Top 10 Handyhülle Huawei P30 Lite – Flipová pouzdra na mobilní telefony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bxithnr

#ad

Kožené pouzdro na mobilní telefon zaklapávací pouzdro náprsní taška magnetický uzávěr Flipcase Cover s funkcí stojánku přihrádka na karty pro, Bxithnr Pouzdro na mobil pro Huawei P30 Lite pouzdro

#ad
Bxithnr #ad - Jedinečné poutko na ruku zabraňuje ztrátě telefonu a snadno se přenáší. Světlé barvy jsou velmi atraktivní. Měkké tpu pouzdro nabízí tlumení nárazů a dvojitou ochranu bez kompromisů ve stylu Huawei P30 Lite. Nabízíme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu zákaznický servis pro Huawei P30 Lite rozevírací pouzdro ve stylovém stylu.

Zvýšené hrany chrání obrazovku a kameru před poškrábáním nebo kontaktem se zemí. Vystřižený design je perfektní, reproduktor, fotoaparát, že všechna tlačítka, nabíječka, sluchátka, aby bylo zajištěno, přípojky a kamery lze snadno odstranit bez demontáže krytu a snadno se instaluje a odstraňuje. Toto skládací pouzdro má funkci stojánku a lze jej složit do různých perspektiv pro sledování videí a filmů v podélném formátu. A neplatí pro jiné modely telefonů.

Záruka: *bezplatná výměna* nebo *plná náhrada* za vadné výrobky vždy zde na pomoc. Jedinečné a módní: pouzdro na mobil pro huawei p30 lite používá jedinečnou metodu ražení a povrch misky je pokryt sochou třešňových květů se zadním pohledem na rostliny v květináči a koťata. Pu kůže je příjemná na dotek, má jedinečný a elegantní design textury. Tento elegantní kryt huawei p30 lite skládací Wallet Case je perfektní pro formální akce a dobrodružství, muže i ženy. Před nákupem prosím zkontrolujte model vašeho telefonu.
ZnačkaBxithnr #ad
VýrobceBxithnr #ad
Číslo díluO-P-blossom hw p30 lite-hong
ModelkaO-P-blossom hw p30 lite-hong

2. Bxithnr

#ad

Kožené pouzdro na mobil zaklapávací pouzdro náprsní taška magnetický uzávěr Flipcase Cover s funkcí stojánku přihrádka na karty pro Huawei P30, Bxithnr Pouzdro na mobil pro Huawei P30 Lite pouzdro

#ad
Bxithnr #ad - Před nákupem prosím zkontrolujte model vašeho telefonu. Jedinečné poutko na ruku zabraňuje ztrátě telefonu a snadno se přenáší. A neplatí pro jiné modely telefonů. Vystřižený design je perfektní, sluchátka, fotoaparát, nabíječka, reproduktor, aby bylo zajištěno, že všechna tlačítka, přípojky a kamery lze snadno odstranit bez demontáže krytu a snadno se instaluje a odstraňuje.

Světlé barvy jsou velmi atraktivní. Nabízíme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu zákaznický servis pro Huawei P30 Lite rozevírací pouzdro ve stylovém stylu. Multifunkční: 3 karty a 1 peněženka, ve které můžete pohodlně uložit kreditní karty, průkazy, účtenky nebo mince. Servis: v případě dotazů k našim produktům kontaktujte náš zákaznický servis prostřednictvím vyhledávací značky bxithnr v obchodě heROME. Vysoce kvalitní materiály: pouzdro huawei p30 lite je vyrobeno z kvalitní pu kůže a měkkého vnitřního pouzdra tpu.

