Top 10 Baby Geschenkpapier Junge – Dárkové balicí papíry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Loveinside

#ad

Loveinside Extra velký dárkový sáček s dárkovou kartičkou a bílým hedvábným papírem – Baby Girl 3D Making design – 40,7 × 15,3 × 30,5 cm

#ad
Loveinside #ad - Kupte nyní bez rizika: pokud se vám naše dárkové tašky z nějakého důvodu zcela nelíbí, zašlete je jednoduše zpět a my vám vrátíme peníze nebo je vyměníme v případě problému. Dětský dívčí design: tato velká dárková taška v dětské růžové barvě ukazuje slona s 3d výrobou.

Ideální pro narozeniny, závěrečné oslavy, oslavy miminek a nevěsty a svátky! Vytvořte si nejkrásnější vzpomínky pro své přátele. Bílý hedvábný papír, růžová rukojeť mašle, narozeninové přání v designu dítěte a dárkový přívěsek po celém obvodu. Velikost: velký dárkový sáček měří 40, 3 cm, 7 × 30, 5 × 15, narozeninové přání měří 15 × 20 cm.

Výhodný balíček: obsahuje 2 velké dárkové sáčky, 4 archy bílého hedvábného papíru a 2 vhodné karty s obálkou, která je perfektní pro dětskou party. Super praktické: použijte ji jako rychlou a jednoduchou alternativu ke standardnímu dárkovému balení.
ZnačkaLoveinside #ad
Číslo díluGBGC-GIRL-2-E

2. deleco

#ad

4 x süße Faultier-Öko-Geschenkpapierbögen – 70 cm x 50 cm – hochwertiges recycelbares Geschenkpapier, hergestellt in Großbritannien

#ad
deleco #ad - Machen sie ihr geschenk zu etwas ganz Besonderem mit diesem hochwertigen Öko-Faultier-Geschenkpapier, das den Empfänger und den Planeten begeistern wird.

Hochwertiger farbdruck und tolles Design, perfekt für besondere Anlässe wie Vatertag, Geburtstag, Geburt und mehr. 4 luxuriöse, gefaltete blätter: 100 g/m² dicke sorgt dafür, dass Ihr Geschenkpapier ein hochwertiges Aussehen und Gefühl hat, macht das verpacken aber immer noch zum kinderspiel, im Gegensatz zu einigen dickeren Papieren. Umweltfreundlich – aus 100 % recyceltem Papier und vollständig recycelbar, gedruckt mit pflanzlichen Tinten auf unbeschichtetem Papier und verpackt in einer biologisch abbaubaren Hülle. Hergestellt in Großbritannien.
Značkadeleco #ad
Číslo díluORTCI
ModelkaORTCI

3. RUSPEPA

#ad

RUSPEPA Obalování papírových rolí se štítky, jaro, jutová šňůra – 43 cm × 3 m na roli, celkem 3 role

#ad
RUSPEPA #ad - Materiál: vyrobeno z kvalitního kraftového papíru, recyklovaný a ekologicky složený. Výhodné balení: 3 role sulfátového papíru v jarním stylu s dárkovým přívěskem, jutová šňůra, perfektní sada pro balení dárků.

Tento dárkový papír se výborně hodí pro všechny příležitosti, dětské oslavy, jako jsou narozeniny, svatby a všechny vaše každodenní potřeby. Velikost: každá role je velká 43 cm x 3 metry, odpovídá 14 čtverečním stopám. Celkem 3 kolečka, žádné ohyby, mohou uspokojit každodenní potřeby. Vlastnosti: na zadní straně se nachází mřížková linie, která je vhodná pro krájení při balení dárků.
ZnačkaRUSPEPA #ad
VýrobceRUSPEPA #ad
Číslo díluWPXT-SB3R-E

4. RUSPEPA

#ad

43 cm x 3 m na roli, námořnická modř, RUSPEPA Role balicího papíru s etiketami, celkem 3 role, jutová šňůra

#ad
RUSPEPA #ad - Tento dárkový papír se výborně hodí pro všechny příležitosti, dětské party, jako jsou narozeniny, svatby a všechny vaše každodenní potřeby.

