Top 10 übertopf Rot Keramik – Květináče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lechuza

#ad

21 x 21 x 20 cm, LECHUZA Květináč "CLASSICO Premium LS 21" se zavlažovacím systémem zeminy, Scarlet červená s vysokým leskem

#ad
Lechuza #ad - Rostlinná vložka s rámem rukojeti v barvě nádoby. Vysoce kvalitní lakované povrchy. Se zavlažovacím systémem LECHUZA.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška7.87
Délka8.27
Hmotnost2.65
Šířka8.27
Číslo díluScarlet Red- High Gloss
Modelka16027

2. Lechuza

#ad

LECHUZA CUBE Premium 30 scarlet červená vysoký lesk 16467

#ad
Lechuza #ad - Ideální pro všechny pokojové rostliny. Se zavlažovacím systémem: originální zavlažovací systém lechuza integrovaný v květináči dodává rostlinám spolehlivé množství vody. K dostání v různých barvách a velikostech.

Vše v jednom: 1 × nádoba na rostliny cube premium, 5 x 29, 5 x 30 cm zásobník vody: 3 l objem rostliny: 12 l vsadbová vložka: 25, vč. Materiál: plast rozměry: 29, 5 cm. Prémiový povrch: kvalitně lakovaný povrch s vysokým leskem vyzařuje eleganci a exkluzivitu. Vhodné do interiéru: kvalitně lakované povrchy a čisté tvary se stylově hodí do každého stylu bydlení.

Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní plast, 100% recyklovatelný, s dlouhou životností a nerozbitný. S praktickým ukazatelem hladiny vody pro plnou kontrolu zalévání. Zavlažovacího systému, 5 x 25, rostlinného substrátu lechuza-PON jako drenážní vrstva a vyměnitelná vložka na rostliny se zapuštěnými rukojeťmi a ukazatelem hladiny vody.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška11.81
Délka11.81
Hmotnost7.72
Šířka11.81
Číslo dílu16467
Modelka16467

3. D'vine Dev

#ad

40-C-T-0, 11,4 cm & 15,2 cm Unglasierte Terrakotta-Übertöpfe für Pflanzen mit Ablaufloch und Untersetzer, Kleines Blumentopf-Set, Terrakotta

#ad
D'vine Dev #ad - Benötigte blumenerde: 10, 2 qt. Roher rost terrakotta pflanztöpfe mit hochtemperaturbefeuerung - Starke Verpackung mit problemlosem Schutz Greifen Sie sich bei jeglichen Problemen oder Schäden an, schnelle und problemlose Auflösung.

Mitgeliefertes zubehör – edelstahl-Mesh-Netze und Tisch-Pads. Kleines set mit 2 unglasierten terrakotta-töpfen, 8 qt; 15, 7 cm innendurchmesser x 15, 2 cm, 0, 14, 4 cm höhe, Maße: 11, 4 cm Durchmesser 10, 7 cm Durchmesser 13, 4 cm innendurchmesser x 11, 2 cm, 2 cm Höhe. Abflusslöcher und abnehmbare/perfekt passende Untersetzer aus Terrakotta. Pflanzen nicht im Lieferumfang enthalten. Elegantes minimalistisches Design - Einfaches, elegantes und modernes rundes Design Pflanzentopf.
ZnačkaD'vine Dev #ad
VýrobceD'vine Dev #ad
Výška6
Délka5.8
Hmotnost5.39
Šířka5.8

4. Lechuza

#ad

LECHUZA CUBE Cottage 30 žula 15372

#ad
Lechuza #ad - 25, vč. Zavlažovacího systému, 5 cm. S praktickým ukazatelem hladiny vody pro plnou kontrolu zalévání. Robustní flechtový vzhled: povrch je klamně pravý vzhled pletiva přináší rustikální, šarmantní venkovskou atmosféru na zahradu, terasu a balkon.

Vše v jednom: 1 × nádoba na rostliny cubecottage, 5 x 25, rostlinného substrátu lechuza-pon jako drenážní vrstva a vyměnitelná vložka na rostliny se zapuštěnými rukojeťmi a ukazatelem hladiny vody. Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní plast odolný vůči uv záření a povětrnostním vlivům, 100% recyklovatelný, s dlouhou životností a nerozbitný. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití: nekomplikovaná péče o rostliny po celý rok.

