Top 10 Nachtlicht Mit Handy Ladestation – Stolní lampy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. FUYO

#ad

Pro vnitřní i venkovní použití, 8 barev, LED stolní lampa s teplou teplotou, RGB, dotykové ovládání, stmívatelná, FUYO 2 kusy stolní lampy, bezdrátová, vodotěsná, venkovní stolní lampa, terasu,

#ad
FUYO #ad - V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat přes Amazon. Jednoduchá obsluha: světlo se krátce dotkněte středu horní strany, druhým dotykem je režim pomalé změny barvy RGB, třetí dotyk lampu vypne. Baterie s velkou kapacitou: dobíjecí přenosná stolní lampa, nízká spotřeba proudu, ochrana životního prostředí, plné nabití lze používat po dobu 8 – 12 hodin, jedná se o první volbu pro nouzové napájení při náhlém výpadku proudu.

Stiskněte krátce na RGB kružnici pro změnu barvy. Také perfektní pro velikonoční venkovní dekoraci. Teplé bílé světlo: dlouze se dotkněte středu horního ovládacího panelu pro nastavení jasu. Obsah dodávky: barevná dotyková stolní lampa x 1, 1× návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, nabíjecí kabel micro USB × 1. Použití pro více scén: tato dokonalá stolní lampa snadno zhodnotí váš prostor, jídelnách, kavárnách, barech, v ložnicích, pracovnách, kancelářích, světla lze umístit kamkoli, obývacích pokojích, hotelových pokojích atd.

Ip54 efektivní vodotěsnost ochrana proti stříkající vodě, nelze použít ve vodě. Vnitřní a venkovní stolní lampa z kovu: 2 kusy stolních lamp na baterie pro venkovní použití s jedinečným designem a atraktivním kónickým kovovým stínidlem, 360° osvětlená oblast bez mrtvého úhlu, prach, integrované RGB LED světelný zdroj bez blikání zajišťuje komfort při vidění.
ZnačkaFUYO #ad
VýrobceFUYO #ad
Výška15.16
Délka4.72
Hmotnost4.3
Šířka4.72
Číslo díluWJTD_1238zhuixing
ModelkaPBG-1238

2. Govee

#ad

Noční světlo do, teplá bílá, časovač, 2200 K-6500 K, hudební režimy, funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, Govee Chytrá stolní lampa RGBICWW WIFI lampa na noční stolek, režim scény

#ad
Govee #ad - Diy režim: náš intuitivní diy režim přes aplikaci govee home vám umožňuje přizpůsobit světelné efekty a uložit je na později. Režim hudby: stolní lampu lze synchronizovat s jakýmkoli typem hudby. Scény jsou stmívatelné a byly koncipovány tak, aby se hodily ke každé vnitřní příležitosti.

Hlasové ovládání: chytrá stolní lampa je kompatibilní s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant. Uvolněte si ruce a spravujte lampičku na noční stolek pomocí jednoduchých hlasových příkazů. Pomocí náčrtu prstů můžete v aplikaci kreslit barevné vzory a aplikovat je na stolní lampu. Funkce časovače: naprogramujte lampičku na noční stolek tak, aby se automaticky zapnula nebo vypínala a přizpůsobila jas tak, abyste klidně usnuli nebo se probouzeli v teplých barvách.

Scénický režim: s 37 scénickými režimy můžete oživit romantické večeře nebo neformální setkání. Vyberte si ze 4 hudebních režimů a sledujte s radostí, jak vaše světla tančí do rytmu vašich oblíbených písní a bez námahy podněcují vaši náladu.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Výška7.95
Délka4.06
Hmotnost1.92
Šířka4.06
Číslo díluH60523D1DE
ModelkaH60523D1DE

3. BENMA

#ad

Spánek, teplé světlo, stmívatelné, LED noční lampa, BENMA Noční světlo pro děti, sklopná stolní lampa, lampy na noční stolek, noční světlo, obývací pokoj, teplé bílé světlo a funkce časování

#ad
BENMA #ad - Měkké teplé bílé světlo 3000 k – 4500 k může pomoci spát, přátelům a dětem dokonalý dárek. Multifunkční lampa: noční světlo, přenosná venkovní svítidla, lampa na noční stolek, stolní lampa, ochrana očí, nouzové osvětlení. Nastavitelný jas + ochrana očí led světlo: toto světlo do ložnice / noční světlo pro miminka má nastavitelné světlo.

