Top 10 Car Stick VW – GPS pro nákladní vozidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Skoda

#ad

Pouze pro navigační systém Amundsen Gen. 2, Skoda 000051409F Surfstick Carstick LTE Connect

#ad
Skoda #ad - Rozsah dodávky: 1x carstick vč. Originální Škoda carstick lte // 100% Škoda originální příslušenství. Návodu k obsluze // Číslo dílu Škoda: 00051409F.

Lze použít pouze s navigačním systémem MIB Amundsen Gen. Spojuje informační zábavní systém amundsen přes gprs, edge nebo lte s internetem // vytváří připojení k internetu pro mobilní online služby SKODA Connect, UMTS, HSDPA/HSUPA, čímž je možné použití i bez propojení chytrého telefonu.22 ***. Navíc lze nastavit hotspot wlan // pouze pro evropu // SIM kartu a mobilní smlouvu je nutné zakoupit samostatně u poskytovatele mobilních služeb.
ZnačkaSkoda #ad
VýrobceSkoda #ad
Číslo dílu000051409F
Modelka000051409F

2. Sixriver

#ad

Kompatibilní s auty od roku 2015 a iPhone iOS 10+, 2024 upgrade Wireless CarPlay Adaptér Dongle Konvertování z výroby kabelové CarPlay na Wireless Plug and Play, Sixriver Bezdrátový adaptér CarPlay

#ad
Sixriver #ad - Univerzální kompatibilitabojujete stále s výběrem adaptéru pro vaše auto? náš bezdrátový adaptér carplay může fungovat s téměř všemi modely automobilů, které mají z továrního kabelu CarPlay funguje také s většinou verzí Aftermarket, čímž se zbavíte problémů s kompatibilitou modelu.

Po prvním nastavení náš adaptér automaticky aktivuje bezdrátové připojení CarPlay pokaždé, když auto nastartuje. Můžete i nadále používat plnou funkci CarPlay a zachovat původní provoz v autě, telefonní hovory atd. Rychlé a snadné použití náš bezdrátový adaptér carplay umožňuje rychlé a snadné spojení ve 3 jednoduchých krocích. Hodí se k problému? prosím kontaktujte nás a my jsme připraveni vám pomoci s jakýmkoliv problémem. Pro tento bezdrátový bezdrátový adaptér CarPlay nabízí Sixriver celoživotní technickou podporu a náhradu.

Upgrade carplay wireless adapter 2024už není potřeba kabelového připojení, přehrávání hudby, jako je navigace, asistent siri, nyní je tak snadné převést vaše kabelové CarPlay na bezdrátové pomocí bezdrátového dongle Sixriver CarPlay. Podporovaný iphone: iphone 6 a vyšší a iOS verze 10 a vyšší. Kompatibilní s apple CarPlay, není pro jiné systémy. Užijte si nastavení jednou provždy. Jednoduše plug and play, žádné další disky, aplikace nebo komplikované aktualizace systému.
ZnačkaSixriver #ad
VýrobceTop High Technology Co., Ltd. #ad
Záruka2 roky

3. Volkswagen

#ad

VW Connect, pro připojení vašeho Volkswagenu 5GV051629E, Datový konektor Volkswagen

#ad
Volkswagen #ad - Připojte svůj mobil datovým konektorem a udělejte ze svého Volkswagenu propojené auto. Jak to funguje? zcela jednoduše stáhněte bezplatnou aplikaci, zastrčte datový konektor do stávajícího rozhraní na diagnostiku v prostoru nohou vašeho vozidla, připojte se a je to – například monitorování tankování: Tankování je automaticky rozpoznáno.

Důležité: funguje pouze u volkswagen modelů vyrobených po roce 2008. Aplikace vw connect a datový konektor podporují smartphony s iOS od softwarové verze 9. 0 a android operační systémy od softwarové verze 5.