Robustní, snadná údržba a dlouhá životnost. Se zavlažovacím systémem: originální zavlažovací systém lechuza integrovaný v květináči dodává rostlinám spolehlivé množství vody. K dostání v různých barvách a velikostech. Nádoba na rostliny se zavlažovacím systémem a zemním šroubem pro odtok přebytečné dešťové vody. Materiál: plast rozměry: 29, 5 x 29, 5 x 30 cm zásobník vody: 3 l Objem rostliny: 12 l Rostlinná vložka:.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška11.81
Délka11.81
Hmotnost7.8
Šířka11.81
Číslo dílu15372
Modelka15372

5. YFFSRJDJ

#ad

Mit Ablauflöchern und Untersetzern für Pflanzen, cremeweiß, kleiner Keramik-Übertopf für den Innenbereich, YFFSRJDJ Sukkulenten-Töpfe, 4 Stück, 10 cm

#ad
YFFSRJDJ #ad - Lieben sie es oder volle rückerstattung: sie sind mit hervorragender Produktqualität und großartigem Kundenservice abgedeckt. Wenn es irgendein problem oder Frage gibt, kontaktieren Sie uns bitte, und wir werden sehr schnell mit einer vollen zufriedenstellenden Auflösung antworten.

Tolles geschenk: es ist das perfekte geschenk für Ihre Verwandten und Freunde, sie sind tolle Geburtstagsgeschenke, Einweihungsgeschenke, Jahrestagsgeschenke, Thanksgiving oder Weihnachtsgeschenke und mehr. Kleiner sukkulenten-Übertopf mit ablauflöchern und netzpolster: große abflusslöcher eignen sich gut zum Abtropfen und mit auslaufsicheren Mesh-Pads, andere Blumen und Grünpflanzen, Sukkulenten, weg zu laufen, Kakteen, hält den Boden davon ab, geeignet für Orchideen, perfekt für Heimdekoration.

Größe und paket: 10 cm topf – 4 stück. Herausnehmbare schalen: es gibt zwei methoden, um Untersetzer zu platzieren, die nach Belieben geändert werden können, nicht nur geeignet für Pflanzen, sondern auch mehr Zierwerte. Lieferumfang: enthält 4 keramik-Blumentöpfe, 4 Netz-Pads und 4 Untertassen Pflanzen nicht im Lieferumfang enthalten.
ZnačkaYFFSRJDJ #ad
VýrobceYFFSRJDJ #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost4.01
Šířka3.94

6. ARTKETTY

#ad

Perfekt für Bonsai, Kaktus-Anfänger, 25.4 cm Keramik-Sukkulenten-Übertopf für Zimmerpflanzen plus dekorative Steinstein-Kieselsteine, Große Sukkulenten-Töpfe mit Drainage und Ständer

#ad
ARTKETTY #ad - Artketty wird nie jeden Kunden enttäuschen. Die wichtigsten werkzeuge umfassen: 1 gießflasche 250 ml, 1 Reinigungsbürste, wie Bewässerung, Umpflanzen, 3 Spaten Schaufel. Extra vulkanische kieselsteine: artketty bietet einen beutel mit 1 kg mix gartenbau-Lava-Kieselsteinen, ein Muss für Sukkulenten-Pflanzliebhaber, eine Notwendigkeit für Sukkulenten-Blumenerde oder Pflanzgefäße.

Sie müssen keine zusätzlichen sukkulenten-pflanzwerkzeuge oder dekorative Top-Dressing-Steine kaufen, wir senden Ihnen alle! Dieser Sukkulenten-Übertopf kann auch zum Pflanzen von Kakteen/Bonsai und anderen Zimmerpflanzen verwendet werden. Ablaufloch und holzständer: die sukkulentententöpfe sind aus hochwertiger keramik, um das wasser im Inneren auf einem ausgewogenen Niveau zu halten, perfekt glasiert mit auffälliger Farbe; mit einem Holzständer ist es ein tolles Accessoire für Schreibtisch und Fensterbank; es gibt ein Drainageloch an der Unterseite für die Drainage, das unerlässlich ist, wodurch Ihre Sukkulenten und Pflanzen atmungsaktiv und gesund bleiben.

Verteilen sie diese dekorativen Steine auf dem Boden, wodurch Ihre Sukkulenten/Kakteen zarter aussehen und besser wachsen. Dieses sukkulenten-werkzeug-Set erfüllt Ihre Gartenbedürfnisse, Reinigen usw. Bodenlockerung, 2 umpflanzwerkzeuge, perfekt für Anfänger oder Experten. Pflanzwerkzeuge für sukkulenten: kaufen sie keine neuen pflanzwerkzeuge. Wir senden wichtige werkzeuge in diesem Paket. Größe des blumentopfs pflanztopf: 25, 4 cm x 6, holzständer: 26, 6 cm, 9 cm H, 7 cm b x 8, Pflanzen sind nicht im Lieferumfang enthalten.
ZnačkaARTKETTY #ad
VýrobceARTKETTY #ad
Výška2.6
Délka10
Hmotnost2.2
Šířka10

7. Lechuza

#ad

LECHUZA CLASSICO Color 18 bílá 13261

#ad
Lechuza #ad - Matný barevný povrch: hedvábně matný povrch je nenáročný na údržbu a stylově vystavuje rostlinám. K dostání v různých barvách a velikostech. Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní plast odolný vůči uv záření a povětrnostním vlivům, 100% recyklovatelný, s dlouhou životností a nerozbitný.