Nemá žádný vliv na použití. Tipy: tento produkt má zabudovaný spínač gravitačního senzoru a struktura je pohyblivá ocelová koule. Je normální, že se při třepání objeví neobvyklé zvuky. Můžete jej použít k osvětlení v noci, nezávisle na tom, relaxovat, přizpůsobit atmosféru a dát rodině, zda se nachází v režimu stmívání nebo v režimu označení, aniž byste si museli dělat starosti s rušením vaší rodiny nebo spolubydlících. Při výpadku proudu lze použít jako lampu.

Včetně usb nabíjecího kabelu. Kreativní design gravitačního senzoru: těleso světla používá kostku s celkem 6 stranami, 30, znamená to, 5, 15, na každé straně je vyrytý znak. Tyři číslice udávají čas v minutách. Baterie s vysokou kapacitou + usb nabíjení: integrovaný vysoce výkonný akumulátor s kapacitou 1200 mah lze při maximálním jasu provozovat nepřetržitě 12 hodin a poskytuje 24hodinovou mikrojasnost. Je ideální pro použití jako nouzové světlo v noci nebo jako nouzové světlo při náhlém výpadku proudu.
ZnačkaBENMA #ad
VýrobceBENMA #ad
Výška3.15
Délka3.15
Hmotnost0.32
Šířka3.15
Číslo díluFZD01
ModelkaFZD01

4. Niulight

#ad

Automatické stmívání a plynulé stmívání, Niulight Stolní lampa se svorkou, 24 W ultra jasná architekta LED stolní lampa pro domácí kancelář s atmosférickým osvětlením

#ad
Niulight #ad - Otočením nahoru pro rozšíření oblasti osvětlení a otočením dolů pro vytvoření super světlé oblasti osvětlení. Funkce paměti může obnovit poslední nastavení, kreslení, což zaručuje kompatibilitu s nástěnnými spínači a inteligentními konektory. Hliníková lampa je dodávána se stabilní kovovou svorkou, 3 cm stolního stolu, velmi šetří místo.

Automatické stmívání, studium, práce, paměťová funkce | smart tato stolní lampa niulight má zabudovaný inteligentní světelný senzor, malování, který rozpozná okolní světlo v místnosti a automaticky nastaví jas na příjemnou úroveň.45° šikmé asymetrické světlo, neblikající a neoslňující světlo a přesně reprodukuje barvy, osvětluje pouze váš psací stůl a klávesnici, nikoli obrazovky a oči. Otočením nahoru je lze použít jako osvětlení atmosféry nebo okolní světlo. Přídavné světlo můžete také otočit dolů, 7 cm a osvětlit dosah 2 m, 1400 lm a maximální pracovní výškou 72, což nabízí perfektní řešení osvětlení pro velká pracoviště. Kromě toho je lampa vybavena led s vysokým indexem podání barev cri>90, které vytváří měkké, cri>90 | ochrana očí světlo přijímá 45° úhlové LED a boční osvětlení, v blízkosti přirozeného světla a s menším nebezpečím modrého světla.

Kliknutím na dotykový panel můžete postupně přepínat mezi 5 stupni jasu a 5 barevnými režimy, podporuje až 6, nebo můžete panel dlouze stisknout pro plynulé stmívání 20 % – 100 % a plynule temperovat 3000 K – 6500 K. 6 + 1 otočné klouby, 3 světelné lišty | flexibilní stolní lampa má 7 otočných kloubů a 3 super světlé světelné lišty pro vertikální a horizontální nastavení. Toto svítidlo je perfektní pro úkoly jako čtení, šití, kutilství.
ZnačkaNiulight #ad
VýrobceShenzhen Founder Industrial Co., Ltd #ad
Výška3.9
Délka17.52
Hmotnost2.91
Šířka6.61

