Top 10 Balkon Lampe Wand – Venkovní nástěnná svítidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Klighten

#ad

Vodotěsné IP65 nástěnné svítidlo venkovní vnitřní nástěnná lampa s otočným LED panelem venkovní nástěnné svítidlo pro zahradu, Klighten 24 W venkovní lampa venkovní svítidlo stěna, antracit,, terasu

#ad
Klighten #ad - Prémiová kvalita vnější kryt je vyroben z vysoce kvalitního hliníku, který má dlouhou životnost a snadno se čistí. Příslušný úhel osvětlení můžete přizpůsobit vašim potřebám.

Stínidlo lampy je vyrobeno z pc, který vykazuje vysokou teplotní odolnost, odolnost proti nárazu a vysokou propustnost světla. Otočný led panel led panel se 105 perlami je otočný o 350° ve vertikálním směru. Snadná instalacevenkovní světlo s návodem a příslušenstvím, nástěnnou lampu můžete jednoduše namontovat na povrch stěny, ale pro vaši bezpečnost instalujte prosím pod vedením odborníka.

Moderní designtoto nástěnné svítidlo s jednoduchým designem a matným černým povrchem vytváří elegantní a moderní dojem, chodby, ložnice, koupelny, vchodu, jídelny, hodí se k různým stylovým dekoracím. Nástěnná lampa se hodí do vašeho obývacího pokoje, zahrady, schodiště, terasy a balkonu.
ZnačkaKlighten #ad
VýrobceKlighten #ad
Výška3.94
Délka8.27
Hmotnost3.09
Šířka6.3
Číslo díluGW007
ModelkaGW007

2. Philips Hue

#ad

Stmívatelná nástěnná lampa pro světelný systém Hue s 16 miliony barev, chytré ovládání světla přes jazyk nebo aplikaci,, Philips Hue Venkovní nástěnné svítidlo White & Color Ambiance Appear 1 180 lm

#ad
Philips Hue #ad - Generace lze nástěnnou lampu Hue LED ovládat hlasem nebo jedním kliknutím. Pohodlné ovládání světla: kompatibilní s amazon echo dot 3. Generace, echo Plus a Echo Show 2. Personalizované nástěnné osvětlení: díky kvalitnímu krytu je nástěnné LED svítidlo chráněno před vlhkostí a prachem a je tak ideální pro venkovní použití.

Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Jedinečná atmosféra: díky 16 milionům barev a chladným až teplým odstínům bílé vytváří individuálně přizpůsobitelné, stmívatelné venkovní svítidlo vhodnou atmosféru pro každou příležitost. Inteligentní osvětlení: venkovní svítidlo hue led lze v aplikaci automaticky zapnout nebo vypnout díky personalizovaným časovým plánům – pro obydleně vypadající domov.

Chytré rozšíření: Řídicí centrála hue bridge k dostání samostatně je nezbytná pro všechny outdoorové předměty a umožňuje automatizaci a celosvětové ovládání nástěnného svítidla Hue a jiných svítidel. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti G.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips Hue #ad
Výška3.72
Délka1.3
Hmotnost2.19
Šířka1.81
Číslo dílu915005842801
Modelka915005842801
ZárukaZáruka výrobce.

3. Philips Hue

#ad

Stmívatelný, ovládání přes aplikaci, až 16 milionů barev, Echo Dot, Philips Hue White & Color Ambiance Lily XL zahradní zářič černý 950lm základní sada, kompatibilní s Amazon Alexa Echo

#ad
Philips Hue #ad - Generace. Personalizované osvětlení: vyberte si z milionů barev a odstínů bílé, abyste si mohli individuálně přizpůsobit náladu ve vašem domě. Generace, echo Plus a Echo Show 2.

U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti G. Inteligentní osvětlení: philips hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3. Jednoduché nastavení: světla lze jednoduše integrovat do stávajícího systému Philips Hue – K ovládání je nutný Philips Hue Bridge. Třída ochrany ip65 pro venkovní použití: díky kvalitnímu krytu je zahradní svítidlo chráněno před vlhkostí a prachem.

Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Flexibilní možnosti použití: rozhodněte se, zda chcete hue spot Lily namontovat na stěnu nebo pomocí zemního kolíku do země nezbytné příslušenství je součástí dodávky.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips Hue #ad
Výška7.48
Délka4.41
Hmotnost3.09
Šířka4.41
Číslo dílu915005842601
Modelka915005842601

4. SSC-LUXon

#ad

Nástěnné svítidlo se dvěma plameny moderní nástěnné svítidlo IP44, vč. 2x LED GU10 3W 230 V neutrální bílá, SSC-LUXon LED nástěnná lampa Up & Down v černé barvě

#ad
SSC-LUXon #ad - Rozměry a výhody: přesvědčivá robustní kvalita zpracování – vysoká zatížitelnost – ochrana proti vodě IP44 – V 235 mm × Š 110 mm × H 109 mm. Snadná montáž: jednoduše vložte dvě led žárovky gu10 do pouzdra.

