Top 10 LED Strip USB – Interiérové LED pásky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SEBSON

#ad

LED lišta 4 W 300 lm 4000 K světelná lišta se zástrčkou a vypínačem 230 V IP20 24 x 13 x 300 mm, SEBSON LED svítidlo pod linku neutrální bílé 30 cm

#ad
SEBSON #ad - Nepřímé osvětlení – toto ploché a tenké osvětlení má výšku pouze 13 mm a šířku 24 mm. Vhodné pro kuchyně jako kuchyňské svítidlo, osvětlení skříně v ložnici nebo jiný nábytek, s vyzařovacím úhlem 110°. Rozsah dodávky: 1 x sebson led podhledové světlo; 2 x šrouby. Sebson led světelná lišta s integrovaným led modulem není nutné žádné další osvětlovací prostředky. Tato led světelná lišta má s výkonem 4000 K jasné neutrální bílé světlo.
ZnačkaSEBSON #ad
VýrobceSEBSON #ad
Výška0.53
Délka11.81
Hmotnost0.26
Šířka0.94
Číslo díluUNDER_LED_30
ModelkaUNDER_LED_30

2. LICHT DISCOUNT

#ad

S47 LED světelná lišta, nástěnná světla

#ad
LICHT DISCOUNT #ad - Barva světla: teplá bílá 3000 k / světelný výkon: cca 900 lumenů. Tato led světelná lišta přesvědčí ušlechtilým designem a širokým úhlem vyzařování 120°! Led světelná lišta v hliníkovém pouzdře, plochá konstrukce – včetně vypínače a síťové zástrčky. Základní cena: 44, 43 eur / bm. Led spodní lišta vhodná pro kuchyňské skříňky nebo osvětlení pracoviště. Délka: cca 90 cm / šířka: cca 4, 9 cm / výška: cca 1, 3 cm.
ZnačkaLICHT DISCOUNT #ad
VýrobceC-Light GmbH #ad
Výška0.51
Délka35.43
Hmotnost1.74
Šířka1.93
Záruka2 roky.

3. ROUKLE

#ad

Stmívatelná 24 V, super jasná pásková světla CRI90+ s RF dálkovým ovládáním | 3840 LED | teplá bílá 2700 K | jednoduchá domácí dekorace, ROUKLE 8 mm COB LED pásky 2700 K – 10 m

#ad
ROUKLE #ad - Navíc jsou naše světla stmívatelná, 8 stupni jasu a 60sekundovým časovačem nabízí rozmanité možnosti osvětlení. Spora energie a nízká spotřeba: cob led pásky jsou energeticky úsporné a šetří energii. S 2400 led na 5 m a 3840 led na 10 m zaručuje brilantní, rovnoměrné osvětlení.

Navíc odstraňuje problémy s tmavými místy a efekty bodových zdrojů běžných LED pásků. Zadní strana 3m lepicí plocha umožňuje snadné upevnění na čisté povrchy. Dlouhá životnost a stmívatelnost: cob led pásky se vyznačují dlouhou životností, takže můžete ovládat jas. Každou led lze řezat podél linie, funguje však pouze část spojená se zdrojem proudu. Navíc teplota barvy cct 2700 k nabízí teplé a útulné světelné prostředí, že LED pásky COB jsou vhodné pouze pro vnitřní použití. Vysoký index reprodukce barev cri: cob led pásky mají cri přes 90, které vytváří útulnou atmosféru.

Se 4 režimy, což snižuje častou výměnu a údržbu, šetří náklady. Vysoký jas a rovnoměrné rozložení světla: 8 mm široké cob led pásky využívá cob technologii pro vynikající světelné efekty díky vysoké hustotě led. Ultra tenký design a flexibilní montáž: cob led pásky se hodí pro úzké prostory nebo zakřivené instalace a nabízí větší flexibilitu a kreativitu. Světlo lze ohnout do jakéhokoliv tvaru a zkrátit na jakoukoliv délku.
ZnačkaROUKLE #ad
VýrobceROUKLE #ad
Hmotnost0.02
Číslo díluDD-10M

4. BTF-LIGHTING

#ad

BTF-LIGHTING FCOB SPI RGB flexibilní LED pásky s vysokou hustotou COB WS2811 IC LED pásek 3M 720 LEDS/M 21W/M DC12V IP30 není vodotěsný Chasing Barva DIY dekorace není součástí ovladače a síťový