Záruka: *bezplatná výměna* nebo *plná náhrada* za vadné výrobky vždy zde na pomoc. Pu kůže je příjemná na dotek, má jedinečný a elegantní design textury. Zvýšené hrany chrání obrazovku a kameru před poškrábáním nebo kontaktem se zemí. Tento elegantní kryt huawei p30 lite skládací Wallet Case je perfektní pro formální akce a dobrodružství, muže i ženy. Silný oboustranný magnetický uzávěr pro bezpečnost může zabránit tomu, aby se ochranné pouzdro otevřelo podle libosti.
ZnačkaBxithnr #ad
VýrobceBxithnr #ad
Číslo díluO-P-blossom hw p30 lite-zi
ModelkaO-P-blossom hw p30 lite-zi

3. Bxithnr

#ad

Kožené pouzdro na mobilní telefon zaklapávací pouzdro náprsní taška magnetický uzávěr Flipcase Cover s funkcí stojánku přihrádka na karty pro, Bxithnr Pouzdro na mobil pro Huawei P30 Lite pouzdro

#ad
Bxithnr #ad - Světlé barvy jsou velmi atraktivní. A neplatí pro jiné modely telefonů. Vysoce kvalitní materiály: pouzdro huawei p30 lite je vyrobeno z kvalitní pu kůže a měkkého vnitřního pouzdra tpu. Zvýšené hrany chrání obrazovku a kameru před poškrábáním nebo kontaktem se zemí. Jedinečné a módní: pouzdro na mobil pro huawei p30 lite používá jedinečnou metodu ražení a povrch misky je pokryt sochou třešňových květů se zadním pohledem na rostliny v květináči a koťata.

Tento elegantní kryt huawei p30 lite skládací Wallet Case je perfektní pro formální akce a dobrodružství, muže i ženy. Jedinečné poutko na ruku zabraňuje ztrátě telefonu a snadno se přenáší. Servis: v případě dotazů k našim produktům kontaktujte náš zákaznický servis prostřednictvím vyhledávací značky bxithnr v obchodě heROME. Toto skládací pouzdro má funkci stojánku a lze jej složit do různých perspektiv pro sledování videí a filmů v podélném formátu.

Před nákupem prosím zkontrolujte model vašeho telefonu. Záruka: *bezplatná výměna* nebo *plná náhrada* za vadné výrobky vždy zde na pomoc. Pu kůže je příjemná na dotek, má jedinečný a elegantní design textury. Nabízíme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu zákaznický servis pro Huawei P30 Lite rozevírací pouzdro ve stylovém stylu. Vystřižený design je perfektní, sluchátka, fotoaparát, že všechna tlačítka, nabíječka, reproduktor, aby bylo zajištěno, přípojky a kamery lze snadno odstranit bez demontáže krytu a snadno se instaluje a odstraňuje.
ZnačkaBxithnr #ad
VýrobceBxithnr #ad
Číslo díluO-P-blossom hw p30 lite-lan
ModelkaO-P-blossom hw p30 lite-lan

4. Jasonyu

#ad

Jasonyu Pouzdro na mobil pro Huawei P30 Lite Pouzdro Kůže Flip Skládací Nárazuvzdorné Magnetické Premium PU kůže funkce stojánku přihrádky na karty Ochranné pouzdro Skládací pouzdro pro Huawei

#ad
Jasonyu #ad - Našim zákazníkům nabízíme doživotní záruku. Můžete kdykoli a kdekoli sledovat videa nebo filmy a chatovat s přáteli. Měkká tlačítka s dobrou reakcí, snadno se stisknou. M více věcí, tím slabší magnetismus. Před objednáním prosím zkontrolujte správný model vašeho telefonu.

Skládací kůže je ručně vyrobený z odolné PU kůže a vnitřní skořepina je vyrobena z TPU silikonu. Držák karet – stojánek : peněženka na telefon může mít světlo na cesty, obsahuje 2 přihrádky na karty a 1 kapsu na hotovost. S magnetickým: magnetické flipové pouzdro zůstává uzavřené a nabízí vynikající ochranu obrazovek, karet a hotovosti. Vysoce kvalitní pu kůže– tento obal na mobil pro huawei p30 lite. Můžete vložit kreditní karty, průkazky a hotovost atd. Odpovíme na zprávu do 24 hodin, abychom pro vás našli nejlepší řešení.