5. ORAOKO

#ad

Stolní lampa s Bluetooth reproduktorem, USB A + C přípojky, stmívatelný budík, ORAOKO Lampa na noční stolek s dotykovým stmíváním, LED lampa na noční stolek do ložnice,, 3 nastavitelné stupně jasu

#ad
ORAOKO #ad - Vybaveno stmívatelnou led žárovkou e27 6 w, 2700 k teplý tón učiní vaši ložnici a obývací pokoj teplejší. Vhodné do ložnice, obývacího pokoje, Halloween, pracovny, na Vánoce, narozeniny atd. Stínidlo lampy je vyrobeno z kvalitního lněného materiálu, který propouští rovnoměrné a měkké světlo.

A 100% jas, vhodné pro práci a studium. Můžete nastavit dva alarmy a na výběr jsou tři režimy alarmu. Minimální jas 30 % se hodí na spaní, 70% jas se hodí pro hraní s mobilními telefony nebo ke hraní. Led displej zajišťuje dobrou čitelnost a má dva stupně jasu. Perfektní správa stolního stolu každá led lampa na noční stolek je vybavena přípojkou 1 x typ c + 1 x usb-a, která je vhodná pro celou řadu elektronických zařízení.

Multifunkční design 4 v 1 lampa na noční stolek oraoko je nepostradatelným produktem pro váš noční stolek a kombinuje bluetooth přehrávač, digitální budík, digitální hodiny a nabíjecí stanici. Vestavěný bluetooth 5. 0 reproduktor dotyková lampička na noční stolek je vybavena bluetooth 5. 0 reproduktorem, takže můžete klidně poslouchat hudbu před spaním. Pondělí až pátek, sobota až neděle, pondělí až neděle. Může se spojit s bluetooth zařízeními v dosahu 10 m.
ZnačkaORAOKO #ad
VýrobceORAOKO #ad
Výška10.24
Délka7.87
Hmotnost2.29
Šířka7.87

6. Lanmonlily

#ad

Vhodné do ložnice, obývacího pokoje, stínidlo ze lnu s kovovou paticí, včetně LED žárovky, s USB A + konektory typu C, Lanmonlily Dotykové stmívatelné lampy na noční stolek

#ad
Lanmonlily #ad - S touto sadou lamp na noční stolek můžete nabíjet současně 2 zařízení. 70% jas je velmi příjemný pro vaše volnočasové aktivity, jako je sledování televize nebo telefonování. Dotyková stmívatelná lampa na noční stolek – tato béžová sada lamp na noční stolek obsahuje usb a + usb-c nabíjecí přípojky.

Jednoduše klepněte na libovolnou polohu kovové patice, abyste lampu zapnuli nebo vypnuli. 3stupňová stmívatelná dotyková lampa na noční stolek – jas lampy na noční stolek můžete nastavit dotykem nohy lampy nebo stojanu ve 3 různých stupních. 100% jas vám pomůže při čtení. Nejlepší volba jako lampa na noční stolek – stmívatelná lampa na noční stolek s přípojkami USB-A + typ C je ideální pro každý stůl, jako lampička na noční stolek a lampu na psací stůl. Prostorově úsporný a minimalistický design – rozměry každé malé stolní lampy jsou: 15, servírovací stolky.

Rovky zdarma mají příjemný jas 2700 K, nebliká, nehučí a neobsahují rtuť. 30% jas se hodí na spaní nebo kojení. 1 žárovky zdarma - zdarma obdržíte 1 led žárovky e27 4 w. To vám ušetří čas a peníze na nákup dodatečných žárovek pro lampičky na noční stolek v ložnici. Kabel dlouhý 1, psací stolky, 5 palce perfektní pro malé prostory, jako jsou noční stolky, 5 m vám umožňuje použití na různých místech ve vaší domácnosti.
ZnačkaLanmonlily #ad
VýrobceLanmonlily #ad
Výška5.91
Délka14.57
Hmotnost1.3
Šířka5.91
Číslo díluctd
Modelkactd

