Top 10 Bilderleuchte mit Kabel – Svítidla pro obrazy a vitríny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Hapfish

#ad

Schrankbeleuchtung Aufladbar, Unterbauleuchte Küche LED Batterie Kabellos mit Fernbedienung Magnet, Batteriebetrieben lampe für Spiegel Schreibtisch Wand, Hapfish Dimmbare Touch Lichtleiste Akku

#ad
Hapfish #ad - Einfache touch- und fernbedienungdas gehäuse der lampe verfügt über empfindliche touch-tasten, mit denen Helligkeit und Farbtemperatur leicht verändert werden können. Es ist dimmbare und bietet 3 farbtemperaturen 3000k/4500k/6000k für den Einsatz in Innenräumen, Schminktisch, Schreibtisch, Spiegel, Küche, Badezimmer, Schrank, Bildschirm, Wand, Bilderleuchte.

Einfache installationmit dem eingebauten starken magnet kann die licht auf jeder eisenhaltigen Oberfläche sicher befestigt werden. Sie kann sich auch an Ihre letzten Einstellungen erinnern. Um ihre möbel zu schützen, verwendet dieses Produkt eine wasserbasierte Gel-Klebstoff, der die Möbel nicht beschädigt. Lange akkulaufzeitdieses lichtleiste verfügt über einen eingebauten 4000mAh USB aufladbar batterie, der bei niedrigster Leistung bis zu 60 Stunden und bei höchster Leistung bis zu 10 Stunden hält. Helligkeit und farbtemperatur einstellbardiese batteriebetrieben led schrankbeleuchtung verfügt über 70 hochhelle LED-Perlen mit einer maximalen Helligkeit von 300 Lumen.

Mit dem mitgelieferten doppelseitigen Klebeband und den Schrauben können Sie sie auch an der gewünschten Stelle befestigen. Eine volle Ladung dauert nur 4 Stunden. Mit dem mitgelieferten doppelseitigen Klebeband und den Schrauben können Sie sie auch an der gewünschten Stelle befestigen. Um ihre möbel zu schützen, verwendet dieses Produkt eine wasserbasierte Gel-Klebstoff, der die Möbel nicht beschädigt. Einfache installationmit dem eingebauten starken magnet kann die licht auf jeder eisenhaltigen Oberfläche sicher befestigt werden.
ZnačkaHapfish #ad
Výrobce‎Guangzhou Yimao Technology Co., Ltd. #ad
Výška1.97
Délka14.76
Hmotnost0.79
Šířka2.36
Číslo díluYZYK350-BK01
ModelkaYZYK350-BK01

2. Nalezuns

#ad

LED Magnetisch Aufladbare Wandbeleuchtung mit Timer,Akku Bilderleuchte für Malen Portrait, Wiederaufladbare LED Wandleuchte mit 3 Beleuchtungsmodi Fernbedienung, Nalezuns Bildleuchte mit Fernbedienung

#ad
Nalezuns #ad - Batterie und ferngesteuertes bilderlicht——ganzmetallkonstruktion für überlegene haltbarkeit, badezimmerleuchte sitzt über dem Spiegel. Egal, ob sie eine gemütliche atmosphäre schaffen oder Ihren Arbeitsbereich aufhellen möchten, um den Timer15/30/60 Minuten einzustellen, Bilderleuchte batteriebetrieben erlebt die perfekte Beleuchtung für jede Gelegenheit.

Inklusive Fernbedienung und USB-Ladekabel. Timer-funktion für led-display-wandkunst-licht——verwenden sie die fernbedienung, um das Licht automatisch auszuschalten. Eingebauter wiederaufladbarer 5000mAh-Akku. Funktionen zum malen von lichtdimmern——die helligkeit aller modi kann mit den Fernbedienungstasten 10%-100% Helligkeit, - verringert die Helligkeit von weich zu hoch und von hoch zu weich eingestellt werden, + erhöht die Helligkeit, oder Sie drücken die Taste an der Seite des Lichts direkt . Um 180 grad drehbarer 13"-lampenkopf mit insgesamt 70 Perlen, unabhängig und flexibel drehbare linke und rechte Lampe zur Anpassung des Lichtwinkels an Ihre gewünschte Position.