0 S volkswagen connect dostanete přes Bluetooth všechny informace o vozidle na váš smartphone. Důležité: prosím přečtěte si informace pod: https://www. Vwconnect. Com/de/de/# český jazyk nelze zaručit. Tak máš přehled o všechny zastávkách na tankování, o své spotřebě, svých měsíčních nákladech na paliva a dokonce i o nákladech za jízdu.
ZnačkaVolkswagen #ad
VýrobceVolkswagen #ad
Výška20
Délka50
Hmotnost15
Šířka25
Číslo dílu5GV051629E
Modelka5GV051629H

4. Lamto

#ad

Geeignet für Audi/VW/Opel/Citroen 2016+, 5 GHz WiFi, Carplay Wireless Adapter konvertiert Carplay ab Werk in kabellos, kompatibel mit iOS 10+

#ad
Lamto #ad - 5g-wlan bietet ihnen eine schnellere und stabilere Verbindung bitte stellen Sie sicher, dass Bluetooth und WLAN Ihres Telefons beim Herstellen der Verbindung aktiviert sind. Bitte stellen sie sicher, indem sie Ihr Mobiltelefon und Ihr Auto über ein Datenkabel verbinden, die kabelgebundenes Capplay unterstützen.

Umfassende kompatibilität dieser drahtlose carplay-adapter ist mit 98 % der autos auf dem markt kompatibel, können sie diesen kabellosen Carplay-Adapter erwerben und verwenden. Es sind keine zusätzlichen Treiber, Anwendungen oder umständlichen System-Upgrades erforderlich. Wenn sie die carplay-funktion nutzen können, dass Ihr iPhone auch Carplay unterstützt. Starkes after-sales-teamwir bieten professionellen 24-stunden-kundensupport. Sie können uns jederzeit Fragen zum CarPlay-Wireless-Adapter stellen. Für eine optimale Leistung empfehlen wir die Verwendung von iOS 7. 1 und höher. Plug and play dieser kabellose carplay-adapter ist einfach zu verwenden.

Lamtto ist bestrebt, das fahrerlebnis jedes Fahrers hinsichtlich Sicherheit, Komfort und Bequemlichkeit zu verbessern. Dieser kabellose carplay-adapter wandelt kabelgebundenes carPlay ganz einfach in kabelloses um! Damit können Sie sämtliche CarPlay-Funktionen drahtlos nutzen und die ursprünglichen Fahrzeugfunktionen wie Navigation, Siri-Assistent, Musikwiedergabe, Anrufe usw. Benutzerfreundliches designnach dem ersten einrichten der verbindung aktiviert unser carplay-wireless-Adapter automatisch die CarPlay-Wireless-Verbindung bei jedem Start des Autos.
ZnačkaLamto #ad
VýrobceLamto #ad
Výška0.39
Délka2.36
Šířka2.36
Číslo díluRC10
ModelkaRC10
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

5. Volkswagen

#ad

Volkswagen 5C0064317ASXRW sada dekorativních fólií Wolfsburg erb emblém saténová černá lesklý chrom

#ad
Volkswagen #ad - Rozsah dodávky: 2x emblémy wolfsburg erb, montážní návod, čisticí hadřík. Ka: cca 5 cm // výška: cca 6, 5 cm. Samolepicí zadní vrstva. 100% originální příslušenství Volkswagen. Volkswagen originální sada erbů Wolfsburg.
ZnačkaVolkswagen #ad
VýrobceVolkswagen #ad
Hmotnost0.03
Číslo dílu5C0064317ASXRW
Modelka5C0064317ASXRW

6. MSXTTLY

#ad

černý, Car Play Dongle, 5GHz Wi-Fi USB C/A, MSXTTLY Carplay Wireless adaptér U2C-AIR 2.0 do auta s Carplay a iOS 10+, Direct Plug & Play, 2024 Wireless Small Apple Carplay Stick

#ad
MSXTTLY #ad - Před nákupem si prosím přečtěte 1️ujistěte se, včetně aktualizací firmwaru a řešení chyb, že je vaše auto vybaveno integrovaným kabelovým kabelem CarPlay kompatibilní se zařízeními Apple. Plug and play. Užijte si nekonečnou bezdrátovou zábavu při karplay! užijte si originální carplay s tiny stick díky štíhlému a elegantnímu designu vyšívání je u2c-air kompaktní a snadno se přepravuje a zabere ve vašem autě jen málo místa.