7. WILIT

#ad

Lampa na noční stolek, se 3 stupni jasu, 5 W, obývací pokoj, WILIT Stolní lampa LED s funkcí nabíjení, dotyková stmívatelná, stolní lampa, ložnice – bílé dřevo

#ad
WILIT #ad - Kompatibilita nabíjecí stanice: k nabíjení s touto lampičkou na noční stolek lze použít všechna zařízení podporující Qi jako iPhone 14 13 12 Pro Max Xr Xs X 8, S20, Samsung Galaxy S21, S9, S10, S8, Note10, 9 AirPods atd.

K vánocům nebo k narozeninám. Stolní lampa led stmívatelná: dotkněte se libovolného místa rámu lampy a stolní lampu lze nastavit ve 3 stupních jasu pro různé požadavky ve vašem každodenním životě. Moderní stolní lampa: stmívatelná stolní lampa je z materiálu abs velmi kvalitně zpracovaná a vypadá zcela stylově, takže slouží také jako doplňková dekorace pro váš obývací pokoj nebo ložnici.

Lampa na noční stolek s funkcí nabíjení: položte jednoduše svůj přístroj kompatibilní s Qi na dřevěný panel a nechte svůj mobilní telefon během spánku klidně bezdrátově nabíjet. Skvělý nápad na dárek: díky jedinečnému designu a funkčnosti s bezdrátovou nabíječkou se tato LED stolní lampa hodí jako perfektní dárek pro vaši rodinu a přátele, např.
ZnačkaWILIT #ad
VýrobceWILIT #ad
Výška8.86
Délka8.96
Hmotnost0.84
Šířka3.74
Číslo dílu912013
ModelkaA13S
Záruka2 roky.

8. kioooki

#ad

2dílná sada lamp na noční stolek s teplou bílou 3 stupně jasu, 4 žárovky E14, ložnice, moderní stolní lampa do obývacího pokoje, kioooki Lampa na noční stolek s dotykovým stmíváním se 2 USB přípojkami

#ad
kioooki #ad - Obsahuje 4 stmívatelné led žárovky pro úsporu času při hledání kompatibilních žárovek máme v balení 4 kvalitní stmívatelné 2700k žárovky, žádné oslnění a žádné UV záření. Lampa na noční stolek s funkcí nabíjení stolní lampy mají 2 usb nabíjecí přípojky s 5 v/2, 1 a, ipad, můžete nabíjet váš telefon, sluchátka, zda je světlo zapnuto nebo vypnuto, pomocí kterých můžete rychle nabíjet 2 zařízení současně.

Rohs. Stínidlo lampy z lněného materiálu změkčuje světlo, žádné blikání, lépe chrání vaše oči a vytváří teplý a příjemný pocit. Naše stolní lampa má CE. Není nutné uprostřed noci najít síťový vypínač. Je to skvělý společník v životě a perfektní dárek pro přítele! Neváhejte se na nás obrátit, pokud máte problém se stolní lampou, návod k obsluze. Co dostanete4 žárovky e14, 2 stínítka lamp, což znamená, že naši lampu můžete koupit s důvěrou.

Smart touch control & 3 stupně jasustmívatelná stolní lampa kioooki vám nabízí 3 stupně jasu nízká, práce atd. Vestavěný citlivý dotykový senzor, vysoká, jako je spánek, střední, čtení, aby splnila vaše potřeby v různých prostředích, všude se dotkněte kovové základny nebo tyče, abyste lampu zapnuli nebo vypnuli nebo nastavili jas. Lampa na noční stolek v jednoduchém a mini designu jednoduchý a stylový design učiní váš domov elegantnějším a pohodlnějším.
Značkakioooki #ad
Výrobcekioooki #ad
Výška10.63
Délka4.13
Hmotnost2.67
Šířka4.13
Záruka【 2 roky záruka 】 V případě problémů s noční lampou nás neváhejte kontaktovat.