Tip: věnujte pozornost počtu karet a hotovosti. Produktový servis po zakoupení našich výrobků obdržíte bezstarostnou záruku na nákup. Je nárazuvzdorný a nabízí maximální ochranu před nečistotami, nárazy a poškrábáním. Ochranné pouzdro přesné výřezy pro snadný přístup ke všem přípojkám, tlačítkům a fotoaparátům. Neváhejte nás kontaktovat, pokud se během používání setkáte s jakýmikoli problémy / špatnými situacemi.
ZnačkaJasonyu #ad
VýrobceJasonyu #ad
Číslo díluHuawei P30 Lite Leather case Brown
ModelkaHuawei P30 Lite Leather case Brown

5. Jasonyu

#ad

Jasonyu Pouzdro na mobil pro Huawei P30 Lite Pouzdro Kůže Flip Skládací Nárazuvzdorné Magnetické Premium PU kůže funkce stojánku přihrádky na karty Ochranné pouzdro Skládací pouzdro pro Huawei

#ad
Jasonyu #ad - Vysoce kvalitní pu kůže– tento obal na mobil pro huawei p30 lite. Měkká tlačítka s dobrou reakcí, snadno se stisknou. Perfektně kompatibilní s– zaklapávací pouzdro kompatibilní s huawei p30 lite. Před objednáním prosím zkontrolujte správný model vašeho telefonu.

M více věcí, tím slabší magnetismus. Odpovíme na zprávu do 24 hodin, abychom pro vás našli nejlepší řešení. Neváhejte nás kontaktovat, pokud se během používání setkáte s jakýmikoli problémy / špatnými situacemi. Můžete kdykoli a kdekoli sledovat videa nebo filmy a chatovat s přáteli. Tento skládací obal lze přeměnit na horizontální stojan na telefon s funkcí postavení. Ochranné pouzdro přesné výřezy pro snadný přístup ke všem přípojkám, tlačítkům a fotoaparátům. Našim zákazníkům nabízíme doživotní záruku.

Produktový servis po zakoupení našich výrobků obdržíte bezstarostnou záruku na nákup. Držák karet – stojánek : peněženka na telefon může mít světlo na cesty, obsahuje 2 přihrádky na karty a 1 kapsu na hotovost. S magnetickým: magnetické flipové pouzdro zůstává uzavřené a nabízí vynikající ochranu obrazovek, karet a hotovosti. Je nárazuvzdorný a nabízí maximální ochranu před nečistotami, nárazy a poškrábáním. Skládací kůže je ručně vyrobený z odolné PU kůže a vnitřní skořepina je vyrobena z TPU silikonu.
ZnačkaJasonyu #ad
VýrobceJasonyu #ad
Číslo díluHuawei P30 Lite Leather case Black
ModelkaHuawei P30 Lite Leather case Black

6. Jasonyu

#ad

Jasonyu Pouzdro na mobil pro Huawei P30 Lite Pouzdro Kůže Flip Skládací Nárazuvzdorné Magnetické Premium PU kůže funkce stojánku přihrádky na karty Ochranné pouzdro Skládací pouzdro pro Huawei

#ad
Jasonyu #ad - Tento skládací obal lze přeměnit na horizontální stojan na telefon s funkcí postavení. Produktový servis po zakoupení našich výrobků obdržíte bezstarostnou záruku na nákup. Tip: věnujte pozornost počtu karet a hotovosti.

Měkká tlačítka s dobrou reakcí, snadno se stisknou. S magnetickým: magnetické flipové pouzdro zůstává uzavřené a nabízí vynikající ochranu obrazovek, karet a hotovosti. Našim zákazníkům nabízíme doživotní záruku. Neváhejte nás kontaktovat, pokud se během používání setkáte s jakýmikoli problémy / špatnými situacemi. Je nárazuvzdorný a nabízí maximální ochranu před nečistotami, nárazy a poškrábáním. Odpovíme na zprávu do 24 hodin, abychom pro vás našli nejlepší řešení.

