Top 10 Cube Fahrradständer – Stojánky na kola

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Diverse

#ad

Officine Parolin Stabilus oddělovač, šedý, 1 velikost

#ad
Diverse #ad - Barva: šedá. Značka: Diverse. Lze do něj postavit pomocí předního kola nebo zadního kola. Pro široké pneumatiky.
ZnačkaDiverse #ad
VýrobceDiverse #ad
Výška7.87
Délka7.87
Hmotnost0.44
Šířka7.87
Číslo dílu2089
Modelka2260811400
ZárukaŽádná záruka výrobce.

2. Cube

#ad

Cube Cubestand Cmpt 26''-29'' stojan na kolo do roku 2021 černý

#ad
Cube #ad - Vlastnosti sic cube integrovaný systém, sl road pro/Race/SL, vhodný pro Global Travel Series, Cross Lite Series, Cross Lite. Tento integrovaný systém je určen pro následující modely: global travel series, MTB Comp Series, všechna elektrokola s výjimkou Fully a Carbon Bikes, LTD Series, pro jízdní kola 26" - 29" od roku 2015. Cube stojan cmpt pro 26-29" kola cubestand cmpt je vhodný pro všechna kola cube s logem sic cube. Maximální zatížení činí 25 kg.
ZnačkaCube #ad
VýrobceCube #ad
Číslo dílu13817

3. Cube

#ad

Cube Kid Stojan na jízdní kolo Kid Bikes 20"- 26"

#ad
Cube #ad - Cube stojan na jízdní kolo universal univerzální stojan na kolo vhodný pro jízdní kola o velikosti 24" až 29", jednoduchá montáž. Barva: černá vlastnosti: vhodné pro jízdní kola 24" až 29" jednoduchá montáž Materiál: Hliník Hmotnost: 376.
ZnačkaCube #ad
VýrobceCUBE #ad
Hmotnost0.66
Číslo dílu13800

4. XLC

#ad

Praktický a stylový, XLC XLC Odkládací stojan VS-F01 pro jízdní kola do 29 palců

#ad
XLC #ad - Pro odrážedla do 29 palců: odkládací stojan se perfektně hodí k oběžným kolům o velikosti až 29 palců. Robustní ocelová konstrukce: Robustní ocelová konstrukce zaručuje dlouhou životnost a stabilitu. Univerzální použití: odkládací stojan lze použít jako odkládací stojan, displej nebo prodejní stojan. Prostorově úsporná přeprava: dvoudílný odkládací stojan lze snadno rozložit, aby se ušetřilo místo. Velká kompatibilita pneumatik: Vhodné pro šířky pneumatik do maximálně 70 mm.
ZnačkaXLC #ad
VýrobceXLC #ad
Výška31.89
Délka12.6
Hmotnost2.41
Šířka13.78
Číslo dílu2502605400
Modelka2502605400
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

5. CONTEC

#ad

Rock' n' Roll, jedna velikost, černý, Contec Unisex – stojan na kolo pro dospělé

#ad
CONTEC #ad - Základní stabilní ocelový stojan. Materiál: Ostatní. Ideální pro odstavení všech druhů sportovních jízdních kol s různými velikostmi kol a šířkami pneumatik. Ideální pro vystavení a odstavení všech druhů sportovních kol s různou velikostí a šířkou pneumatik. Stabilní ocelový stojan. Stabilní ocelový stojan. Ideální pro odstavení všech druhů sportovních jízdních kol s různými velikostmi kol a šířkami pneumatik. Contec rock' n' Roll stojan. Contec výstavní stojan Rock' n' Roll.
ZnačkaCONTEC #ad
VýrobceContec #ad
Hmotnost3.97
Číslo díluYC-97N
ModelkaYC-97N
Zárukažádné

6. Willworx

#ad

Stříbrný, Willworx Stojan na kolo Superstand

#ad
Willworx #ad - Ka pneumatiky až 2, 60 Edá metalická. Ze stabilní kulaté trubky. Non-slip nohy. Pro jízdní kola všech velikostí.
ZnačkaWillworx #ad
VýrobceSonstige #ad
Výška19.69
Délka11.81
Šířka11.81
Číslo dílu430230
Modelka430230
ZárukaBez záruky výrobce

7. woom

#ad

Für woom ORIGINAL 1 PLUS & 2 & 3, woom Kickstand LEGGIE Seitenständer Kinderfahrrad, Aluminium, Schwarz, Größe S

#ad
woom #ad - Leichtes material: das robuste aluminium ist nicht nur widerstandsfähig, sondern auch ein Leichtgewicht. Der radständer ist nicht für Fahrräder von anderen Herstellern geeignet. Diese modelle haben eine Radgröße von 14 bis 16 Zoll. So können die kids ihr fahrrad problemlos abstellen und schnell wieder aufsteigen, dass er bei jeder Position der Pedale verwendet werden kann, um auf zwei Rädern ihre Umgebung zu erkunden.

