Top 10 Gartenstrahler Mit Erdspieß – Osvětlení cest a chodníků

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ledvance

#ad

Ideální jako zahradní zářič, ochrana IP65, teplá bílá 3000 K, LEDVANCE Venkovní LED zahradní svítidlo, ENDURA GARDEN FLOOD 20W, z tmavě šedého hliníku, mobilní reflektorové světlo se špízem, 20 W

#ad
Ledvance #ad - Bezchybné venkovní použití díky třídě ochrany IP65. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Materiál pouzdra z kvalitního hliníku. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Přívod proudu přes 2 metry dlouhý kabel se zástrčkou Schuko. Integrovaná rychlootevírací komora pro vyladění úhlu vyzařování. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti F.
ZnačkaLedvance #ad
VýrobceLEDVANCE #ad
Výška12.72
Délka1.73
Hmotnost1.34
Šířka5.24
Číslo dílu4058075206861
Modelka4058075206861
Záruka3 roky záruka výrobce.

2. T-SUNUS

#ad

T-SUNUS Solar Gartenleuchte, 2 Helligkeitsmodi Garten Auffahrt Weg Baumbeleuchtung Warmweiß, Solarlampen für Außen Auto On/Off Gartenstrahler IP65 Wasserdicht Solarstrahler

#ad
T-SUNUS #ad - Starker lichtmodus 100%/Max 6 Stunden. Ip65 wasserdicht& breite anwendungen: die solar gartenleuchte besteht aus einer Aluminiumlegierung mit hervorragender Wärmeableitung, Treppen, mit den wasserdichten und wetterfesten Schutzart IP65. Separates und verstellbares solarpanel: die richtung des lichts durch Verstellen der Paneele um 90 Grad vertikal oder 120 Grad horizontal anzupassen, Der um 270 Grad einstellbare Lampekopf sorgt für die perfekte Beleuchtung Ihres Gartens oder Hofs.

Sie können den lichtmodus durch Drücken der Taste an der solarlampen. Schwacher lichtmodus 50%/Max 10 Stunden. Perfekt für die dekoration Ihres Gartens mit effizienter Aufladung und Beleuchtung, die Ihre Nachbarn neidisch machen wird. Mit zwei schrauben können sie das solarpanel an der Wand befestigen oder den Pfahl einfach in den Boden schieben. Wir bieten auch zwei heringe für die Lichter, Sie können sie verwenden, um die Lichter zu halten oder einfach die Lichter auf den Boden zu stellen.

Robust, einfahrt, langlebig und Perfekt für Garten, Terrasse, Poolbereich usw.2 helligkeitsmodi gartenstrahler solar: der solarlampen für außen verfügt über 3 beleuchtungsmodi, um Ihre unterschiedlichen Bedürfnisse zu erfüllen. Keine Verkabelung erforderlich. Auto on/off gartenstrahler solar außen: die solarpanel und eingebaut batterie bietet die Effizienz von bis zu 17 % der Umwandlung von Sonnenenergie.
ZnačkaT-SUNUS #ad
VýrobceT-SUNUS #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost1.12
Šířka0.39
Číslo díluSpotlights
Modelkaspotlights

3. HANHUI

#ad

3 režimy jasu, HANHUI Solární lampy pro venkovní použití na zahradu, dvůr,, pro zahradní cesty, denní světlo, IP66, 4 kusy, solární zahradní světla 2 v 1, vodotěsné solární světlo pro zahradu, 64 LED

#ad
HANHUI #ad - 3 světelné režimy a dlouhá doba svícení: nízký světelný režim 18 hodin. Solární zářič vydrží různé drsné povětrnostní podmínky jako déšť, sníh, mráz a vysoké teploty. Zahradní solární světlo automaticky rozpozná jas venkovního prostředí. Kromě toho se automaticky přepne z nabíjení do režimu osvětlení.

Pomocí kolíků na podlahu a nástěnných držáků jej můžete snadno vložit do země jako krajinné svítidlo nebo ji připevnit na stěnu jako nástěnné svítidlo odevzdáváme šrouby a montážní pomůcky. Režim středního světla 12 hod. Dokáže promítat dostatek jasu pro vaši zahradu. Kupte si "jeden" a dostanete "dva": 2 v 1 funkci a jednoduchá instalace. Vysoký světelný režim 6 hodin. Solární světla ip66 pro venkovní použití: při použití vysoce pevných materiálů abs + pc může pracovat v prostředí od -20 °c do 60 °c.