2️tento bezdrátový CarPlay Stick podporuje upgrade firmwaru. Automatické spojení s bezdrátovou kartou carplay pokaždé, vylepšený čip a WiFi modul, když nasednete do auta po prvním připojení. Univerzální kompatibilitacarplay wireless stick funguje bez problémů s téměř všemi modely vozidel, která jsou vybavena továrním zařízením CarPlay a většinou verzí pro Aftermarket – pokud můžete ve svém autě používat kabelovou Carplay s vaším iPhone, U2C-AIR bude kompatibilní s vaším autem.

Zasunutí malé Carplay Stick. Lehké a jednoduché, není potřeba dalších programů ovladačů, aplikací nebo komplexních systémových upgradů. Nabízíme online reportáž, že váš bezdrátový adaptér CarPlay si zachová optimální výkon. Carplay wireless stick převeďte bez námahy systém wired carplay na wireless carplay. Obsah balení 1× adaptér u2c-air carplay, 1× 1 × usb prodlužovací kabel 1, aktualizace ota a 24/7 profesionální technickou podporu, adaptér 3, 1 USB 90 stupňů adaptér × 1, 0 usb c na a, abychom zajistili, 12měsíční globální záruka.
ZnačkaMSXTTLY #ad
VýrobceMSXTTLY #ad
ModelkaApple Carplay Wireless U2C-AIR 2.0

7. SYNCWIRE

#ad

SYNCWIRE Držák na mobilní telefon do auta MagSafe magnetický držák na mobil do auta kompatibilní se všemi palubními deskami automobilu včetně obrazovky Tesly držák na mobil pro iPhone 15 Pro a

#ad
SYNCWIRE #ad - Magnetický držák má kruhový ventilační design, který může odvádět studený vzduch z větrání, aby odváděl teplo z mobilního telefonu. Optimální magnetická rovnováha – s výkonnými neodymovými magnety n52 stupňů nabízí držák do auta magsafe přesně sladěnou magnetickou sílu. Extra velká lepicí plocha – 3m vhb nálepka dosahuje 28 cm², což činí lepení stabilnějšími.

Tím je zajištěno, že váš telefon zůstane bezpečně upevněn. Stiskněte jej prosím po dobu 10 sekund a počkejte 5 hodin, aby se zesílilo. Tradiční přísavky způsobují nenapravitelné deformace a poškození přístrojové desky uživatele vakuovým odsáváním. Pokud je spárován s kovovým kroužkem je součástí dodávky, iphone 13 Pro Max, iPhone 12 Pro Max a 12 Mini, iPhone 14 Pro Max, je kompatibilní se Samsung/Google/LG. Je méně pravděpodobné, což je 3krát více než u jiných výrobků, že by se interiér poškodil ve srovnání s těmito tradičními konkurenčními přísavkami.

Super tepelně odolná – s pravým lepidlem 3m gph-160 se může držet i v extrémních prostředích od −40 °f do +300 °c, s dlouhotrvající a stabilní přilnavostí a dodává se s náhradním kusem stejné lepicí pásky. Magnetická síla dosahuje až 12 n 1, 2 kg pro iphony série 13–15, 15 N 1, 5 kg pro kovové kroužky. Silný rám do auta podobný závěsu, který napodobuje stabilitu krytu auta. Design otočný o 360° – otočný design kulového kloubu nabízí nejlepší zážitek z jízdy.
ZnačkaSYNCWIRE #ad
VýrobceSYNCWIRE #ad
Hmotnost0.37
Číslo díluSW-MPH986
ModelkaSW-MPH986