Pro moderní vzhled na zahradě, na terase a balkoně, na cestách, ale také v koupelně nebo na stěně domu. Top funkce: na horní a spodní straně se nacházejí skleněné tabule. Montáž na stěnu se provádí pomocí šroubů a hmoždinek. Připojuje se přímo na 230 V bez trafa. Moderní vzhled: Černé hliníkové nástěnné svítidlo pro venkovní použití IP44 v atraktivní antracitové černé barvě s osvětlením Up & Down. Díky tomu svítí led gu10 světelný zdroj nahoru a dolů – optimální pro vstup do domu a fasády. Vysoce kvalitní design: hranaté hliníkové pouzdro s práškovým nástřikem v černé barvě.
ZnačkaSSC-LUXon #ad
VýrobceSSC-LUXon #ad
Výška9.25
Délka4.33
Šířka4.29
Číslo dílu2090

5. GURU SHOP

#ad

Elektrické příslušenství, černý, venkovní svítidla, nástěnný držák, vánoční hvězdy, nástěnný hák pro venkovní hvězdy, 21 x 2,5 x 50 cm, GURU SHOP Nástěnný držák ze železa

#ad
GURU SHOP #ad - Rozměry: 21 × 2, 5 × 50 cm, praktické nástěnné rameno k zavěšení venkovních hvězd nebo jiných svítidel pro venkovní použití. Vhodné pro hvězdy a svítidla do průměru 80 cm. Držák je vyroben z kovu a lakovaný proti povětrnostním vlivům kulatá žehlička Ø 10 mm, hmotnost cca 1 kg.
ZnačkaGURU SHOP #ad
VýrobceGURU-SHOP #ad
Výška8.27
Délka19.69
Hmotnost2.2
Šířka0.98
Číslo dílu41155
Modelka41155

6. Ortiny

#ad

3 režimy, úhel osvětlení 210°, solární, solární LED zářič s detektorem pohybu, venkovní, solární zářič, Ortiny Solární lampy pro venkovní použití, 202 LED, venkovní solární světla, vodotěsnost IP65

#ad
Ortiny #ad - Inteligentní systém osvětlenísolární světlo má pohybový čidlo, světelný senzor a 3 režimy osvětlení – režim senzoru, inteligentní režim stmívání a režim konstantního světla, které můžete pomocí dálkového ovládání nastavit do svého preferovaného režimu. Velký solární modul a 202 led solární světlo pro venkovní použití s detektorem pohybu má 202 vysoce výkonných led.

A svítidla lze namontovat na stěnu nebo na stinné místo – dokonce i v interiéru. Má velmi dlouhou životnost, žáruvzdorný, mrazuvzdorný, vodotěsný a prachotěsný a hodí se pro dlouhodobé použití venku. Snadná instalacesolární venkovní světlo je vybaveno montážní sadou, solární světlo musíte pouze upevnit na stěnu pomocí šroubů, aniž byste museli připojovat externí zdroj energie. Vysoce kvalitní a s dlouhou životností solární panel je vyroben z kvalitního materiálu aBS a je vodotěsný podle IP65. Senzor pohybu má detekční úhel 210° a detekční dosah až 8 m.

Solární světlo pro venkovní použití má velkoryse dimenzované solární moduly s mírou přeměny až 21 procent, které ve dne ukládají více energie a v noci zajišťují delší osvětlení. Nezávislý split designsolární světlo pro venkovní použití se dodává s kabelem dlouhým 16, 4 m, který spojuje solární panel s osvětlovacím panelem. Podle zpětné vazby z trhu doporučujeme montážní výšku 3 metry. Tento design odděluje oba a umožňuje instalaci solárního panelu bez omezení okolního světla na přímém slunečním světle, čímž se získává více energie a funguje déle.
ZnačkaOrtiny #ad
VýrobceOrtiny #ad
Výška6.42
Délka5.71
Hmotnost1.06
Šířka3.35

7. CELAVY

#ad

Venkovní svítidlo venkovní osvětlení, CELAVY LED nástěnné svítidlo nástěnná lampa venkovní – IP65 venkovní lampa venkovní lampa stěna, GU10 Up Down venkovní svítidlo venkovní nástěnné svítidlo 3000 K

#ad
CELAVY #ad - Mnohostranně použitelné: díky třídě ochrany ip65 je naše venkovní nástěnné svítidlo mimořádně odolné vůči vodě a prachu. S naším podrobným návodem k instalaci můžete tuto venkovní LED lampu bez problémů připevnit na stěnu. Díky jemnému a teplému světlu z našeho venkovního svítidla bude váš byt vypadat elegantně a nádherně po večerních hodinách.