Solární lampy pro venkovní použití super jasné: 64 led vyzařuje 6500 k bílé světlo a jedna lampa může poskytnout světelný výkon 1000 lumenů. Musíte je zapnout pouze při prvním použití. Obě metody se snadno instalují a jsou perfektní pro verandy, garáže, bazény, nádvoří, cesty, vjezdy, zahrady, chodníky atd. Vylepšené solární lampy 4 kusy: jsou vybaveny pokročilým solárním panelem a baterií 1500 mah, míra přeměny solární energie je o 50 % rychlejší než u starých verzí.
ZnačkaHANHUI #ad
VýrobceHANHUI #ad
Výška9.84
Délka5.12
Hmotnost2.03
Šířka4.72
Číslo díluSP-4
ModelkaSP-4

4. Philips Hue

#ad

8 W 230 V, integrovaná, antracit, hliník, Philips Hue Ambiance Lily LED lampa

#ad
Philips Hue #ad - Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips #ad
Výška7.64
Délka3.31
Hmotnost0.95
Šířka2.76
Číslo dílu915005630101
Modelka915005630101

5. Philips Hue

#ad

Stmívatelná nástěnná lampa pro světelný systém Hue s 16 miliony barev, chytré ovládání světla přes jazyk nebo aplikaci,, Philips Hue White & Color Ambiance Nyro venkovní nástěnné svítidlo 1 020 lm

#ad
Philips Hue #ad - Jedinečná atmosféra: díky 16 milionům barev a chladným až teplým odstínům bílé vytváří individuálně přizpůsobitelné, stmívatelné venkovní svítidlo vhodnou atmosféru pro každou příležitost. Generace lze nástěnnou lampu Hue LED ovládat hlasem nebo jedním kliknutím.

Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Inteligentní osvětlení: venkovní svítidlo hue led lze v aplikaci automaticky zapnout nebo vypnout díky personalizovaným časovým plánům – pro obydleně vypadající domov. Generace, echo Plus a Echo Show 2. Chytré rozšíření: Řídicí centrála hue bridge k dostání samostatně je nezbytná pro všechny outdoorové předměty a umožňuje automatizaci a celosvětové ovládání nástěnného svítidla Hue a jiných svítidel.

U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Personalizované nástěnné osvětlení: díky kvalitnímu krytu je nástěnné LED svítidlo chráněno před vlhkostí a prachem a je tak ideální pro venkovní použití. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti G. Pohodlné ovládání světla: kompatibilní s amazon echo dot 3.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips Hue #ad
Výška10
Délka3.44
Hmotnost1.65
Šířka3.98
Číslo dílu915005841701
Modelka915005841701
ZárukaZáruka výrobce.

6. Paulmann

#ad

Paulmann 93696 Plug & Shine zemní trn Sting – základní sada zahradních bodových světel s 3000 K teplá bílá – venkovní osvětlení IP67 vodotěsné 3x6 W stmívatelné

#ad
Paulmann #ad - Výkonný – 6 wattů na zahradní lampu zajišťuje perfektní osvětlení jednotlivých stromů a keřů. Kombinovatelné – lze kombinovat se všemi díly příslušenství ze série Plug & Shine.

U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt se světelným zdrojem energetické účinnosti "F". Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Sporné – led technologie šetří až 80 % proudu oproti běžným žárovkám. ZÁkladnÍ sada – 3 venkovní lampy, 5metrový kabel se 4 výstupy a trafo pro flexibilní možnosti rozšíření.
ZnačkaPaulmann #ad
VýrobcePaulmann #ad
Výška11.61
Délka2.05
Hmotnost6.37
Šířka2.05
Číslo dílu936.96
Modelka93696
Záruka5 let.

7. Philips Hue

#ad

Stmívatelné, Echo Dot, až 16 milionů barev, kompatibilní s Amazon Alexa Echo, Philips Hue White & Color Ambiance Nyro venkovní soklové svítidlo černé 710lm, ovládání přes aplikaci

#ad
Philips Hue #ad - Inteligentní osvětlení: philips hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů.

Vysoká svítivost a robustní design spojeny: naprogramujte světlo na základě časů pro automatické zapnutí a vypnutí světla. Jednoduché nastavení: světlo lze jednoduše integrovat do stávajícího systému Philips Hue – K ovládání je nutný Philips Hue Bridge. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Generace. Personalizované osvětlení: vyberte si z milionů barev a odstínů bílé, abyste si mohli individuálně přizpůsobit náladu ve vašem domě.

