Top 10 Media Streaming Devices – Klienty pro streamování médií

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Apple

#ad

Apple TV 4K 32 GB

#ad
Apple #ad - Netflix, amazon prime video, tv now Plus, sky ticket, iTunes a tisíce dalších aplikací v App Store.4k high dynamic range dolby Vision a HDR10 pro působivou kvalitu obrazu. Dolby atmos pro trojrozměrný zvuk vyplňující místnost. Ip a10x fusion pro ultra rychlou grafiku a výkon. Airplay můžete sledovat fotografie a videa z vašeho iPhonu nebo iPadu na televizoru. Vyhledávání hlasem pomocí dálkového ovládání Siri Remote.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška2.64
Délka6.42
Hmotnost1.79
Šířka5.31
Číslo díluMQD22FD/A
ModelkaMQD22FD/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok

2. Apple

#ad

Apple 2021 Apple TV 4K 32 GB

#ad
Apple #ad - Ip a12 bionic výrazně zlepšuje audio, video a grafiku, a tím i vaše hry a aplikace. Apple originální seriály a filmy od AppleTV+. 4k high frame rate hdr s dolbyVision pro plynulá, brilantní videa. Nejnovější informace o vysílání, filmech, sportu a živé televizi z oblíbených streamovacích služeb. Dolby atmos pro fascinující, prostorový zvuk.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška2.72
Délka5.81
Šířka6.05
Číslo díluMXH02FD/A
ModelkaMXH02FD/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

3. Apple

#ad

Apple 2022 Apple TV 4K Wi‑Fi + Ethernet s pamětí 128 GB 3. generace

#ad
Apple #ad - Více způsobů, jak si užít tv s Apple Arcade, Apple Fitness+ a Apple Music. Generace s usb-c můžeš svůj apple tv 4k zcela jednoduše ovládat pomocí dotykového clickpadu nebo jen svým hlasem.

Incredible power with the A15 Bionic chip. S dodávaným siri remote 3. Apple tv 4k wlan přichází s pamětí 64 gb a apple tv 4k wlan + ethernet přichází s pamětí 128 GB a podporou sítě Thread. The latest shows, sport and live TV, movies, all in one place. Siri remote brings precise control with a touch enabled clickpad. Pár s homepod mini pro hands-free control with Siri.

Soukromý seznam sluchátek se dvěma sadami AirPodů. Použijte airplay ke sdílení fotografií, videí a více ze svého iPhone, iPadu a Mac na televizoru. Apple originální show a filmy z Apple TV+. Použijte apple tv 4k také jako smart hub pro připojení a ovládání veškerého příslušenství Smart Home.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.98
Délka9.45
Hmotnost1.19
Šířka27.17
Číslo díluMN893FD/A
ModelkaMN893FD/A
ZárukaApple One (1) Year Limited Warranty

4. Apple

#ad

Apple 2022 Apple TV 4K Wi‑Fi s pamětí 64 GB 3. generace

#ad
Apple #ad - The latest shows, sport and live TV, movies, all in one place. Apple tv 4k wlan přichází s pamětí 64 gb a apple tv 4k wlan + ethernet přichází s pamětí 128 GB a podporou sítě Thread.

Generace s usb-c můžeš svůj apple tv 4k zcela jednoduše ovládat pomocí dotykového clickpadu nebo jen svým hlasem. Použijte apple tv 4k také jako smart hub pro připojení a ovládání veškerého příslušenství Smart Home. Soukromý seznam sluchátek se dvěma sadami AirPodů. Apple originální show a filmy z Apple TV+. Více způsobů, jak si užít tv s Apple Arcade, Apple Fitness+ a Apple Music.