Můžete kdykoli a kdekoli sledovat videa nebo filmy a chatovat s přáteli. M více věcí, tím slabší magnetismus. Skládací kůže je ručně vyrobený z odolné PU kůže a vnitřní skořepina je vyrobena z TPU silikonu. Perfektně kompatibilní s– zaklapávací pouzdro kompatibilní s huawei p30 lite. Před objednáním prosím zkontrolujte správný model vašeho telefonu.
ZnačkaJasonyu #ad
VýrobceJasonyu #ad
Číslo díluHuawei P30 Lite Leather case Blue
ModelkaHuawei P30 Lite Leather case Blue

7. SUANPOT

#ad

SUANPOT RFID ochrana pro Huawei P30 Lite pouzdro PU kůže pouzdro na mobil kožené pouzdro zaklapávací pouzdro přihrádka na karty Flip Cover pro Huawei P30 Lite pouzdro na mobil Leather Wallet Phone

#ad
SUANPOT #ad - Vizitku, identifikační kartu, některé poznámky atd. Funkce ochrany proti krádeži a počtu kreditních karet - toto kožené pouzdro je vhodné pro huawei p30 lite, který byl vyvinut pro ochranu informací o vaší kartě před krádeží díky technologii stínění RFID.

Můžete vložit do tašky na poznámky a tři přihrádky na karty. Pouzdro na mobil speciálně navrženo pro huawei p30 lite -pokud potřebujete jiný model peněženky z pravé kůže, klikněte prosím na peněženku vedle titulku navštivte SUANPOT Store. Velká kapacita -- praktický a cool. Deset barev na výběr a live shootings-všechny obrázky v krabičce na peněženky huawei p30 lite jsou fyzicky realistické, odolností proti nárazu, proto neváhejte a informace zakoupit! Vybraná pu kůže - pouzdro peněženky huawei p30 lite je vyrobeno z vybrané PU kůže s vysokou kvalitou, pevností a trvanlivostí.

Většina kreditních karet, debetních karet a id karet je v čipech rfid, takže je pro čtenáře RFID snadné číst informace o kartách do 3 metrů karet, nakupovat s důvěrou.
ZnačkaSUANPOT #ad
VýrobceSUANPOT #ad
Výška0.83
Délka7.48
Hmotnost0.18
Šířka3.15
Číslo díluPU Huawei P30 Lite Wallet case
ModelkaSUEU-HWP30Lite-FW
Záruka0

8. SUANPOT

#ad

SUANPOT RFID ochrana pro Huawei P30 Lite pouzdro PU kůže pouzdro na mobil kožené pouzdro zaklapávací pouzdro přihrádka na karty Flip Cover pro Huawei P30 Lite pouzdro na mobil Leather Wallet Phone

#ad
SUANPOT #ad - Můžete vložit do tašky na poznámky a tři přihrádky na karty. Funkce ochrany proti krádeži a počtu kreditních karet - toto kožené pouzdro je vhodné pro huawei p30 lite, takže je pro čtenáře RFID snadné číst informace o kartách do 3 metrů karet, debetních karet a id karet je v čipech rfid, který byl vyvinut pro ochranu informací o vaší kartě před krádeží díky technologii stínění RFID.

Většina kreditních karet, nakupovat s důvěrou. Deset barev na výběr a live shootings-všechny obrázky v krabičce na peněženky huawei p30 lite jsou fyzicky realistické, odolností proti nárazu, proto neváhejte a informace zakoupit! Vybraná pu kůže - pouzdro peněženky huawei p30 lite je vyrobeno z vybrané PU kůže s vysokou kvalitou, pevností a trvanlivostí.

