Top 10 Bibi Und Tina Geburtstagsdeko – Zdobítka na dětské košíčky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Papierdrachen

#ad

Papierdrachen Cake Topper Bibi & Tina – dekorace na dorty – 19dílná sada dekorací – dekorace na narozeninový dort – dekorace na dětské narozeniny – sada 6

#ad
Papierdrachen #ad - Rozsah dodávky: 6 dortových zástrček/dekoračních pinů s výškou max. Dekorace k dětským narozeninám: objevte náš rozmanitý sortiment narozenin s tématickými světy jako mořská panna, cirkus, dinosauři, astronaut, princezna a Bibi & Tina.

11 cm, 1 x cake topper *praporka* na koláče: 21, 5 x 17 cm. 17 cm, 12 kolíků na muffiny / dekorační piny s výškou max. Velmi snadné: s touto 19dílnou kompletní sadou proměníte svůj dětský narozeninový dort obratem ruky na mistrovské dílo – perfektně sladěné pro vaši party na téma Bibi & Tina. Více papírových draků, vlaječky, kornouty, blahopřání, například pozvánky, dětská tetování z Německa a mnoho dalšího najdete v obchodě. Krásné: dekorační špendlíky a praporky jsou oboustranně potištěné, takže dort je ze všech stran krásný na pohled.
ZnačkaPapierdrachen #ad
VýrobcePapierdrachen #ad
Výška7.87
Délka5.12
Šířka0.01
Číslo dílu226-002-006
Modelka6

2. DH-Konzept

#ad

DH-Konzept 36dílná party sada – Bibi a Tina – talíř pohárky ubrousky pro 8 dětí

#ad
DH-Konzept #ad - 36dílná party sada Bibi a Tina:. 20 ubrousků 33 x 33 cm. 8 papírových talířů, průměr 23 cm. 8 papírových kelímků 0, 25 l.
ZnačkaDH-Konzept #ad
VýrobceDH-Konzept #ad

3. DH-Konzept

#ad

DH-Konzept 52dílná party sada – Bibi a Tina – talíř pohárky ubrousky pro 16 dětí

#ad
DH-Konzept #ad - Stela na stŘÍzenÍ. Koncept DH. Dh-konzept 52dílná sada na party – bibi a Tina – talíř hrnek ubrousky pro 16 dětí.
ZnačkaDH-Konzept #ad
Hmotnost0.95

4. Party Factory

#ad

Ø 45 cm, heliové balónky přítelkyně koní, pestré, dětské narozeniny, Party Factory 3dílná sada fóliových balónků Bibi & Tina

#ad
Party Factory #ad - Pro uzavření jednoduše přetřete - uzel nebo pásek k uzavření je zbytečný. Hélium a vzduch tak unikají méně rychle, takže jsou obzvlášť stabilní a navíc opakovaně použitelné.

Dlouhá životnost: naše balónky jsou vyrobeny z kvalitní a robustní fólie. Všestranný: ať už naplněný vzduchem nebo héliem, z těchto balónků budete mít v naplněném stavu velmi dlouho radost. Přineste vznášející se pozdrav – efekt wow je Vám absolutně jistý. S plynovou náplní zůstávají balónky schopné letu až 7 dní. Skvělý balónek pro všechny velké i malé fanoušky malé čarodějnice a její přítelkyně.

Tři designy: fóliové balónky o průměru 45 centimetrů ukazují bibi & tina se svými koňmi Amadeus a Sabrina. Bibi & tina: balónek je vždy něco zvláštního a rozbuší srdce pozorovatelů. Praktické: díky automatickému zavírání je plnění balónků absolutní hračka.
ZnačkaParty Factory #ad
VýrobceParty Factory #ad
Výška0.39
Délka7.87
Šířka5.91

5. Clvsyh

#ad

12 ks Cartoon silikonový náramek + 12 ks barevných papírových sáčků + 12 ks odznaků dětí, Bi-bi a Ti-na dětská narozeninová dárková sada dárků, na, Bibi dětské narozeniny dárková sada dárků pro hosty

#ad
Clvsyh #ad - Jedinečný design: dárek na párty bi-bi a ti, s mnoha roztomilými hracími figurkami, pestrým a výrazným potiskem, nepostradatelné příslušenství pro dětské party. Plnicí pero na party supplies : obdržíte 36 dárků na party pro chlapce s 12 piny, 12 silikonovými náramky bi-bi a Ti-na a 12 přívěšky na klíče Bibi a Tina.

Silikonové náramky: sada silikonových náramků jako dárek pro děti je vyrobena z kvalitních materiálů, ekologické a s dlouhou životností, netoxické a chuťově neutrální, snadno nespadají a znovu použitelné. Vysoce kvalitní materiál: odznak je z kvalitního kovového materiálu, malý a exkluzivní, nerezaví nebo zlomí, nebledne snadno, snadno se nosí a může se používat dlouhou dobu.