#ad
BTF-LIGHTING #ad - Diy proužky pro pohlcující DIY zážitek. Kompatibilní s většinou ovladačů spi-rgb dostupných na trhu. Vezměte prosím na vědomí: pořadí barev světelné lišty je BRG ne RGB. Fcob+ws2811 ic světelný pásek. Ve srovnání s proužky s led čipy jako 5050smd používají fcob proužky fcob jako světelný zdroj a jsou potaženy lepidlem pro dosažení rovnoměrnějšího a konzistentnějšího světla, zatímco LED pásky FCOB RGB WS2811 nevykazují tmavé skvrny, což zajišťuje rovnoměrnější a jasnější lineární osvětlení.

Rovnoměrné a jemné světlo pro osvětlení obývacího pokoje a dekorace v ložnicích, na party, na vánoce nebo svatby. Poklesy napětí atd. A lze jej použít také s arduino, raspberry pi, sp105eb06XXCC17Y, K-1000C a dalšími programovacími ovladači.

Dvouvrstvý fpcb, odvod tepla a flexibilitu. Ezné proužky, stříhejte led diody na libovolnou délku podél značení střihu, který vyrovnává pokles napětí, aniž by došlo k poškození pásku. Vyšší světelná účinnost, jako je duha atd. Je kompatibilní s adresovatelnými ovladači jako SP611EB09GVK267L, SP108EB07DVJ568C atd. Ip30 není vodotěsný.
ZnačkaBTF-LIGHTING #ad
Výrobce‎BTF-LIGHTING Technology Co., Limited #ad
Hmotnost0.22

5. ORIA

#ad

PC, 20 barev, party, sada osvětlení pro TV, USB předpětí, vodotěsnost IP65, RGB LED pásky, světelný pásek s dálkovým ovládáním, nastavitelný jas, 19 režimů, ORIA LED světelné pásky, 1 m

#ad
ORIA #ad - A podsvícení tv oria lze podle potřeby odříznout podél "nůžek" značek. Vodotěsný kvalitní materiál ip65– použijte vodotěsný materiál ip65, který je extrémně odolný proti teplu. Může být napájen z každého zařízení s usb výstupem jako počítač, neváhejte nás kontaktovat co nejrychleji a my ho okamžitě vyřešíme.

Velmi rozšířené použití – oria tv led světlo lze použít pro 24 až 42palcové přístroje, stolní počítač nebo notebook. Jakýkoliv problém, aby Váš displej vypadal jasněji. Silikonový materiál, vynikající propustnost světla, hladká textura, velká tuhost, takže jej lze ohnout do libovolného požadovaného tvaru. Flexibilní instalace kdekoli chcete, jednoduše Plug and Play bez kabeláže. Snadná instalace a řezání– 3m samolepicí pásku lze umístit na každý suchý a rovný povrch.

Efektivní dosah příjmu je 8 m. Dálkové ovládání s 10 tlačítky– 20 barevných změn, rychlost a stupeň jasu, 19 režimů osvětlení, vše, co můžete změnit pomocí dálkového ovládání.20 barev a 19 režimů osvětlení– oria tv podsvícení používá 30 vysoce kvalitních, jasných 5050 rgb led světel, může pracovat s 20 různými statickými barvami osvětlení a 19 druhy dynamických režimů osvětlení pro vaše individuální požadavky.
ZnačkaORIA #ad
VýrobceORIA #ad
Hmotnost0.2
ModelkaSL40

6. ETRLNXY

#ad

Aplikace a dálkové ovládání, USB LED zabudované IC osvětlení pro TV, synchronizace s hudbou, RGBIC LED pásek 2,5 m Dreamcolor LED podsvícení TV pro 32 až 55 palců televizorů Smart LED podsvícení

#ad
ETRLNXY #ad - Powerbankou, 5 metru lze volně ohýbat bez dalších led přípojek; 3m silné lepidlo zajišťuje, usb nabíječkou a lze jej použít pro všechny příležitosti, psací stůl, jako je ložnice, skříň atd. Flexibilní usb led pásek 2, počítačem, široce rozšířená, domácí kino, že LED pásek bude lépe připevněn k vašemu televizoru nebo počítači. Synchronizace hudby v kombinaci se zabudovaným mikrofonem v ovládacím boxu nebo mikrofonu mobilního telefonu se televizní led pásek synchronizuje se zvukem; zapněte svůj oblíbený film a podsvícení LED mění barvy a rychlosti v rytmu, takže filmy a videa jsou ještě zábavnější; funkce časovače v aplikaci může 5V LED pásek zapnout a vypnout, užívejte si jej jednoduše inteligentním způsobem.