3 beleuchtungsmodi——weißes licht/warmes licht/natürliches licht 6000k/3000k/4500k, um Ihren Beleuchtungsbedürfnissen gerecht zu werden. Die bilder lampe verfügt über eine stufenlose Dimmfunktion, mit der Sie die Helligkeit genau auf Ihre Bedürfnisse abstimmen können. Perfekt zum beleuchten von Wandgemälden, Kopfteilbildern, Porträts, Spiegeln, Schmuckauslagen und mehr. Einfache installation und breite anwendung——rgb-bilderleuchten bieten nicht nur weißes Licht, Dartscheiben, Postern, Diplomen, Fotos, Kunstwerken, Bücherregalauslagen, Sammlungen, sondern auch eine Vielzahl von Farben.
ZnačkaNalezuns #ad
VýrobceNalezuns #ad
Výška1.97
Délka14.57
Hmotnost1.32
Šířka7.09

3. GOVSSING

#ad

Obrazová lampa na malování foto, 4000 mAh dobíjecí rámeček osvětlení s časovačem, bezdrátové se 3 režimy osvětlení, GOVSSING Bezdrátové osvětlení obrazu s dálkovým ovládáním, 40 cm osvětlení obrazu

#ad
GOVSSING #ad - Snadno se instaluje a je perfektní pro malování na šipku foto portrét. Pohodlný magnetický design – osvětlení obrazu má 3 indikátory, rozsvítí se 3 modré indikátory, se kterými můžete snadno rozpoznat stav baterie; když se lampa nabíjí, které ukazují, že je nabíjení dokončeno. Vedle prezentace vašich oblíbených uměleckých děl jsou osvětlení obrázků ideální pro osvětlení knih a sbírek ve vestavěných skříních.

Na horní straně světla je magnet, takže můžete kdykoli odstranit a použít jako kapesní svítilnu. S časovačem 1/2/3/4h pro úsporu energie, a automaticky upozorní na to, kdy jej příště zapnete. Provoz na baterie – naše osvětlení obrazu má výkonnou baterii 4000 mah a lze jej používat na 10 ~ 60 h v závislosti na jasu, což znamená, že se nikdy nemusíte starat o neuspořádané kabely nebo hledat zásuvku. Až 300 lm ra85+– se 70 led a otočným designem nabízí naše bateriové nástěnné svítidlo bezdrátové rovnoměrné a neoslňující osvětlení, funkce paměti si můžete vybrat požadované nastavení nástěnného světla barva a jas, které je perfektní pro zvýraznění komplikovaných detailů vaší malby.

Snadná instalace – domácí dekorace– naše bezdrátová lampa na obrázky je mnohostranná a lze ji použít jako světlo pro malování nebo jako světelný zdroj pro vaše nástěnné umění. Dotykový a dálkový systém se snadno ovládá a umožňuje vám přepínat mezi 3 barevnými teplotami a nastavit jas podle vašich preferencí. Elegantně rozšířené – baterie do obrazového svítidla z hliníku je vytvořena jako úzký válec s podpěrami tenkými tužkami a šroubovanými kryty, takže je nenápadná a umělecké dílo lze postavit samo.
ZnačkaGOVSSING #ad
VýrobceGovssing #ad
Výška1.18
Délka15.75
Hmotnost0.88
Šířka1.18
Číslo díluG05
ModelkaG05

4. HONWELL

#ad

Stmívatelné nástěnné světlo pro malování obrázků, otočná LED světelná hlava s časovačem, grafický displej, HONWELL Bezdrátová lampa s dálkovým ovládáním, dobíjecí malířské světlo

#ad
HONWELL #ad - Dobrá volba pro osvětlení vašich obrázků, zrcadel, uměleckých děl, obrázků, terčů na šipky, fotografie atd. Snadná instalace a víceúčelová – velmi snadná montáž pomocí dodaných šroubů.

Volitelný časovač automatického vypnutí – stiskněte tlačítko časovače na dálkovém ovládání pro nastavení umělého světla tak, 30, aby se automaticky vypnulo za 15, 60 nebo 120 minut. Super světlé led – 180 lumenů, 8000 k bílá, 3 režimy osvětlení dle vašeho výběru 5000 k teplá bílá a bílá, 3000 k teplá bílá, jednoduše stiskněte tlačítko na hlavě lampy nebo na dálkovém ovládání pro přepnutí režimů osvětlení.