S dodávaným siri remote 3. Incredible power with the A15 Bionic chip. Pár s homepod mini pro hands-free control with Siri. Použijte airplay ke sdílení fotografií, videí a více ze svého iPhone, iPadu a Mac na televizoru. Siri remote brings precise control with a touch enabled clickpad.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.98
Délka9.45
Šířka27.17
Číslo díluMN873FD/A
ModelkaMN873FD/A
ZárukaApple One (1) Year Limited Warranty

5. Amazon

#ad

Fire TV Stick s hlasovým dálkovým ovládáním Alexa s ovládacími tlačítky na televizi | HD streamovací zařízení český jazyk nelze zaručit

#ad
Amazon #ad - Jednoduché a intuitivní použití – rychlý přístup k oblíbeným aplikacím, živé televizi a věcem, které nejvíce používáte, zcela jednoduše přes hlavní menu český jazyk nelze zaručit. Díky nastavení tlačítek můžete rovněž rychle aktivovat oblíbené aplikace. Mohou být účtovány poplatky za předplatné.

Ivá televize – sledujte své oblíbené obsahy z živé televize, zprávy a sport s předplatnými ARD, DAZN aj. Použijte tlačítko pro přehled programů a zjistěte, ZDF, co je k dispozici a kdy. Volně dostupné televize – sledujte filmy a další obsah s aplikacemi jako ARD, ZDF, Pluto TV, YouTube a další. Méně nepořádku, více kontroly – s hlasovým dálkovým ovladačem alexa můžete vyhledávat a přehrávat programy napříč aplikacemi pomocí hlasového příkazu. Mohou být účtovány poplatky za předplatné. Obsahuje hlasové dálkové ovládání Alexa s tlačítky pro zapnutí/vypnutí a hlasitost.

Tisíce aplikací, prime video, wow, zdf, prosieben, ard, alexa skills a programů – včetně Netflix, youtube, Disney+, DAZN a dalších. Jednoduché nastavení, zapněte televizor, nenápadné umístění – jednoduše připojte na zadní stranu televizoru, připojte k internetu a máte hotovo. Podpora dolby atmos a zvuk v kvalitě domácího kina – vybrané skladby zajišťuje komplexní zvuk Dolby Atmos s kompatibilními domácími audio systémy pro dosažení ještě reálnějšího zážitku z televize. Lenové služby amazon prime mají neomezený přístup k tisícům filmů a seriálů.
ZnačkaAmazon #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška0.63
Délka5.56
Hmotnost0.1
Šířka1.5
Číslo dílu53-025595
ModelkaL5B83G
ZárukaZwei Jahre Garantie.

6. Amazon

#ad

Fire TV Stick s hlasovým dálkovým ovládáním Alexa + Mission USB napájecí kabel není nutný napájecí adaptér střídavého proudu český jazyk nelze zaručit

#ad
Amazon #ad - Tato sada zahrnuje fire tv stick s hlasovým dálkovým ovládáním alexa s ovládacími tlačítky pro televizi, jakož i nabíjecí USB kabel Mission „Made for Amazon“. Méně nepořádku, více kontroly – s hlasovým dálkovým ovladačem alexa můžete vyhledávat a přehrávat programy napříč aplikacemi pomocí hlasového příkazu.

Skoncujte s visícími a spletenými kabely – využijte náš certifikovaný nabíjecí kabel „Made for Amazon“ pro napájení ovladače Fire TV Stick přímo přes USB port vašeho televizoru. Obsahuje hlasové dálkové ovládání Alexa s tlačítky pro zapnutí/vypnutí a hlasitost. Podpora dolby atmos a zvuk v kvalitě domácího kina – vybrané skladby zajišťuje komplexní zvuk Dolby Atmos s kompatibilními domácími audio systémy pro dosažení ještě reálnějšího zážitku z televize.

Naše streamovací zařízení – o 50 % výkonnější ve srovnání s předchozím modelem fire tv stick 2019 pro rychlé streamování ve Full HD. Nabíjecí kabel mission-usb má speciální elektrický obvod pro řízení energie, který zlepšuje špičkový výkon USB konektoru tím, že přebytečnou energii ukládá a v případě potřeby ji uvolní. Bez dalšího dálkového ovládání je také možné zapínat a vypínat kompatibilní televizory a reproduktory a rovněž ovládat jejich hlasitost.
ZnačkaAmazon #ad