Třída ochrany ip44 pro venkovní použití: díky kvalitnímu krytu je nástěnné svítidlo chráněno před vlhkostí a prachem. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti G. Generace, echo Plus a Echo Show 2.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips Hue #ad
Výška10.04
Délka3.9
Hmotnost5.36
Šířka15.75
Číslo dílu915005841601
Modelka915005841601

8. GLEDOPTO

#ad

Stromy a keře zahradní reflektor 7 w Gen. 2, GLEDOPTO ZigBee PRO série zahradní zářič pro venkovní osvětlení s barevným a bílým světlem RGB-CCT teplá bílá a studená bílá lampy na zahradu

#ad
GLEDOPTO #ad - Ovládejte zahradní osvětlení pomocí jazyka jako Alexa, Google Assistant nebo Siri HomeKit vyžaduje Hombridge nebo HOOBS. Osvětlete svou zahradu jako živý plot, strom, fasádu nebo zeď, malé keře a rostliny.

Vhodné pro montáž na stěnu nebo také s kolíkem do země. Rozsah dodávky: zahradní zářič se zástrčkou schuko, zemním kolíkem a šrouby, dálkové ovládání nebo ZigBee Gateway/Hub je nutné zakoupit samostatně. Zigbee 3. 0 led zahradní zářič se 7w střídáním barev a teplou bílou studenou bílou 2200 – 6500 K na 100–240 V se zástrčkou Schuko v hliníkovém krytu IP66.

Hub nutný s protokolem zigbee 3. 0 a tím kompatibilní s mnoha branami zigbee, samsung/aeotec SmartThings, Homee, byl testován námi Philips Hue, deConz, Amazon Echo s integrovaným SmartHomeHub, ZigBee2MQTT. Díky zástrčce 230 v a kolíku do země se zářič velmi snadno instaluje a je velmi flexibilně použitelný.
ZnačkaGLEDOPTO #ad
VýrobceLED Trading #ad
Výška4.8
Délka2.56
Šířka2.17
Číslo díluGL-G
ModelkaGL-G

9. SSC-LUXon

#ad

SSC-LUXon LED zahradní zářič se zemním hrotem pro venkovní použití v černé barvě zahradní lampa hlava otočná s 3W GU10 LED barva světla teplá bílá

#ad
SSC-LUXon #ad - Vyměnitelný světelný zdroj gu10 - 3w odpovídá 30W halogenu barva světla teplá bílá. Zahradní zářič z hliníku se zemním hrotem krytí IP65 pro venkovní použití s otočnou hlavou. Rozměry přední desky průměr Ø 98 mm - rozměry korpusu průměr Ø 69 x 80 mm 110 mm vč. Kabelový výstup – přívodní kabel 1, 8 m se zástrčkou s ochranným kontaktem IP44. Kryt chráněný proti vodě perfektní ochrana v létě při dešti i v zimě při sněhu a ledu.
ZnačkaSSC-LUXon #ad
VýrobceSSC-LUXon #ad
Výška0.79
Délka3.54
Hmotnost1.57
Šířka3.54
Číslo dílu1165

10. B-right

#ad

Zahradní světlo s kabelem pro venkovní použití příslušenství, teplá bílá, zahradní osvětlení, Prodlužovací svítidlo B-right 3dílná sada zahradních svítidel se zápichem do země, prodlužovací svítidlo,

#ad
B-right #ad - Lampa pro zahradu z hliníku nerezaví a vykazuje vysokou odolnost vůči UV záření. Před zakoupením si prosím pečlivě přečtěte důležité pokyny. Toto je příslušenství. Plug & play, dle vašich potřeb lze otevřít nebo zavřít.

Toto příslušenství je vhodné pro toto zahradní světlo: ASIN: B07ZPZML39. Ip65 vodotěsné profesionální vodotěsná struktura, tento materiál má vlastnost, celá lampa má ip65, lze použít při různých povětrnostních podmínkách. Spora energie a peněz zahradní zářič: 12 v nízké pracovní napětí a nízká elektrická faktura, bezpečné pro lidi v blízkosti nebo domácí zvířata.

Plně hliníkový chladič, celohliníková kovová tyč, že je velmi lehký a odolný proti nárazu. Příslušenství: teplá bílá prodlužovací lampa sada 3 ks zahradního osvětlení s proudem, 2700 k, celkem 180 lm/3 W, vysoce kvalitní LED žárovky značky B-right jsou stabilnější a světlejší než standardní LED lampy. Toto led prodlužovací světlo neobsahuje zástrčku.
ZnačkaB-right #ad
VýrobceB-right #ad