Top 10 Schutzfolie iPhone SE 2020 – Ochranné fólie na displej telefonů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Agedate

#ad

Ochrana soukromí ochrana displeje pro iPhone 8 fólie z, pancéřová fólie pro iPhone SE 2020 ochranná fólie, Agedate Pro ochranu soukromí pancéřové sklo pro iPhone 6/6s/7/8/SE 2020/2022 ochranná fólie

#ad
Agedate #ad - Hydrofobní oleofobní povrchová úprava obrazovky chrání před potem a zbytky oleje díky otiskům prstů. Instalace bez bublin – náš balíček obsahuje potřebné příslušenství, se kterým můžete celou instalaci rychle a perfektně dokončit.

Ochrana proti otiskům prstů – naše odolná pancéřová fólie pro iphone 7 trvale chrání vaši obrazovku před poškrábáním, nárazy a nárazy. Vysoká reakční schopnost kompatibilní s Face ID. Ultra hd čirá skleněná ochrana displeje pro apple iPhone SE 2020 vám nabízí originální kvalitu obrazu s vysokým rozlišením. Přesnost dotyku – tloušťka transparentní ochranné fólie 0, 26 mm nabízí hladký, citlivý dotek. Povrch z tvrzeného skla s vysokou hustotou chrání váš iPhone 8 před pády a poškrábáním.

9h zesílené tvrzené sklo – tato odolná fólie z pancéřového skla se vyrábí 9hodinovým zesíleným procesem. Upozornění: ochranná fólie na displej ponechává na okrajích málo místa, aby bylo zajištěno, že se vejde do většiny pouzder na trhu. Kompatibilita – ochranné fólie na displej byly vyvinuty pouze pro iphone 6/6s/7/8/se 2020 a poskytují vašemu telefonu tu nejlepší ochranu.
ZnačkaAgedate #ad
VýrobceAgedate #ad
Výška0.5
Délka3.15
Šířka2.36

2. Carantee

#ad

Tvrdost 9H bez škrábanců pancéřová ochrana sklo ochranná fólie, bez bublin ochranné sklo, Carantee 2 kusy pancéřového skla pro iPhone 6/6s/7/8/SE 2020 fólie na ochranu soukromí, ID otisků prstů

#ad
Carantee #ad - Díky tomu je instalace velmi jednoduchá a rychlá. Profesionální a podpůrný design vyvinuto pro iphone 6/6s/7/8/se 2020 ochranná fólie na displej a ochrannou fólii na čočky. Přesná velikost laserového řezání může pokrýt celou obrazovku telefonu a poskytnout maximální ochranu pro váš telefon. Ultra vysoká tvrdost 9h materiál, je nově modernizované sekundární zesílené sklo s tvrdostí 9h a vysokým obsahem hliníkového křemíku.

Maximalizujte ochranu obrazovky vašeho telefonu a fotoaparátu před poškrábáním, jako jsou klíče, mince, který používáme, nečistoty a písek spadnou na zem. Snadná instalace ochranná fólie na sklo musí být instalována pouze ve čtyřech krocích podle návodu, aby bylo zajištěno, že během instalace nevzniknou žádné bubliny a prach. Poskytuje výkonnou ochranu pro celý povrch obrazovky smartphonu. Pokud máte dotazy, obraťte se prosím na nás. Ve většině případů nezkušené oči nevidí průhlednou ochrannou fólii obrazovky na displeji.

Ochranná fólie na displej a ochranná fólie na čočky jsou vyrobeny z kvalitního tvrzeného skla. Prevence otisků prstů a olejových skvrn náš ochranný film na displej přijímá nanovrstvu odpuzující olej šesté generace, která efektivně redukuje otisky prstů a olejové skvrny a udržuje obrazovku vašeho telefonu po celou dobu čistou. Hd jasnost a vysoká dotyková odezva je křišťálově čirá, s 99, 9% průhledností full hd a nezkresluje barvu displeje a nezhoršuje citlivost displeje nebo dotyku dotykové obrazovky.
ZnačkaCarantee #ad
VýrobceCarantee #ad
Výška0.5
Délka3.15
Šířka2.36

3. Agedate

#ad

Pancéřová fólie pro iPhone SE ochranná fólie, Agedate Pro ochranu soukromí pancéřové sklo pro iPhone 6/6s/7/8/SE 2020/2022 ochranná fólie, 2 kusy ochrana soukromí ochrana displeje pro iPhone 8 fólie z

#ad
Agedate #ad - Tvrdost 9h: fólie na mobil je vyrobena z tvrzeného skla s tvrdostí 9H a chrání vaši obrazovku před poškrábáním způsobenými tvrdými předměty. Kvalitní servis: pokud máte dotazy během nákupu nebo po prodeji, můžete se na nás obrátit.