Udržitelný design: venkovní nástěnná lampa celavy je vybavena 2 gu10 led žárovkami, které vám pomohou ušetřit až 80 % nákladů na elektřinu a vykazují průměrnou životnost 25 000 hodin. Naše venkovní led svítidlo navíc používá materiál s dlouhou životností, což z něj dělá cenově výhodnou alternativu. Dále je vám k dispozici náš přátelský tým zákaznické podpory a poskytne vám v případě dotazů odbornou pomoc. Krásný světelný efekt: celavy moderní venkovní lampa na stěnu domu v evropském stylu svítí rovnoměrně díky hornímu a dolnímu výstupu světla.

Snadná montáž: venkovní nástěnné svítidlo můžete získat pěkné a certifikované led svítidlo. Díky tomu se ideálně hodí pro použití v interiéru i exteriéru, ložnice, balkóny, obývací pokoj, jako jsou terasy, garáže, zahrady, domovní dveře, chodba a schodiště. Vysoce kvalitní materiál: náročné venkovní svítidlo celavy je opatřeno robustním hliníkovým odlitkem a akrylovými materiály odolnými vůči světlu a UV záření, což zaručuje vynikající odolnost proti horku, nárazům a chemikáliím i za extrémních povětrnostních podmínek.
ZnačkaCELAVY #ad
VýrobceCELAVY #ad
Výška4.72
Délka12.6
Hmotnost2.82
Šířka4.72

8. Klighten

#ad

Klighten 24W LED nástěnné svítidlo vnitřní/venkovní, teplá bílá,, venkovní nástěnné světlo s nastavitelným úhlem vyzařování, venkovní svítidlo, IP65 stěna nahoru dolů, 3000 K venkovní lampa

#ad
Klighten #ad - Můžete vytvářet různé tvary světla. 3. 2. Teplé bílé světlo pro romantickou náladu. Jsou tou nejlepší volbou pro vnitřní a venkovní osvětlení jako obývací pokoje, balkóny, chodby, vstupní dveře, nádvoří a vnější stěny.

Nastavitelný úhel vyzařovánívenkovní svítidlo klighten led má jednoduchý a elegantní design. Rozměry výrobku velikost: 21 × 11 × 11 cm, pokud si myslíte, že tradiční verze je příliš malá, může plně splnit vaše požadavky. Ip65 vodotěsnévenkovní nástěnná svítidla mají stupeň krytí ip65 a lze je použít v interiéru i exteriéru. 5snadná instalace dodává se s nástroji a materiály, které potřebujete k instalaci nástěnného svítidla, a můžete ho jednoduše namontovat na povrch stěny.

Doporučujeme odborníkům provádět instalaci. 4. 1vědecký design 24w led nástěnné svítidlo uvnitř moderní je vyrobeno z kvalitního hliníku a skořepina je potažena barvou, která zabraňuje deformaci a korozi. Nabízí krásné světelné efekty pro osvětlení nebo dekoraci.
ZnačkaKlighten #ad
VýrobceKlighten #ad
Výška8.19
Délka4.25
Hmotnost2.14
Šířka4.33
ModelkaA310/2-3000K

9. SSC-LUXon

#ad

Nástěnné svítidlo, černé, světelný odstín: teplá a studená bílá.

#ad
SSC-LUXon #ad - Design: halb-rundes alu gehäuse in grau gehalten sorgt für eine moderne Optik im Garten, auf Wegen, der Terrasse aber auch im Bad oder an der Hauswand. Dieses wird direkt an 230V ohne Trafo angeschlossen.

Einfache montage: setzten sie einfach die zwei led gu10 leuchtmittel in das Gehäuse. Abmessungen & vorteile: robuste verarbeitungsqualität der Wandleuchte, Breite: 110mm, hoch belastbar, Wassergeschützt IP44 - Höhe: 235mm, Tiefe: 109mm. Die wandmontage erfolgt mit Schrauben und Dübel. Optik: graue aluminium wand aufbau-leuchte für den Außenbereich IP44 in ansprechendem grauem Gehäuse mit Up & Down Light. Funktionen: es strahlt je ein led gu10 leuchtmittel nach oben und unten und erzeugt somit den Up & Down Effekt - Leuchte mit 2x 5W, Lichtfarbe warmweiß 2700K.
ZnačkaSSC-LUXon #ad
VýrobceSSC-LUXon #ad
Výška9.25
Délka4.33
Šířka4.29
Číslo dílu1713

10. Osram

#ad

Osram Endura Style UpDown LED nástěnné a stropní svítidlo

#ad
Osram #ad - Materiál pouzdra z kvalitního hliníku. Venkovní led osvětlení pro zahradu, garáž a carport i terasu nebo balkon, vhodné také pro domovní dveře. Svítidlo je k dostání ve tmavě šedém a bílém vzhledu. Bezproblémové vnější použití možné díky třídě ochrany IP44.
ZnačkaOsram #ad
VýrobceLedvance #ad
Výška6.3
Délka2.17
Hmotnost1.04
Šířka3.54
Číslo dílu4058075031814
Modelka4058075031814