Stmívatelný jas – stiskněte 50 % pro měkčí jas nebo 100% pro plný jas nebo stiskněte tlačítko "+" nebo "-" na dálkovém ovládání pro nastavení jasu požadovaného světla. Nastavitelný směr osvětlení – každou světelnou hlavu lze otočit o 180° a nastavit směr osvětlení do požadované polohy.
ZnačkaHONWELL #ad
VýrobceHONWELL #ad
Výška1.46
Délka7.01
Hmotnost1.06
Šířka17.36

5. TYhogar

#ad

TYhogar LED koupelnové zrcadlo lampy nástěnné světlo světlo na noční stolek lampy s otočnou hlavou lampy tahový spínač nástěnné svítidlo osvětlení fixtura, 12 W IP44 nástěnné osvětlení lampičky na

#ad
TYhogar #ad - Vysoce kvalitní materiáltělo lampy je vyrobeno z ušlechtilé oceli a akrylového stínidla s vysokou propustností světla, díky kterému je světlo transparentnější a měkčí. Iroké použitítoto nástěnné svítidlo lze namontovat v různých stylech a je vodotěsné podle ip44, aby byla zajištěna bezpečnost ve vlhkém prostředí.

Spínač tažné šňůry je pro vás mnohem pohodlnější pro zapnutí a vypnutí světla. Nástěnné svítidlo s otočením o 270 stupňů do koupelnyzrcadlové světlo s vypínačem design zakřiveného ramene lze s nastavitelnou hlavou ohnout o 270° a otáčet ramenem o 170°, což vám nabízí maximalizaci rozsahu osvětlení. Garantujeme 24měsíční záruku a 60 dní vrácení peněz. Atraktivní design z leštěné mosazi podtrhuje krásu vašich dekorativních nástěnných závěsů. Zabudované 60dílné 2835 ssd s 12w diskem zajišťují, černý galvanizační povrch, že světlo může svítit rovnoměrně.

Teplé světlo 3000 k, cri 90 činí světlo jemnějším a dokonale osvětluje váš obraz. Velmi pěkná lampa do koupelny, šatny, chodby, obývacího pokoje a jídelny atd. Rovné tělo lampy, které svítí svým měkkým a vysoce sytým světlem na horní straně vašeho uměleckého díla, umožňuje zachovat šarm vašich cenných obrazů. Zajištění kvalityvaše spokojenost je naší prioritou, každý problém, po obdržení naší lampy nás můžete kdykoli kontaktovat, odpovíme do 24 hodin a uděláme vše pro to, abychom problémy co nejrychleji vyřešili.
ZnačkaTYhogar #ad
VýrobceTYhogar #ad
Výška3.94
Délka23.62
Hmotnost1.76
Šířka7.48
Číslo díluWT-102B-BK
Modelka102B-BKLX

6. Starxing

#ad

Starxing Bezdrátové osvětlení obrazu s dálkovým ovládáním, 2 v 1 osvětlení obrazu dobíjecí se 3 režimy osvětlení, akumulátorové osvětlení obrazu pro malování, LED magnetická šipková lampa s časovačem

#ad
Starxing #ad - Strobrobe-free – 300lm bezdrátové osvětlení obrazu s funkcí ochrany očí, práci a relaxaci, vhodné pro čtení, snižuje poškození očí a zlepšuje komfort vidění. Obrazová lampa disponuje funkcí plynulého stmívání, pomocí které můžete přizpůsobit jas přesně vašim potřebám.

Ať už chcete vytvořit útulnou atmosféru nebo rozjasnit svůj pracovní prostor, osvětlení obrazu na baterie zažije perfektní osvětlení pro každou příležitost. Můžete si užívat nepřerušovaného osvětlení, ať už jdete kamkoliv. Zabudovaná dobíjecí baterie 4400 mAh, dlouhá životnost. Kromě toho si lampa art pamatuje naposledy použitý režim jasu a při příštím zapnutí automaticky zvolí stejný režim. Neváhejte nás kontaktovat a my vám odpovíme do 24 hodin. 2 v 1 nástěnná lampa na obrázky – navrženo s dlouhými a krátkými stojany, můžete si vybrat buď šroub nebo oboustrannou lepicí pásku, aby se vešly na celou řadu nastavení.