Super silná ochrana: ochranné sklo na displej odolné proti poškrábání a nárazům je nejsilnější, jaké jsme kdy používali – chrání váš displej před nepříjemnými škrábanci nebo prasklinami a je mnohem odolnější než jednoduchá fólie na displej. Ultra jasná a citlivá: s vysokou propustností světla zachovává ochranná fólie původní kvalitu fotografií a videí.

Kompatibilita: naše ochranná fólie na displej je pouze pro iPhone 6/6s/7/8/SE 2020, ne pro jiné modely. Zajistěte příjemný zážitek ze sledování a doteku, jako kdybyste používali svou holou obrazovku. Odpovíme vám e-mailem do 24 hodin, abychom vám pomohli vyřešit vaše pochybnosti.
ZnačkaAgedate #ad
VýrobceAgedate #ad
Výška0.5
Délka3.15
Šířka2.36

4. REROXE

#ad

HD ochranná fólie na displej pro iPhone, REROXE 2 kusy Ochranná fólie pro pancéřové sklo pro iPhone 6/6s/7/8/SE 2020, Sans Bulles ochranné sklo, tvrdost 9H Privacy Ochrana soukromí pro iPhone 8

#ad
REROXE #ad - Proti otiskům prstů tvrzený povrch fólie je opatřen vylepšenou galvanickou povrchovou úpravou odpuzující olej, nechává vodu v perličkách odtékat, účinně hydrofobní a odpuzuje olej, která má silný účinek proti otiskům prstů, efektivně snižuje dobu čištění a udržuje obrazovku po dlouhou dobu čistou a světlou.

Ultra tenký design ochranná fólie je pouze 0, vychutnejte si hedvábný dotek, nezkresluje barvu displeje, 99% ultra transparentní, tvrzené sklo 99, zcela transparentní vidění nahé obrazovky, 33 mm, aby poskytla jasný obraz, aby váš telefon vypadal krásněji. Tvrdost 9h tvrdost 9h, posiluje protitlakovou transferovou vrstvu, není snadné zlomit okraj, klid v duši, polymerový seismický výkon, pevnost proti pádu, po mnoha testech odolnosti proti poškození, odolnost proti opotřebení nezanechává žádné stopy, nebojí se škrábanců, chrání váš mobilní telefon.

Super hladký s aktualizovanou bionickou technologií lotosového listu, proces vakuového pokovování. Poskytněte vám nejextrémnější zážitek. 2. 5d radiální připojení ochranná fólie na displej iphone 6/6s/7/8/se 2020 je jemně leštěna laserovou technologií, díky čemuž je okraj hladší, účinek vnější síly se účinně snižuje a neporušený okraj dobře padne. Dvojitá záruka obrazovka vždy hladká jako nová.
ZnačkaREROXE #ad
VýrobceREROXE #ad
Výška0.5
Délka3.54
Šířka0.03

5. Agedate

#ad

2 kusy tvrdosti 9H bez bublin ochranná fólie s ID otisku prstu ochranné sklo, HD pancéřová ochrana sklo pro iPhone 6 ochranná, Agedate pro pancéřové sklo pro iPhone 6/6s/7/8/SE 2020 ochranná fólie

#ad
Agedate #ad - Perfektní tvar vyvinuto speciálně pro iphone 6/6s/7/8/se 2020, velmi vhodné. Přesná velikost laserového řezu poskytuje maximální ochranu pro celý povrch dotykového displeje iPhone 6/6s/7/8/SE 2020 a je kompatibilní s většinou pouzder na mobily. Tvrdost 9h a odolnost proti poškrábání díky špičkové tloušťce skla 9h dokáže mimořádně odolné, odolné tvrzené sklo účinně chránit váš iPhone 6/6s/7/8/SE 2020 před nežádoucími rýhami a poškrábáním klíčem a jinými tvrdými látkami.

Vysoké rozlišení a citlivostČirá ochrana displeje z tvrzeného skla má vysokou propustnost světla, extrémně nízký odraz a vysokou transparentnost, 33 mm a perfektní vhodnost pro tvrzené sklo, což přináší realistickou a zářivou barvu i s ochranou displeje. Funkce proti otiskům prstů s ultra jasným oleofobním povrchem v nanoměřítku, dokáže efektivně redukovat otisky prstů a skvrny, účinně zabraňuje otiskům prstů a mastnotě a udržuje vaši obrazovku lesklou a čistou.