Trojité ovládání stáhněte si aplikaci bluetooth tím, běžet podle rychlosti efektu, jasu, můžete použít 213 režimů sledování dreamcolor, že v apple store nebo google play vyhledáte "duoco stripX", synchronizace hudby a nastavení časovače, abyste pomocí aplikace odstranili LED Bluetooth LED tlačítka; Ovládací políčka se 3 tlačítky; IR dálkové ovládání s 24 tlačítky. Usb napájení, jednoduchá instalace led podsvícení tv je napájeno usb konektorem např. Loveeecký efekt je Anter. Rgbic led podsvícení tv 2, 5 m dreamcolor led pásek s led sw2812 pro televizi o velikosti 32 – 55 palců; dvouvrstvá měď se používá k tomu, aby směs barev dreamcolour byla rovnoměrnější a jasnější; pokrývá 4 nebo více stran pro televizory menší než 43 palců; RGB LED pásek pokrývá 3 strany pro televizory větší než 43 palců; Dreamcolor.

Bezpečná a dlouhá životnost dvouvrstvá měď tv podsvícení provoz s napětím 5 v, velmi bezpečné; usb led pásek přes světlé 5050 led, ochranu proti zkratu, vytváří velmi málo tepla, měkké světlo a žádné oslnění; na desce plošných spojů se používá dvouvrstvá měď pro rovnoměrnější míchání barev; usb led pásek přes světlé 5050 LED, nepoškozuje váš televizor; a má funkci ukládání barev, ochranu proti přebití, měkké světlo a žádné oslnění; na desce plošných spojů se používá dvouvrstvá měď pro rovnoměrnější míchání barev; USB LED pásek přes světlé 5Dososososososlepší sytost barev a jas světla a delší životnost.
ZnačkaETRLNXY #ad
VýrobceETRLNXY #ad
Hmotnost0.33

7. Corsair

#ad

Corsair CL-9011109-WW Lighting Node PRO RGB LED osvětlení, černé

#ad
Corsair #ad - Spojení se softwarem link přes usb 2. 0 rozhraní pro ovládání osvětlení vašeho krytu pohodlně z psacího stolu. Individuálně přístupné rgb led pásky pro různé světelné efekty a animace na každé liště. Jednoduchá instalace rgb led lišt, jak s lepicími pásky na zadní straně, tak i se zabudovanými magnety. Rozsah dodávky: corsair cl-9011109-ww lighting Node PRO LED osvětlení, černé. Současné ovládání čtyř jednotlivě odpovídajících rgb led pásků a až šesti ventilátorů LL-RGB, HD-RGB nebo SP-RGB.
ZnačkaCorsair #ad
VýrobceCorsair Holdings (Hong Kong) Limited #ad
Výška0.47
Délka2.16
Hmotnost0.07
Šířka1.22
Číslo díluLighting Node PRO
ModelkaCL-9011109-WW
Záruka-.

8. Govee

#ad

RGBIC LED pásek 5 m, 64 režimů scény, ovládání přes aplikaci, změna barvy, na televizi, 5 m, do ložnice, na doma, jako kuchyňská dekorace, ovládání segmentů, na party, LED pásek Govee, synchronizace hudby

#ad
Govee #ad - V aplikaci je velký výběr hudebních režimů, které lze nastavit, citlivost, barvu automaticky a barevný kruh. Rgbic a ovládání segmentů: díky ic umí led světelný pásek govee RGBIC zobrazit několik barev na LED pásku.

Funkce časovače: zapínání a vypínání led světla govee lze automaticky nastavit podle vašeho přednastaveného času, aby byl váš život pohodlnější. Segmenty pásku lze barvit. 64 režimů scény a stmívatelné: lze vybrat z více než 16 milionů barev a více než 64 scén a jas je nastavitelný od 0 do 100 % a je tak možné nastavit mnoho různých barevných kombinací pro každý různý vkus.