Vhodné pro vnitřní i venkovní použití: nekomplikovaná péče o rostliny po celý rok. Materiál: plast rozměry: 19 × 19 × 17 cm, 6 l. Vše v jednom: 1x květináč classico color, zásobník na vodu: 0, objem rostlin: 2, 5 l, vč. Zavlažovacího systému a ukazatele hladiny vody, substrát pro rostliny Lechuza-PON jako drenážní vrstva.

Nádoba na rostliny se zavlažovacím systémem a zemním šroubem pro odtok přebytečné dešťové vody. S praktickým ukazatelem hladiny vody pro plnou kontrolu zalévání. Se zavlažovacím systémem: originální zavlažovací systém lechuza integrovaný v květináči dodává rostlinám spolehlivé množství vody.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška6.69
Délka7.48
Hmotnost0.88
Šířka7.48
Číslo dílu13261
Modelka13261
Záruka2 roky záruka výrobce.

8. Lechuza

#ad

40x15x18 cm, samozavlažovací okrasný květináč na parapet na pokojové rostliny a bylinky, Lechuza Premium Delta 10

#ad
Lechuza #ad - S lechuza zemní Bewaesserungs sada. S výměnnou vložka na rostliny. Ideální pro malé a velké okenní parapety.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška7.09
Délka15.75
Hmotnost4.54
Šířka5.91
Číslo dílu15563
Modelka15563

9. Decorasian

#ad

Decorasian 3dílná sada kulatých pletených květináčů z mořské trávy s plastovou vložkou k osázení – 16 cm + 20 cm + 26 cm

#ad
Decorasian #ad - Jako nádoba na květiny v domě a také na terasu nebo balkon. Květináče se hodí zejména jako okrasný květináč, ale také jako květináč. Květináče mají velikosti 16 × 14 cm, 20 × 17 cm, 26 × 24 cm, resp.

Díky přirozenému vzhledu slámy, resp. Přírodní materiál má přirozenou ochranu a lze jej bez problémů setřít. Díky plastové vložce lze květináč přímo osázet, resp. Při použití jako okrasný květináč může zachytit vytékající vodu. Perfektní pro každodenní použití jako koš na květiny v kuchyni, v koupelně, ložnici nebo také jako dekorace v celém domě.

Hrnec by neměl být neustále vystaven povětrnostním vlivům. Květináče decorasian z mořské trávy se vyrábějí udržitelně z obnovitelných surovin. 34 × 31 cm. Vodní hyacintu se tento květináč hodí k vytvoření obzvlášť útulného, teplého klimatu a hodí se také k severskému stylu.
ZnačkaDecorasian #ad
VýrobceDecorasian #ad
Hmotnost4.63
Číslo díluDA-T0006
ModelkaDA-T0006

10. GUGUGO

#ad

Graffiti Gesicht Pflanzgefäße, Blumentöpfe mit Entwässerungsloch, Übertopf für Innen, Einzigartige Sukkulenten Pflanzgefäß für Home Decorations ø 14 cm, GUGUGO Blumentopf Übertöpfe Pflanztopf

#ad
GUGUGO #ad - Bitte geben sie uns die Chance, es gemeinsam mit Ihnen noch fantastischer zu machen. Eine schöne markegugugo ist eine designorientierte marke. Perfekt als lustige pflanzenliebhaber-Geschenke zum Einzug, Regal, Muttertag, Fensterbank, Weihnachten.

Größe: 14 cm durchmesser x 13 cm Höhe. Dekoration- moderne deko dies ist der richtige ort für kleinere leichtere zimmerpflanzen, Kakteen, die wie Haare aussehen wie Perlen, Sukkulenten, Luftpflanzen und künstliche Grünpflanzen. Hochwertige ÜbertopfÜbertopf mit einer wasserabweisenden oberfläche, ihn als Deko-Topf zu verwenden und in ihn Anzuchttöpfe zu stellen, einem größeren Ablaufloch und abnehmbarem Gummistopfen an der Unterseite. Einmal mit schmutz gefüllt, wie Stäbchen, wird es helfen, Pinsel.

Wir bemühen uns, ihr traumhaus mit der Balance zwischen Ästhetik und Praktikabilität zu gestalten. Sie erhalten viele Komplimente auf dieser einzigartigen Gesicht-Blumentöpfe. Handbemalter blumentopfdie leuchtenden farben des blumentopf werden Ihnen den Tag verschönern. Sie werden von ihrem perfekten Profil begeistert sein und von Hand bemalt. Bunte gesicht-blumentöpfe für Topfpflanzen & Rankpflanzen. Pflanzen sind nicht im Lieferumfang enthalten.
ZnačkaGUGUGO #ad
VýrobceGUGUGO #ad
Výška6.3
Délka6.77
Šířka6.69