7. Roku

#ad

Roku Express 4K+ 2021 | Streaming Media Player HD/4K/HDR mit Smooth Wireless Streaming und Roku Voice Remote mit TV Controls, inkl. Premium HDMI® Kabel

#ad
Roku #ad - Funktioniert mit beliebten Sprachassistenten: Genießen Sie einfache Sprachsteuerung mit Siri, Alexa oder Hey Google. Keine fernbedienungen mehr jonglieren: schalten Sie Ihren Fernseher ein, stellen Sie die Lautstärke ein und steuern Sie Ihr Roku-Gerät mit einer Fernbedienung. Sparen sie geld, was sie lieben, streamen sie groß: schauen sie zu, einschließlich einer riesigen Auswahl an freien und Live-TV-Kanälen inklusive 275 Plus Live-TV-Kanälen auf dem Roku-Kanal – ideal zum Streamen von Fernsehen und Schneiden von Kabeln.

Praktische sprachsteuerung: verwenden Sie Ihre Stimme, um schnell in Kanälen zu suchen, Beschriftungen einzuschalten und mehr mit einer Berührung. Einfache einrichtung: es ist einfach, mit allem, einschließlich eines Premium-HDMI-Kabels, in der Box enthalten, was sie brauchen, einfach einstecken und mit dem Internet verbinden. Upgrade auf roku-streaming: alle ihre lieblingskanäle wie HBO Max, Netflix und Prime Video sind vorne und zentral auf dem anpassbaren Home-Bildschirm, plus Ihr Gerät wird mit automatischen Updates immer besser.

Teilen sie es mit apple airplay: teilen sie mühelos Videos, Fotos, Musik und mehr von Ihren Apple-Geräten auf Ihren Fernseher. Brillante 4k-bildqualität: streamen sie in hd, 4K und HDR mit scharfer Auflösung und lebendigen Farben, optimiert für Ihren Fernseher. Reibungsloses drahtloses streaming: jetzt mit Dualband-Wireless, genießen Sie ein reibungsloses Streaming-Erlebnis mit schnellerer drahtloser Leistung, auch wenn mehrere Geräte mit Ihrem Netzwerk verbunden sind.
ZnačkaRoku #ad
VýrobceRoku #ad
Výška0.83
Délka3
Hmotnost0.1
Šířka1.6
Číslo dílu829610004624
Modelka3941R2

8. Google

#ad

Chromecast se sněhem Google TV HD a Chromecast se sněhem Google TV HD – streamujte zábavu pomocí dálkového ovládání s rozpoznáním řeči na Tvůj TV – sledujte filmy a seriály

#ad
Google #ad - Personalizovaný obsah inspirace Smart Home Ovládejte svá připojená zařízení. Produkt 2: s dětským profilem má vaše rodina přístup k obsahu, který se baví všichni. Už nemusíte přepínat mezi aplikacemi. Produkt 1: hlasové ovládání dálkové ovládání pro hlasové ovládání.

Více než 400 000 filmů a epizod televizních seriálů. Vysoce kvalitní streamování až 1080p HD. Produkt 2: můžeš obdržet personalizované návrhy na základě vašich předplatných, průběhu a zakoupeného obsahu. Dné žonglování mezi aplikacemi podle uživatelsky definovaných doporučení. Produkt 2: pomocí tlačítka google assistant na dálkovém ovládání můžete vyhledávat určité série, žánry, umělce nebo hudbu – hlasovým příkazem.

Produkt 1: vysoce kvalitní streamování. Produkt 2: tvoje úvodní obrazovka vám ukáže filmy a seriály ze všech vašich kompatibilních služeb na jednom místě. Produkt 1: tisíce streamovacích aplikací. Lze nastavit také dobu přehrávání a spánku. Produkt 1: vaše filmy a televizní seriály jsou propojeny na jednom místě.
ZnačkaGoogle #ad

9. Doando

#ad

Streamování audio/videa z PC/notebooku na HDTV projektory. Jednoduchý, podporuje 1080p HD HDMI, Doando Bezdrátový HDMI vysílač a přijímač – Plug & Play, bezdrátový a pohodlný, 2,4/5 GHz