9. Kakanuo

#ad

Dětský, Kakanuo Lampa na noční stolek s USB A+C přípojkami, 3 barevné teploty, ložnici, bílé plátěné stínidlo, stolní lampa na noční stolek, malá lampa s tahovkovým spínačem, kancelář, obývací pokoj

#ad
Kakanuo #ad - Různé režimy vytvářejí různou atmosféru pro splnění vašich každodenních potřeb. Neváhejte nás kontaktovat, kanceláře atd. Bezplatná led žárovka je součástí dodávky pro úsporu hledání vhodné žárovky je usb žárovka dodávána s led žárovkou s paticí e27 3000 k/4000 k/5000 k, která vydává stabilní teplé bílé světlo / přirozené/denní světlo a chrání vaše oči.

3000 k je perfektní pro spaní a kojení, 4000 k je vhodný pro čtení a hraní, 5000 K je perfektní pro práci. Vylepšená lampa na doklady s usb c + a přípojkami lampa na noční stolek s funkcí nabíjení do ložnice, hodiny a další přístroje, 1 a pro rychlé nabíjení. Kakanuo záruka kvality a servisu usb lampa je velmi vhodná do ložnice, jídelny, přátele a pro vás samotné při zvláštních příležitostech. Jednoduchý tvar a funkce se výborně hodí pro každodenní osvětlení nebo jako dekorace ve vašem domě.

Led náhradní lampa pro tuto lampičku na noční stolek s funkcí nabíjení je ASIN: B0C5HZN9GW. Malá stolní lampa pro osvětlení a domácí dekoracebílé stínidlo a černá patice lampy jsou k dostání v různých designech od moderního po retro. Můžete nabíjet svůj telefon, zda je lampa na noční stolek zapnutá nebo vypnutá. Dobrá volba jako dárek pro vaši rodinu, pokud máte nějaké problémy nebo rady se stolní lampou.
ZnačkaKakanuo #ad
VýrobceKakanuo #ad
Výška14.72
Délka4.06
Šířka4.06
Číslo dílu248370031

10. YAMYONE

#ad

LED stolní lampa, 5 teplot barev, dotykové ovládání, plynulé stmívání, dřevo, YAMYONE Lampa na noční stolek s bezdrátovou nabíječkou a USB nabíjením, noční světlo do ložnice, 3 světelné světlo

#ad
YAMYONE #ad - Jas obrazovky hodinek lze nastavit ve 4 stupních od 100 % do 70 % – 30 % – 0FF. Toto malé světlo může být 3 – 1 lampou na noční stolek, lampu do kanceláře, velikost: 23 × 15 × 9 cm, můžete jej použít jako noční světlo, lampu na čtení, lampu na psací stůl, 2 nabíječky a hodiny, lampu na noční stolek, náladové světlo atd.

Upozornění: pro nastavení hodin si prosím přečtěte příručku;. Bezdrátové nabíjení a usb nabíjení– tato led lampa na noční stolek má bezdrátovou nabíjecí oblast pro nabíjení vašeho smartphonu, který podporuje bezdrátovou funkci nabíjení QI, stolní lampa má usb nabíjecí přípojku, přes kterou můžete současně nabíjet další přístroje. Upozornění: jednou stiskněte pro změnu barvy dlouze stiskněte pro přizpůsobení jasu. 5 barevných teplot a plynulé stmívání dotykového ovládání– díky vysoce citlivému dotykovému čipu můžete tuto stolní lampu ovládat jednoduše dotykem libovolného místa ramene; k dispozici je 5 barev od teplého světla přes přirozené světlo až po studené světlo.

Jas obrazovky můžete přizpůsobit různým scénám. Jako multifunkční světlo na noční stolek neruší váš spánek. Dekorační světlo a ideální dárek – lampa na noční stolek má moderní design se dřevem a hodí se ke všem dekoracím vašeho domova a kanceláře. Můžete také nastavit jas lampy od 10 % do 100 % pro splnění všech vašich světelných potřeb.
ZnačkaYAMYONE #ad
VýrobceYAMYONE #ad
Výška6.1
Délka3.54
Hmotnost1.21
Šířka9.06
ModelkaWR01