Režim hudby: barva se automaticky mění podle zvuku. Vlastní režim: různé barvy led pásku govee 5m lze současně individuálně vytvořit z barevného kruhu a můžete tak nechat volný průběh své kreativitě a kombinovat nejrůznější efekty a barevné přechody.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost0.68
Číslo díluH61253D2DE
ModelkaH61253D2DE

9. BTF-LIGHTING

#ad

BTF-LIGHTING 1M 100 LED/PixelS/M WS2812B RGB bílý PCB adresovatelný proužek s 5050 SMD LED 5 V IP30 není vodotěsný není součástí síťového zdroje a ovladače

#ad
BTF-LIGHTING #ad - Statický efekt, ws2812b led, lepší kvalita. Adresovatelné led diody umožňují, aby každá jednotlivá LED měla jinou barvu a jas než kterákoli jiná LED. Podporuje sp110e sp105e SP108E atd. Podporuje pouze dc 5 v napájení dc 12 v nebo dc24 v.

Síťový adaptér a ovladač je nutné zakoupit samostatně. Ale tato malá chyba nemá žádný špatný vliv na výkon pásku. Kompatibilní s programovatelnými řídiči k1000c atd. 256 zobrazení jasu a 24bitové barevné zobrazení. Síťový adaptér nebo ovladač nejsou součástí dodávky. Hudební ovladač. Ovladač aplikace, csy07 csy08 x2 sP106E SP107E atd. Ve skutečnosti jsou vŠechny led pásky na trhu vyráběny v délce půl metru. Velmi rozšířené použití tato 5050 vysněná barva je dobrou volbou pro výrobce led: můžete očekávat skvělé honičky, reklamní tabule, bary, LED zeď, venkovní reklamní cedule, lze použít pro hotely, takže LED obrazovka, zajímavé duhové vzory a různé rychlosti a vzory, KTV, Vánoce nebo svatební oslavy.

Led pásek je vyroben z 50 cm fpcb, takže je na pásku každých 50 cm pájecí bod. Delší životnost, speciální efekt, atd. Isté zlaté dráty, stabilnější kvalita.
ZnačkaBTF-LIGHTING #ad
VýrobceBTF-LIGHTING Technology Co., Limited #ad
Výška0.59
Délka5.91
Hmotnost0.08
Šířka3.94
Číslo díluWS2812B1M100LW30
ModelkaWS2812B1M100LW30

10. Govee

#ad

Ovládání aplikací, vhodný do domácnosti ložnice pro hraní her, LED pásek Govee RGBIC Pro 5 m, Smart LED pásek funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, světelný pásek s povrchovou úpravou synchronizovaný s hudbou, střídání barev

#ad
Govee #ad - Patří k nim 16 milionů barev, diy, živé scénické režimy, časové plánování a skupinové ovládání či skvělé komunitní funkce. Vyberte si z 11 různých efektů s funkcemi přizpůsobení pro vzhled a atmosféru přesně podle vašich představ. Pak je k dispozici ovládání aplikací český jazyk nelze zaručit.

Ivé scénické efekty: 64+ přednastavených scénických režimů založených na přírodě, obývacího pokoje, emocích, dovolené a životu. Vícebarevný rgbic: na rozdíl od rgb můžete díky našim ic čipům zobrazit několik barev současně na jednom LED pásku. Uvolněte si ruce díky hlasovému ovládání přes hlasové asistenty Alexa a Google Assistant český jazyk nelze zaručit. Aplikace má mnoho funkcí: propojte led pásek s aplikací govee home a objevte vysoce užitečné funkce. Nastavte živé, uživatelem definované barvy na světelném pásku s lesklou povrchovou úpravou.

Změňte okamžitě atmosféru své ložnice, kanceláře nebo jakékoli jiné místnosti prostým poklepáním. Ovládání aplikací a hlasem český jazyk nelze zaručit: díky wi-fi i bluetooth navážete rychlé a stabilní spojení s aplikací govee Home český jazyk nelze zaručit. Rozšířená synchronizace s hudbou: nechte svá světla reagovat v reálném čase na audio signál zachycený přes mikrofon v ovládacím boxu nebo ve vašem mobilu.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost1.04
ModelkaH619A