Propustnost světla 99, 9 % zachovává původní kvalitu fotografií a videí. Tloušťka pouze 0, aby byla zajištěna vysoká citlivost na dotek a pocit "True Touch". Hd transparentnost a citlivost iphone 6/6s/7/8/se 2020 hd ochranná fólie na displej z tvrzeného skla zachovává původní citlivost a taktičnost a nabízí vám perfektní zážitek z dotyku.
ZnačkaAgedate #ad
VýrobceAgedate #ad
Výška0.5
Délka3.15
Šířka2.36

6. Agedate

#ad

Ochrana proti poškrábání, Agedate Ochranná fólie pro pancéřové sklo ochrana před nežádoucími pohledy pro iPhone 6/7/8/se 2020, HD, 2 kusy 9H fólie z pancéřového skla otisky prstů, ochranné sklo, 3D

#ad
Agedate #ad - Nerozbitný chrání váš displej před poškrábáním a vysokým nárazem. Vhodné pro obaly a ochrana displeje ochranná fólie na displej ponechává dostatek místa pro instalaci většiny pouzder na mobil. Během instalace a používání nejsou žádné bubliny a při opakované instalaci nejsou žádné zbytky.

Super tvrdost – skládá se z 0, i když se objeví trhliny. Je to stále kompletní celek. Silná adsorpce na povrchu ochranné fólie z tvrzeného skla není žádné lepidlo na bubliny, které se snadno instaluje a má silnou schopnost samosorpce. Dokonalá ochranaochranná fólie chrání displej iphone 6/7/8/se 2020 efektivně před poškrábáním a poškozením cizími tělesy nebo silami. Maximální pokrytí vašeho mobilního telefonu, 9 % hd, zaručuje původní barvu obrazovky, aniž by to ovlivnilo pouzdro telefonu, 99, vysoce kvalitní TPU. Super tvrdost 9h ochranná fólie vyrobeno z kvalitního 9h tvrzeného skla, 26 mm silného tvrzeného skla, které se nerozbije, které je odolné proti poškrábání.

Ultra tenké, nevytváří lom efekt. Díky ultra vysokému rozlišení bude váš smartphone vypadat jako nový a ochranné sklo nabízí dobrou ochranu pro všední den. Výjimečný dotyk proti otiskům prstů toto ochranné sklo je poháněno plazmovým stříkáním a automatickou adsorpční technologií, takže lze jednoduše instalovat bez bublin a zbytků potu/mastnoty na otisky prstů a udržuje vaši obrazovku lesklou a čistou.
ZnačkaAgedate #ad
VýrobceAgedate #ad
Výška0.5
Délka2.76
Šířka1.97

7. Carantee

#ad

Perfektně se hodí pro prémiové sklo 6/6s/7/8/SE, Carantee 2 kusy ochranná fólie pro pancéřové sklo pro iPhone 6/6s/7/8/SE 2020 ochranná fólie, 2,5D hrana ochranné sklo Privacy ochrana proti poškrábání

#ad
Carantee #ad - 2. Kompatibilita: speciálně vyvinutý pro iphone 6/6s/7/8/SE 4, 7palcový displej s 3D zakřiveným povrchem, lze jej použít s ochranným pouzdrem. Zabraňte poškrábání obrazovky telefonu. Vysoce kvalitní pětivrstvá zesílená kompresní struktura chrání displej efektivně před poškrábáním a až 9 hodin silného nárazového zatížení.

Hd: 99, 9% hd proniknutí a perfektní přilnavost činí dotykový displej z tvrzeného skla iPhone 6/6s/7/8/SE citlivější a hladší, zatímco původní reakční schopnost zůstává zachována. Proti otiskům prstů: hydrofobní a oleofobní povrchová úprava obrazovky může zabránit tomu, aby pot a mastnota zůstaly na otiskech prstů.

4. Instalace bez bublin: obrazovka musí být před instalací vyčištěna a poté nainstalována podle návodu k instalaci, ochranná fólie se automaticky vstřebává z obrazovky a instalace je bez bublin. 1. 5. Dokonalá ochrana: iphone 6/6s/7/8/se ochranná fólie na displej má nárazuvzdorné, odolné proti poškrábání a antireflexní funkci. 3.
ZnačkaCarantee #ad
VýrobceCarantee #ad
Výška0.5
Délka3.54
Šířka0.03

8. Carantee

#ad

Carantee 2 kusy ochranná fólie pro pancéřové sklo pro iPhone 6/7/8/se 2020, HD ID otisků prstů ochranná fólie na displej, tvrdost 9H odolná proti poškrábání ochranná fólie z pancéřového skla, 3D Full

#ad
Carantee #ad - Kompatibilní vybavení bylo vyvinuto speciálně pro kompatibilní s iPhone 6/7/8/se 2020 a nabízí maximální ochranu displeje telefonu, aniž by bylo ovlivněno používání pouzdra na telefon. Po nalepení fólie prosím znovu zadejte své otisky prstů.