Pokud máte v budoucnu nějaké problémy nebo problémy s LED osvětlením. Záruční servis – uděláme maximum pro to, aby vaše spokojenost byla nejvyšší prioritou. Dobíjecí světlo na obrázek – obrazová lampa s magnetickým designem umožňuje jednoduché upevnění na dlouhý kovový držák a odnímatelné pro nabíjení. 3 režimy osvětlení – bílé světlo/teplé světlo/přirozené světlo 6000 k/3000 k/4500 k, aby vyhovovalo vašim potřebám osvětlení.
ZnačkaStarxing #ad
VýrobceStarxing #ad
Výška0.79
Délka12.6
Hmotnost1.08
Šířka1.18
Číslo díluDZ030
ModelkaDZ030

7. HONWELL

#ad

Otočné rameno o 360°, bezdrátové malířské svítidlo, HONWELL Obrazové svítidlo, baterie, LED nástěnné svítidlo s dálkovým ovládáním, obrazová lampa se 3 režimy osvětlení na, dobíjecí osvětlení šipek

#ad
HONWELL #ad - Splňte téměř všechny směry, které potřebujete. Lze otáčet zleva doprava sem a tam. Umělé světlo se perfektně hodí k osvětlení nástěnných maleb, fotografií, diplomů, uměleckých děl, portrétů, sbírek, zrcadel, reklam na knihovny, terčů šipek, plakátů, obrázků na čelo, výstavy šperků atd.

Nabíjí se přes usb přípojky, powerbanky, notebooky a počítačové nabíječky nejsou součástí dodávky. 5 – 6 hodin plného nabití může osvětlení podporovat až 24 hodin. Pro přepnutí režimů osvětlení jednoduše stiskněte tlačítko na hlavě lampy nebo na dálkovém ovládání. Snadná instalace – velmi snadná montáž pomocí dodaných šroubů nebo klipů na fotorámeček. Nastavitelný směr osvětlení – nástěnné svítidlo lze otáčet o 360 ° krku a 180 ° hlavy. Obrazové světlo má 3 režimy osvětlení dle vašeho výběru 4300 k ​ teplá bílá a bílá, 3000 k teplá bílá, 8000 K bílá.

Bezdrátové přenosné – s dobíjecím 2 x 2200 mah li-ion baterií s vysokou kapacitou a nabíjecím kabelem micro usb 8, 2 m. Funkce pro malování světelných stmívačů – jas všech režimů lze nastavit pomocí tlačítek dálkového ovládání 50 %, světlost z měkkého na vysoký a od vysokého k měkkému, 100 % + jas, nebo stiskněte tlačítko na straně světla přímo. Super světlé led – 200 lumenů, 28 super jasných smd led.
ZnačkaHONWELL #ad
VýrobceHONWELL #ad
Výška4.13
Délka79.2
Hmotnost1.21
Šířka3.94

8. VIGMOJ

#ad

VIGMOJ Bilderleuchte LED Batteriebetriebene, Wiederaufladbare LED Wandleuchte mit Fernbedienung, Drehbare Leuchtenköpfe mit 3 Beleuchtungsarten,Dimmbare Bilderleuchte mit Timer zum Malen Foto Portrait

#ad
VIGMOJ #ad - Je weicher die Helligkeit, desto länger die Laufzeit. 3 beleuchtungsfarben helligkeit dimmable malerei lichtes gibt 3 farbtemperatur: warmes licht 3000k /warmes weißes Licht 4000k/weißes Licht 6500k. Einfach zu installieren & mehrzweckeinfach mit mitgelieferten schrauben zu installieren.

Das bildlicht ist perfekt für die beleuchtung von wandgemälden, Sammlungen, Bücherregal-Displays, Porträts, Spiegeln, Fotos, Diplomen, Kunstwerken, Bildern, Dartscheiben, Plakaten, Schmuckanzeige etc. Wiederaufladbare galerieleuchte und -richtung einstellbarnehmen sie einfach die magnetische mallichtröhre herunter, um das Licht mit dem 40inch USB-Kabel im Lieferumfang enthalten aufzuladen. Der schwenkarm kann nach oben und unten eingestellt werden, die Richtung des Lichts kann durch Innen- oder Außenpunkt auf das Bild eingestellt werden. Es dauert 2-stunden-volle Aufladung und erhalten 10~40hours Laufzeit mit niedrigstem Niveau.