Vizitku, identifikační kartu, některé poznámky atd. Pouzdro na mobil speciálně navrženo pro huawei p30 lite -pokud potřebujete jiný model peněženky z pravé kůže, klikněte prosím na peněženku vedle titulku navštivte SUANPOT Store. Velká kapacita -- praktický a cool.
ZnačkaSUANPOT #ad
VýrobceSUANPOT #ad
Výška0.83
Délka7.48
Hmotnost0.18
Šířka3.15
Číslo díluPU Huawei P30 Lite Wallet case
ModelkaSUEU-HWP30Lite-FW
Záruka0

9. SUANPOT

#ad

SUANPOT RFID ochrana pro Huawei P30 Lite pouzdro PU kůže pouzdro na mobil kožené pouzdro zaklapávací pouzdro přihrádka na karty Flip Cover pro Huawei P30 Lite pouzdro na mobil Leather Wallet Phone

#ad
SUANPOT #ad - Velká kapacita -- praktický a cool. Deset barev na výběr a live shootings-všechny obrázky v krabičce na peněženky huawei p30 lite jsou fyzicky realistické, odolností proti nárazu, proto neváhejte a informace zakoupit! Vybraná pu kůže - pouzdro peněženky huawei p30 lite je vyrobeno z vybrané PU kůže s vysokou kvalitou, pevností a trvanlivostí.

Pouzdro na mobil speciálně navrženo pro huawei p30 lite -pokud potřebujete jiný model peněženky z pravé kůže, klikněte prosím na peněženku vedle titulku navštivte SUANPOT Store. Vizitku, identifikační kartu, některé poznámky atd. Většina kreditních karet, takže je pro čtenáře rfid snadné číst informace o kartách do 3 metrů karet, debetních karet a ID karet je v čipech RFID, nakupovat s důvěrou.

Funkce ochrany proti krádeži a počtu kreditních karet - toto kožené pouzdro je vhodné pro huawei p30 lite, který byl vyvinut pro ochranu informací o vaší kartě před krádeží díky technologii stínění RFID. Můžete vložit do tašky na poznámky a tři přihrádky na karty.
ZnačkaSUANPOT #ad
VýrobceSUANPOT #ad
Hmotnost0.18
Číslo díluSEU PU Huawei P30 Lite wallet case
ModelkaSUEU-HWP30Lite-MHFW
Záruka0

10. SUANPOT

#ad

SUANPOT RFID ochrana pro Huawei P30 Lite pouzdro PU kůže pouzdro na mobil kožené pouzdro zaklapávací pouzdro přihrádka na karty Flip Cover pro Huawei P30 Lite pouzdro na mobil Leather Wallet Phone

#ad
SUANPOT #ad - Funkce ochrany proti krádeži a počtu kreditních karet - toto kožené pouzdro je vhodné pro huawei p30 lite, takže je pro čtenáře rfid snadné číst informace o kartách do 3 metrů karet, který byl vyvinut pro ochranu informací o vaší kartě před krádeží díky technologii stínění RFID.

Pouzdro na mobil speciálně navrženo pro huawei p30 lite -pokud potřebujete jiný model peněženky z pravé kůže, klikněte prosím na peněženku vedle titulku navštivte SUANPOT Store. Deset barev na výběr a live shootings-všechny obrázky v krabičce na peněženky huawei p30 lite jsou fyzicky realistické, odolností proti nárazu, proto neváhejte a informace zakoupit! Vybraná pu kůže - pouzdro peněženky huawei p30 lite je vyrobeno z vybrané PU kůže s vysokou kvalitou, pevností a trvanlivostí.

Většina kreditních karet, debetních karet a ID karet je v čipech RFID, nakupovat s důvěrou. Vizitku, identifikační kartu, některé poznámky atd. Můžete vložit do tašky na poznámky a tři přihrádky na karty. Velká kapacita -- praktický a cool.
ZnačkaSUANPOT #ad
VýrobceSUANPOT #ad
Výška0.83
Délka7.48
Hmotnost0.18
Šířka3.15
Číslo díluPU Huawei P30 Lite Wallet case
ModelkaSUEU-HWP30Lite-FW
Záruka0