Perfektní tvar tloušťka pouze 0, 33 mm a perfektní tvar zajišťují, že dotyk nebude nijak ovlivněn. Ve většině případů nezkušené oči nevidí průhlednou ochrannou fólii obrazovky na displeji. Hd čistota a vysoká citlivost na dotyk je křišťálově čirá, 9% průhledností full hd, s 99, nezkresluje barvu displeje a neomezuje zobrazení ani citlivost dotykové obrazovky. Mějte svůj telefon celý den v HD rozlišení a bez rozmazání. Proti otiskům prstůoleofobní nano vrstva vytváří povrch odolný proti otiskům prstů a oleji, takže se obrazovka vždy snadno čistí a zabraňuje nepěknému rozmazání.

Tvrdost 9h & odolná proti poškrábání materiál této ochranné fólie je vyroben ze sekundárního tvrzeného skla s tvrdostí 9H, jako jsou klíče, které efektivně snižuje nárazy a chrání displej vašeho telefonu a objektiv fotoaparátu před různými škrábanci, mince, nečistoty a nečistoty.
ZnačkaCarantee #ad
VýrobceCarantee #ad
Výška0.5
Délka3.15
Šířka2.36

9. wsiiroon

#ad

Pancéřová fólie, kompatibilní s iPhone SE ochranná, ochranná fólie na ochranu soukromí 2 kusy pro Apple iPhone 8, wsiiroon Pro pancéřové sklo ochrana proti pohledům na iPhone 6/6s/7/8/SE 2020/2022

#ad
wsiiroon #ad - Pokud máte dotazy k našim produktům, kontaktujte nás a zeptejte se na Vaše dotazy. Můžete si užívat úžasný přirozený dotek obrazovky, hladký povrch, aniž byste ovlivnili citlivost obrazovky. Snadná instalace vysoce kvalitní lepidlo z epoxidové pryskyřice pomáhá chrániči obrazovky díky jednoduché instalaci bez bublin automaticky přilnout k obrazovce a nezanechává žádné zbytky, pokud je odstraněn.

Obsah balení & vysoce kvalitní zákaznický servis 2*ochranná fólie, 2*instalační sada. Kompatibilita ochranná fólie wsiiroon je laserem vystřižena na skutečnou velikost iPhone 6/6s/7/8/SE 2020 Tvrdost 9h pancéřový film s vysokou tvrdostí zesílený 9h nabízí dobrou ochranu pro každodenní život a chrání mobilní telefon před poškrábáním díky každodenním ostrým předmětům, nože, jako jsou klíče, mince atd.

Do 24 hodin vám poskytneme uspokojivou odpověď. Perfektně zakryje obrazovku telefonu, chrání před prachem a nečistotami. Optická průhlednost a citlivost na dotyk ultra tenký design, 99, 99% transparentní ochranný film s vysokým rozlišením, pravý dotek a světlá a pestrá kvalita obrazu.
Značkawsiiroon #ad
Výrobcewsiiroon #ad
Výška0.5
Délka3.15
Šířka2.36

10. wsiiroon

#ad

Kompatibilní s iPhone SE ochranná fólie na displej, wsiiroon Pro pancéřové sklo pro iPhone 6/6s/7/8/SE 2020/2022, pancéřová fólie, 2 kusy ochranné fólie pro Apple iPhone 8

#ad
wsiiroon #ad - Do 24 hodin vám poskytneme uspokojivou odpověď. Perfektně zakryje obrazovku telefonu, chrání před prachem a nečistotami. Optická průhlednost a citlivost na dotyk ultra tenký design, pravý dotek a světlá a pestrá kvalita obrazu.

Tvrdost 9h pancéřový film s vysokou tvrdostí zesílený 9h nabízí dobrou ochranu pro každodenní život a chrání mobilní telefon před poškrábáním díky každodenním ostrým předmětům, jako jsou klíče, nože, mince atd. Kompatibilita ochranná fólie wsiiroon je laserem vystřižena na skutečnou velikost iPhone 6/6s/7/8/SE 2020 Můžete si užívat úžasný přirozený dotek obrazovky, 99% transparentní ochranný film s vysokým rozlišením, 99, hladký povrch, aniž byste ovlivnili citlivost obrazovky.

Obsah balení & vysoce kvalitní zákaznický servis 2*ochranná fólie, 2*instalační sada. Pokud máte dotazy k našim produktům, kontaktujte nás a zeptejte se na Vaše dotazy. Snadná instalace vysoce kvalitní lepidlo z epoxidové pryskyřice pomáhá chrániči obrazovky díky jednoduché instalaci bez bublin automaticky přilnout k obrazovce a nezanechává žádné zbytky, pokud je odstraněn.
Značkawsiiroon #ad
Výrobcewsiiroon #ad
Výška0.5
Délka3.15
Šířka2.36