Das bildlicht ist hell genug, 2, um Bild oder Kunstwerke zu beleuchten. Was sie bekommen1*bildlicht; 1*fernbedienung; 1*usb-kabel; 3*schrauben; 1*bedienungsanleitung. 2-wege-schalter timed auto shut-off dartboard lightverwenden sie die fernbedienung oder berühren sie die lichttaste, um das Kunstlicht EIN/AUS zu schalten: Schalten Sie EIN/AUS, ändern Sie die Lichtfarben, justieren Sie die Lichthelligkeit oder Timer-Funktion mit 15/30/60mins. Der entfernte Arbeitsabstand ist 13ft Ziel auf das Bildlicht.
ZnačkaVIGMOJ #ad
VýrobceVIGMOJ #ad
Výška12.99
Délka1.97
Hmotnost0.99
Šířka2.36
Číslo díluHD-B
ModelkaHD-B

9. Lindby

#ad

Vnitřní nástěnná lampa "Beno" retro, antika bronz z kovu mimo jiné do obývacího pokoje a jídelny 1 žárovka, vintage, Lindby Nástěnné svítidlo, nástěnné svítidlo, E14, obrazové svítidlo, nástěnné

#ad
Lindby #ad - Obdržíte tuto vysoce kvalitní lampu od renomovaného výrobce! Vysoce kvalitní vzhled tohoto svítidla přesvědčí v každém prostoru. Od obývacího pokoje přes jídelnu, chodbu, kuchyň nebo také do koupelny. V případě dotazů k produktu se na nás obraťte přímo přes náš profil prodejce Amazon. Ověřená kvalita od vašeho odborníka. Rovky nejsou součástí dodávky. Příjemná atmosféra: s touto lampou vytvoříte v každém prostoru a ke všem příležitostem příjemnou atmosféru zvláštního druhu. Tato lampa se perfektně hodí do vašeho prostředí.
ZnačkaLindby #ad
VýrobceLindby #ad
Hmotnost1.61
Číslo dílu9639095

10. Laliled

#ad

Portrét – černá, dobíjecí osvětlení šipek, malířské světlo se 4 režimy osvětlení pro malování, lampa s dálkovým ovládáním, druhy, Laliled Bezdrátové osvětlení obrazů LED

#ad
Laliled #ad - Magnetická hlava lampy bezdrátová hlava 16 palců je otočná o 360°, můžete ji jednoduše sundat a volně nastavit do libovolné požadované úhlové polohy. Můžete použít dálkové ovládání pro nastavení své oblíbené barvy. Akumulátor lze odejmout odděleně od základny, každou nabíječku notebooku a počítače. Snadná instalace a široké použití pomocí dodaných šroubů je instalace velmi jednoduchá.

2 režimy pro přepínání světla obrazu pomocí dálkového ovládání můžete světlo obrazu zapnout/vypnout, 1 hodina, změnit režim osvětlení nebo nastavit jas 10 % – 100 %, 5 hodiny, nastavit časovač 0, 3 hodiny, 6 hodin. Nebo krátce stiskněte tlačítko na straně světelné lišty pro zapnutí/teplé světlo / teplé bílé světlo/bílé světlo/červená/zelená/modrá a dlouze stiskněte pro nastavení jasu 10 % – 100 %. 9 barev, strobe, 4 režimy osvětlení a perfektní zážitek z osvětlení střídá se díky 9 různým barvám se 4 režimy osvětlení v režimech Flash, Fade a Smooth.

Nové osvětlení obrazu 400 lumenů, lze ji nabíjet také přes každou usb přípojku, dobíjecí lithium-iontová baterie 5000 mah s vysokou kapacitou, každou powerbanku, nabíjení je pohodlnější než u jiných obrazových světel, 6–7 hodin plného nabití může podporovat až 14 hodin osvětlení. Rgb obrazová světla nabízejí nejen bílé světlo, uměleckých děl, terčů na šipky, plakátů, sbírek, fotografií, diplomů, obrázků na čelo, ale také celou řadu barev. Perfektní pro osvětlení nástěnných maleb, portréty, zrcadel, polic na knihy, ozdob atd. Naše rgb obrazová světla laliled splní vaše různé požadavky na osvětlení.
ZnačkaLaliled #ad
Výrobcelaliled #ad
Výška2.76
Délka16.14
Hmotnost1.1
Šířka3.15
Číslo díluPL00520
ModelkaPL00520