Naše kosmetické zrcátko chiclew s leD osvětlením získalo cenu German Design Award 2020 IF. 17 hodin nepřetržité práce: není nutné žádné náhradní baterie – pro nabíjení jednoduše zasunout! když je naše osvětlené kosmetické zrcátko plně nabité, vhodné nejen na doma, může pracovat v nejtmavším nastavení po dobu 17 hodin.

Stmívání nebo osvětlení pomocí inteligentního dotykového posuvníku můžete zvolit jas, který se hodí k vašemu prostředí. 10násobné/1násobné zvětšení hd: oboustranná make-up zrcátka od chiclew jsou vybavena ultra reflexním optickým sklem bez zkreslení, 1násobné zvětšení nabízí kompletní výhled na váš obličej, zatímco 10násobné zvětšení lze použít pro přesnější detail. Nastavitelný jas: zrcadlo na líčení chiclew disponuje přirozeným led světlem za denního světla.

Je vhodný pro každodenní použití pro líčení, odstraňování uhrů, nosních chloupků atd. Módní design a oceněný design – s širokoúhlým pohledem a perfektní velikostí, moderním a jednoduchým stylem se klasika neztratí. Toto zrcadlo je bezdrátové a přenosné, ale také praktické na cesty. Otáčení o 360°: chiclew led zrcadlo se světlem je otočné o 360°. Umožňuje sklon zrcadla pro pohodlný a rychlý přístup na obě strany 1násobného a 10násobného zvětšení.
ZnačkaCHICLEW #ad
VýrobceCHICLEW #ad
Výška3.58
Délka13.4
Hmotnost1.77
Šířka8.7
Číslo dílu1931
Modelka1931

7. Rocollos

#ad

Doppelseitig, dimmbarer Touchscreen, 1fach10fache Vergrößerung, Wiederaufladbarer beleuchteter MakeupSpiegel, Kosmetikspiegel mit 3 Farblichtern, 20,3 cm LED, Chrom, 360° schwenkbar,

#ad
Rocollos #ad - Dieser kosmetikspiegel ist 20, beim zeichnen von augenbrauen oder beim auftragen von lippenstiften. Hinweis: bei der verwendung von 10-fachen vergrößerungsspiegel, bevor sie mit der installation beginnen. Es ist perfekt für sie, während der 10-fache Vergrößerungsspiegel auf der Rückseite entworfen wurde, um Details Ihres Gesichts zu zeigen.

Einfach zu installieren und platzsparend: unser badezimmerspiegel mit lichtern ist sehr einfach innerhalb von 2 Minuten zu installieren, nach unserer Anleitung auf Amazon und Bedienungsanleitung evtl. 1 x beleuchtete spiegelseite ist für Ihr gesamtes Gesichts-Make-up konzipiert, um ein zartes Make-up aufzutragen. International products have separate terms, age ratings, and language of product, are sold from abroad and may differ from local products, including fit, labeling or instructions. Dimmbar und 3-farbige beleuchtung. Die batterieleistung des Spiegels ist möglicherweise nicht voll, um Klarheit zu gewährleisten.

Beim bürsten von eyelinern, 3 cm groß und doppelseitig mit 1-facher Vergrößerung. Und bitte stellen sie sicher, halten sie ihr gesicht innerhalb von 10, wenn er ankommt, 2 cm vom Spiegel entfernt, dass alle Zubehörteile bereit sind, also laden Sie ihn bitte vor dem ersten Gebrauch vollständig auf!. Dieser wandspiegel bietet weißes Licht, warmes Licht und natürliches Licht. Der neu aufgerüstete, den spiegel bequem an jedem ort zu installieren, den Sie wollen: neben dem Badezimmerspiegel, platzsparende 13 cm XL1, 6 cm Wandspiegelsockel ermöglicht es, an der Oberseite der Kommode und usw.
ZnačkaRocollos #ad
VýrobceRocollos #ad
Výška0.01
Délka5.1
Šířka1.6
Číslo díluR1
ModelkaR2

8. Libaro

#ad

Zvětšovací zrcadlo 360° kosmetické zrcátko s nástěnnou funkcí a funkcí stmívání 5×/10 ×, Libaro LED kosmetické zrcátko Modena

#ad
Libaro #ad - Nástěnný držák: kosmetické zrcátko se snadno montuje na stěnu pomocí 3 šroubů. Buď světlo – jasné led denní světlo usnadňuje každodenní péči i při špatných světelných podmínkách. Materiál – pochromovaný kov, euro plochá zástrčka, kroucený kabel 50 cm výsuvný do 150 cm.