8. 1A Style Sticker

#ad

1A Style Sticker B-sloupky nálepka vhodná pro VW T5 a T6 černá lesk

#ad
1A Style Sticker #ad - Fólie je ta správná pro nalepení na lak pro optické zkrášlení celkového obrazu na vašem Volkswagen T5 / T6 Bus. Sada je dodávána s přenosovou fólií, takže je zaručena jednoduchá montáž.

Made in germany - výroba probíhá výhradně na vysoce kvalitních strojích a nejlepších fóliích od Oracal. Sada fóliových samolepek ve sloupcích b. Návodu k nalepení s kódem poukazu. Počet: 4dílná sada vhodná pro řidiče a stranu spolujezdce pro autobus VW - 100% přesný tvar. Zásilka probíhá v kartonu, vč. Nálepka / fólie je vyrobena z vysoce výkonné fólie, sloupky b nálepky jsou odolné vůči myčkám, UV záření a tvarově stálé nesráží se.
Značka1A Style Sticker #ad
Výrobce1A Style Sticker #ad
Číslo díluB-Säule T5/T6

9. MSXTTLY

#ad

MSXTTLY Bezdrátový adaptér do auta Android, kompatibilní s mobilními telefony Android, U2A-AIR Wireless Android Auto Stick pro auta s kabelovým kabelem z továrny AA, bezdrátový A2A, Plug & Play, 2024

#ad
MSXTTLY #ad - Přistupujte ke svým oblíbeným aplikacím, 8/2, zatímco máte ruce na volantu a oči na silnici. Ujistěte se, obraťte se prosím nejprve na nás. Podporujeme online zprávy a upgrady OTA, USB 3. 1 90stupňový adaptér x1, 1× prodlužovací kabel usb-a, aby váš bezdrátový A2A dongle měl vždy nejlepší výkon.

Zažijte skutečné bezdrátové android Auto jako nikdy předtím s designem USB flash disků. 3 počkejte chvíli a bezdrátové Android auto bude fungovat. Rozsah dodávky u2a-air android auto x1, 1× 1, usb c na usb kabel x 1, 1× uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Rychlé a stabilní spojení s čipem a8-5g, 4 ghz wifi a bt5. 2, telefonujte a užívejte si bez námahy hudbu, podporou 5, které poskytují bleskurychlé a stabilní spojení.

Nevídaná inovace v u2a-airrozlučte se s neskladnými adaptéry, které zbytečně zaberou místo. Kompaktní a praktický bezdrátový dongle android auto nabízí tři možnosti připojení a je kompatibilní s přípojkami různých značek automobilů. A spárujte bluetooth signál přístroje "smartBox-XXXX". Jednoduché nastavení ve 3 krocích1 zapojte u2a air do usb datového portu vozidla. Nabízíme profesionální technickou podporu 24x7 a 12měsíční globální záruku.
ZnačkaMSXTTLY #ad
VýrobceMSXTTLY #ad
Výška0.49
Délka2.61
Hmotnost0.01
Šířka1.06
Číslo díluU2C-PRO
ModelkaU2A-AIR Android Auto Wireless

10. Volkswagen

#ad

Volkswagen 3G08378912ZZ emblém značka VW logo auto klíč klíč na zapalování plaketa 10 mm

#ad
Volkswagen #ad - Originální emblém vw pro klíč zapalování. Doporučení: lepidlo amv195kd101 zajišťuje lepší držení. Nejnovější provedení, s logem new volkswagen | se samolepicí zadní vrstvou | Barva: černá, chrom. Průměr: 10 mm. 100% originální díly Volkswagen.
ZnačkaVolkswagen #ad
VýrobceVolkswagen #ad
Číslo dílu3G08378912ZZ