#ad
Doando #ad - Ideální do kanceláře, projekce kostela a domácí zábavy. Má výkonný přenos signálu na velké vzdálenosti, s latencí pouhých 0, kterými může proniknout stěnou, podlahou a stropem. Asný filmový zážitek v hd rozlišení postavte si své vlastní domácí kino s těmito bezdrátovými sadami 1080p@60hz ultra hd hdmi. Přístroj lze bezdrátově propojit přes hdmi výstup s většinou kabelových, dvr, konference, blu-ray a set-top boxů, satelitních, notebooků, monitorů, televizorů, AV přijímačů, počítačových systémů a dalších médií.

Nízká latenceintegrovaná standardní technologie přenosu 5 ghz bezdrátového hdmi bezdrátového vysílače a přijímače činí účinnost přenosu rychlejší a stabilnější, 08 s téměř v reálném čase. Upozornění: pokud výrobek zůstane zaseknutý nebo zamrzne, dejte produktu nový síťový zdroj. Můžete si užívat bezešvé hd tv seriály, živé sporty se svými přáteli nebo členy rodiny z aplikací, DIRECTV, filmy, Tiktok, Vudu, Comcast TV, Neflix, HULU, BT Sport, Prime Video, Youtube, Sky Go, XFINITY, Movistar atd.

Nepoužívejte napájení vašeho televizoru nebo počítače nebo jiných přístrojů, pro vyřešení problému musíte použít síťový zdroj. Automatické spojení bez ovladačů se skutečným zážitkem Plug and Play a eliminace kabeláže HDMI mezi zařízením a televizorem. Plug & playplug and play: jednoduše připojte vysílač tx k hdmi portu pc/notebooku a poté přijímač rx na hdmi připojení HDTV/projektoru/monitoru. Upozornění 1 * vysílač tx, 2 x micro usb kabel, 1 * hdmi konektor na sběrnici, 1 * přijímač RX, 1 * uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaDoando #ad
VýrobceDoando #ad
Výška0.28
Délka4.53
Šířka1.34
Číslo díluG79-FGTY-DETD
ModelkaG79-FGTY-DETD
Záruka90 Day Warranty Against Manufacturer Defects

10. Amazon

#ad

Mit Unterstützung für Wi-Fi 6 sowie Streaming in Dolby Vision/Atmos und HDR10+, Der neue Amazon Fire TV Stick 4K

#ad
Amazon #ad - Grenzenlose unterhaltung – streame tausende filme und Serien. Kostenloses streaming – greife auf tausende kostenlose Filme und Serienepisoden von beliebten werbefinanzierten Streaming-Apps wie Amazon Freevee, Twitch und Pluto TV zu. Wi-fi-6-unterstützung – für ein ruckelfreies 4K-Streaming-Erlebnis, selbst wenn andere Geräte mit deinem Router verbunden sind.

Alexa-sprachfernbedienung – zum schnellen finden, starten und steuern von Inhalten mit deiner Stimme. Fortschrittliches 4k-streaming – die neueste Generation unseres beliebten 4K-Sticks sorgt für Entertainment auf hohem Niveau und bietet eine noch bessere Streaming-Leistung. Mehr möglichkeiten mit deinem smart home – steuere kompatible Geräte wie Kameras, Leuchten und mehr. Möglicherweise fallen Abonnementgebühren an.

Drück einfach die alexa-Taste, um nach dem Wetter zu fragen oder das Licht zu dimmen. Du kannst deine lieblingsinhalte von Netflix, Prime Video, Disney+ und vielen mehr abspielen. Ruf mit den voreingestellten tasten deine Lieblings-Apps auf, schalte deinen Fernseher an und aus und stelle die Lautstärke ein, und all das mit nur einer Fernbedienung. Ein cineastisches erlebnis – genieße brillantes 4K Ultra HD, mit Unterstützung für Dolby Vision, HDR10+ und immersives Dolby Atmos-Audio.
ZnačkaAmazon #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška0.55
Délka4.27
Hmotnost0.1
Šířka1.18
Číslo dílu53-033180
ModelkaM3N6RA