Velmi rozšířené: oblíbené dárky na party pro děti s tématikou Bi-bi a Ti-na, narozeninové oslavy, vhodné pro dětské party, dárky pro chlapce a dívky. Tyto krásné dárky dodají vaší party pěkný nádech a vytvoří příjemnou atmosféru na party.
ZnačkaClvsyh #ad
VýrobceClvsyh #ad

6. Party Factory

#ad

Party Factory `Bibi & Tina´ řetízek na praporky papír s 10 praporky, délka cca 5 metrů, narozeninová dekorace, tématická party, party girlanda

#ad
Party Factory #ad - Pro veselou zábavu na párty a bouřlivou náladu s dobrým svědomím. Skvělá dekorační girlanda pro všechny velké i malé fanoušky sympatické malé čarodějnice a její nejlepší přítelkyně.

Rozměry: party girlanda má celkovou délku asi 5 metrů a je opatřena 10 vlaječkami, které mají velikost 19 x 28 centimetrů. Stejně jednoduše lze girlandu také opět odstranit. Bibi & tina řetěz s třásněmi: s naším řetězem vlaječek dostanete kamarádky Bibi & Tinu na vlastní čtyři stěny a proměníte svůj domov v Martinshof. Udržitelný: náš řetízek s vlaječkami je vyroben ze 100% recyklovatelného papíru a okamžitě promění každou místnost v jedinečné místo na party.

Oslavte oslavu silné koně! dekorativní: papírové praporky ukazují bibi & tinu ze stejnojmenné kreslené série. Nekomplikované: girlandu lze zavěsit téměř všude pomocí připínáčků nebo pomocí poutek na konci šňůry.
ZnačkaParty Factory #ad
VýrobceParty Factory #ad

7. DH-Konzept

#ad

Pro 6–8 dětí, DH-Konzept 69dílná party sada – Bibi a Tina – talíř, pohár, prostírání na plátno, pozvánky, brčka, řetízek na praporky, ubrousky, party boxy, balónky

#ad
DH-Konzept #ad - 8 papírových talířů o průměru 23 cm, 8 lepenkových kelímků 0, 25 l. 20 ubrousků 33 x 33 cm, 6 prostírání 38 x 27 cm z papíru. 69dílná party sada bibi a Tina se skládá z:. 6 pozvánek oboustranně potištěných, 1 řetízek s vlaječkou. 6 dárkových krabiček na dárky, 8 papírových brček, 6 nafukovacích balónků.
ZnačkaDH-Konzept #ad
VýrobceDH-Konzept #ad

8. Papierdrachen

#ad

Papierdrachen Girlanda narozeniny – Bibi & Tina – dekorace pro dětské narozeniny – 10 m girlanda na party pro vaši oslavu – pro dívky a chlapce – party dekorace narozeninová dekorace sada 6

#ad
Papierdrachen #ad - Tématické narozeniny: oslavte super party s tématem bibi & tina! sladká 36dílná party girlanda přímo zajišťuje slavnostní atmosféru – máme také vhodné pecky na koláče a dekorační kolíky.

Rozsah dodávky: 36 předražených motivů + 10m bavlněná šňůra pro zavěšení girlandy. Více papírových drak například pozvánek, sáčků, blahopřání, vlaječek, dětských tetování z Německa a mnoho dalšího najdete v obchodě. Krásná: dekorační girlanda je oboustranně potištěná, takže ji lze volně zavěsit v místnosti a ze všech stran krásně vypadat. Deko: objevte náš rozmanitý sortiment narozenin s tematickými světy jako mořská panna, dinosauři, cirkus, astronaut, princezna a bibi a tina.
ZnačkaPapierdrachen #ad
VýrobcePapierdrachen #ad
Číslo dílu226-001-006
Modelka6

9. dh-konzept/spielum

#ad

Brčka na pití pro 16 dětí, hrnek, ubrousky, dh-konzept/spielum 68dílná party sada – Bibi a Tina – talíř

#ad
dh-konzept/spielum #ad - 16 papírových talířů bibi & Tina - 23 cm. 20 ubrousků bibi & tina - 33 x 33 cm. 16 papírových brček světle modro-bílá a růžovo-bílá puntíkovaná. 68dílná party sada Bibi & Tina:. 16 papírových kelímků Bibi & Tina - 250 ml.
Značkadh-konzept/spielum #ad
Výrobcedh-konzept/Diverse #ad

10. Firlefantastisch Der Partyshop

#ad

Konfety a balónky // příslušenství na party Bibi a Tina, Dekorační sada Bibi a Tina Party // Dekorace Dětské narozeniny Bibi a Tina s ubrousky, praporky

#ad
Firlefantastisch Der Partyshop #ad - 1 řetěz praporků bibi a Tina, 3, 5 m. Výroba v Německu. 20 ubrousků bibi a tina, 33 × 33 cm. 1 balení dbibi a Tina konfety XXL. 8 bibi a Tina.
ZnačkaFirlefantastisch Der Partyshop #ad
VýrobceFirlefantastisch #ad
Výška0.98
Délka9.84
Šířka13.78
Číslo dílu1841010