Otočné a výsuvné – se svým 360° otočným kloubem a otočnou zrcadlovou plochou je naše modena flexibilní koupelnové zrcadlo pro make-up, takže zrcadlo lze sklopit na stěnu, holení a kosmetiku. Rouby, hmoždinky a návod jsou součástí dodávky. S funkcí stmívání můžete perfektně nastavit jas | 36 led, 12 w, 300 lumenů, 6 000 kelvinů zajišťuje optimální osvětlení | 230 V síťový provoz.

Kloubové rameno je výsuvné a otočné, pokud jej nepoužíváte. Oboustranné zvětšovací zrcadlo se 2 stranami: 3/7násobné nebo 5násobné a 10násobné zvětšení | perfektně vhodné pro důkladnou péči o obličej, nanášení make-upu, vytrhávání obočí, holení, vkládání kontaktních čoček.
ZnačkaLibaro #ad
VýrobceLibaro #ad
Výška0
Délka3.94
Hmotnost3.26
Šířka1.97
Modelka40001

9. Auxmir

#ad

3 strany make-up zrcátko s 34 přírodními LED světly, 10× 5× 1× zvětšení, kosmetické zrcátko, Auxmir Kosmetické zrcátko s osvětlením

#ad
Auxmir #ad - Přenosné zrcátkozákladnu zrcadla lze rozložit a nainstalovat a zrcadlový povrch lze složit. Současně jej lze provozovat také čtyřmi AA bateriemi, nemusíte si dělat starosti, což je velmi praktické. Za zrcátkem se kromě toho nachází spínací tlačítko a nemusíte si dělat starosti s výpadkem dotykového tlačítka.

Dva režimy napájení toto zrcátko lze nabíjet přes usb kabel součástí dodávky mobilního telefonu nebo powerbanky a životnost baterie je dlouhá. Bez problémů se vejdou do batohů a zavazadel a skvěle se hodí pro použití doma, na cestách nebo v práci. Smart touch dlouhým stisknutím tlačítka smart touch na zrcadle můžete rychle nastavit jas světla. Otočení o 180°kosmetické zrcátko lze otáčet o 180° a umožňuje tak pozorování obličeje z více úhlů.

Zvětšení 1×/5×/10× s 1× zrcadlovým povrchem bez zkreslení ve středu zrcadla na líčení auxmir můžete lépe zachytit celkový make-up obličeje. I když jdete do provozu, že zrcadlo nebude mít žádný proud. S zvětšovacím zrcátkem 5x a 10x se můžete zabývat detaily make-upu, holení, např. Vytrhávání obočí, kreslení očních linek, odstranění černých teček atd. Stiskněte krátce dotykové tlačítko pro zapnutí a vypnutí LED světla. Současně je vybaven základnou s funkcí ukládání, rtěnku atd.
ZnačkaAuxmir #ad
VýrobceAuxmir #ad
Výška0
Délka8.86
Hmotnost2.09
Šířka6.42
Číslo díluB06XY28L4N
Modelka‎BM-1722
Záruka24hodinový zákaznický servis.

10. Auxmir

#ad

Odnímatelné zrcátko na holení pro líčení, péči o obličej a cestování, Auxmir Kosmetické zrcátko oboustranné kosmetické zrcátko se zvětšením 1 × 10 × , make-up, stojící, stolní zrcadlo, otočné o 360°

#ad
Auxmir #ad - Praktické: cestovní zrcátko lze rychle rozložit a složit. Ideální pro každodenní make-up a péči o obličej, jako je trhání obočí, nanášení rtěnky, holení a nošení kontaktních čoček. Vysoká flexibilita: díky kulovému kloubu otočnému o 360° lze kosmetické zrcátko otáčet zcela volně ve všech směrech.

Pozor: díky tomuto extrÉmnĚ velkÉmu zvětšovacímu faktoru 10 × musíte být velmi blízko k obličeji cca 10 cm k zrcadlu, abyste viděli ostře. Iroký stojan zajišťuje potřebnou stabilitu. Skvělý dárek k vánocům, novému roku, dni svatého Valentýna, ke dni matek a narozeninám.

Méně než 500 g a ideální na cesty. KvalitnÍ: abs a chrom leštěný do vysokého lesku, nerezavějící a snadno se čistí. Elegantní zrcátko na holení se hodí ke každému zařízení: koupelna, šatna, toaletní stolek, ložnice, kosmetické studio atd.1 × 10 ×: auxmir oboustranné kosmetické zrcátko má 1× hd zrcadlo a 10násobné zvětšovací zrcátko.
ZnačkaAuxmir #ad
VýrobceAuxmir #ad
Výška0
Délka2.03
Hmotnost1.09
Šířka3.94
Číslo díluBM-1302
Modelka