KompatibilitÄt: der seitenständer in größe s ist ausschließlich passend für das woom origiNAL 1 PLUS, 2 und 3. Einfache montage: der leggie fahrradständer von woom lässt sich schnell und unkompliziert mittels zweier mitgelieferter Schrauben an der Kettenstrebe des Kinderfahrrads anbringen – ganz ohne nerviges Bohren.

Der fahrradständer bringt gerade einmal 137 g auf die Waage und beschwert das Kinderfahrrad nicht unnötig. Dabei steht der hohe qualitätsanspruch besonders im Vordergrund, um Kindern vom ersten Laufrad bis hin zum E-Mountainbike sicheren Spaß und ganz viel Freude zu bereiten. Ein- & ausklappbar: der seitenständer ist so positioniert, ohne sich dabei zu verkeilen. Woom: die laufrad- und kinderfahrradmarke aus Österreich begleitet die jüngsten auf ihrem Weg auf zwei Rädern von Beginn an.
Značkawoom #ad
Výrobcewoom #ad
Hmotnost0.4
Číslo díluWOOMKICK23
ModelkaWOOMKICK23

8. Fischer

#ad

černá, Fischer Unisex sidestativ strany nder 26 28 černá, 26-28 palců EU

#ad
Fischer #ad - Nosnost 30 kg. Rozsah dodávky: stojan na kolo a upevňovací díly. Díky praktickému nastavení výšky lze použít pro více velikostí rámů. Zvláště vhodné pro elektrokola. Bezpečné stání díky protiskluzové gumové noze.
ZnačkaFischer #ad
VýrobceFISD6|#Fischer #ad
Číslo dílu85995
Modelka85995

9. Willworx

#ad

WillWorx SuperStands SuperStand výstavní stojan

#ad
Willworx #ad - Ka pneumatiky do 2, 60 Ze stabilní kulaté trubky. Pro jízdní kola všech velikostí. Non-slip nohy.
ZnačkaWillworx #ad
VýrobceSuperStand #ad
Výška2.01
Délka24.02
Hmotnost4.41
Šířka7.99
Číslo dílu430235
Modelka430235
ZárukaŽádné

10. Zasjon

#ad

Příslušenství pro děti, s reflektorem, dětské jízdní kolo, boční stojan, nastavitelný stojan, jízdní kolo, na paprsky, stojan na kolo, Zasjon Stojan na kolo 16 palců, dekorace pro děti

#ad
Zasjon #ad - Také paprsky jsou vhodné pro přední a zadní kola kola. Bezpečné a stabilní nohy stojanu na kolo jsou opatřeny protiskluzovou gumou, aby bylo zajištěno stabilní stání. Navíc barevné rolovací paprsky jednoduše zaklapnou na paprsky vašeho kola a přeměňují kola na vteřiny, 98 palce, upevňovací otvor držáku je 2, vhodné pro většinu standardních paprsků jízdních kol.

Jádra stojanu na kolo jsou pro vaše dítě bezpečnější. Ideální pro ozdobení vašeho kola a zpříjemnění jízdy. Co dostaneteobdržíte sadu stojanu na jízdní kolo: 16palcový stojan na kolo před nákupem prosím pečlivě změřte velikost + balení svítících korálků na paprsky kola cca 36 kusů Upozornění: Množství je náhodné, mohou se vyskytnout malé rozdíly. Snadná instalace a nastavení 16palcový nosič jízdních kol lze snadno a rychle sestavit, 5 cm/0, úhel kola můžete nastavit nahoru a dolů podle svých potřeb. Iroce kompatibilní 16palcový nosič jízdních kol je vhodný pro celou řadu dětských jízdních kol, dětská závodní kola, např.

Vysoce kvalitní materiál nosič jízdních kol o velikosti 23 cm je z ušlechtilé oceli, s dlouhou životností a nerezový. Sada je dodávána s paprsky svítícími ve tmě z kvalitního plastu s živým barevným designem, pevně svařený, 12 mm silný a silnější stojan na kolo, s dlouhou životností a nedá se snadno deformovat a vyblednout. Dětská horská kola, odrážedla, sportovní kola, dětská skládací kola atd. Zářivé paprsky vám navíc umožňují chránit vaši bezpečnost při nočních jízdách, ozdobit vaše kolo a současně poskytovat ochranu.
ZnačkaZasjon #ad
VýrobceZasjon #ad
Výška1.97
Délka11.81
Šířka3.94
Číslo díluAM02655811ZJ
ModelkaAM02655811ZJ