Velikost: každá role je 43 cm x 3 metry velká, odpovídá 14 čtverečním stopám. Výhodné balení: 3 role silného dárkového papíru v tmavě modrém stylu, jutová šňůra, Ocean téma s přívěskem na dárek, perfektní sada pro dárkové balení. Celkem 3 kolečka, žádné záhyby, mohou splnit každodenní potřeby. Materiál: vyrobeno z vysoce kvalitního kraftového papíru, recyklováno a složeno z ekologického materiálu. Vlastnosti: na zadní straně se nachází řada mřížky, která je vhodná pro řezání při zabalení dárků.
ZnačkaRUSPEPA #ad
VýrobceRUSPEPA #ad
Číslo díluWPXT-NO3R-E

5. JUNG SCHÖNER VERPACKEN

#ad

Dárkový papír pro děti sada 3 role 75 x 150 cm, děti, pestré, puntíky kvalitně zušlechtěné třpytkami, jaro, léto., kosočtverce na matně bílém pozadí. Pro narozeniny, moderní proužky balicího papíru

#ad
JUNG SCHÖNER VERPACKEN #ad - I při nejvyšším namáhání je dárkový papír díky naší speciální technice vytvrzování UV odolný proti oděru a přesto vypadá ušlechtile a s vysokým leskem. Naše dárkové papíry jsou vyrobeny z certifikovaného surového papíru a získávají se z trvale obhospodařovaných lesů.

Odolné proti oděru – díky jednotlivě zvýrazněným třpytivým prvkům se papírové balonero třpytí obzvláště ušlechtile. Lze perfektně použít také jako narozeninový papír, dětský dárkový papír, velikonoční papír nebo jako vánoční dárkový papír. Grafické linie a puntíkové motivy jsou také perfektně vhodné pro malé dárky nebo pohlednice. Současně se dá výborně zabalit, děti, den matek, křtiny, přijímání, narozeniny a začátek školního roku. Trojitá sada – rolky dodáváme prakticky v sadě tří 1 x role balera, 1 x role Colorado, 1 x role Louisdor Role je 75 x 150 cm velká.

Luxusní dárkový papír dobře kombinovatelný – naše nádherné prémiové dárkové papíry jsou perfektně a barevně stylově kombinovatelné. Vhodné také k tvoření na vánoce, velikonoce, biřmování, který ani při nejvyšším zatížení není okamžitě náchylný k roztržení. Ekologické papírové role – sázejte záměrně na udržitelnost a ochranu životního prostředí. Pičková kvalita z německa – zažijte konečně narozeninový nebo vánoční papír, zlomeniny pomačkání jsou nyní minulostí.
ZnačkaJUNG SCHÖNER VERPACKEN #ad
VýrobceJUNG SCHÖNER VERPACKEN #ad
Výška1.57
Délka29.53
Šířka5.12
Číslo díluPXS30001.075.1.50.03

6. HBell

#ad

Role vánočního dárkového papíru, ideální pro vánoční dárkové balení, Santa Claus, miminko zelená, narozeniny, role hnědého sulfátového papíru, dovolenou, dárkový papír, svatbu, 43 cm x 15 m

#ad
HBell #ad - Velkosilný zábal s hladkým povrchem, silný trvanlivý a nenáročný na ztrátu. Velká velikostvánoční balicí papír v balení cca 43 cm x 15 m 17" x 59'', vhodný pro zabalení vánočních dárků many velikostí.

Iroké použitíperfektní na vánoční dárek, skvělé pro řemeslné projekty, dekorace domova, stolní dekorace, na festivaly, narozeniny, svatební a slavnostní dárky, party, ručně vyrobené umělecké dílo. Vysoká kvalitabarevný vánoční balicí papír vyrobený z prémiové silné tapety, 100% recyklovaný papír a 100% recyklovatelný, který je opravdu zelený výběr. Balení obsahuje 15m vánočního dárkového papíru, dárkové krabičky, dárkové karty a festivaly, perfektní pro vánoční dárek, potištěno vločkami, santa má vzor vánočního stromu, a ne crease wrapping gifts.

Váš problém se může vyřešit za 24 hodin. Lepší servispokud s ním nejste spokojeni, kontaktujte nás, rádi vám poskytneme plnou odpověď za vás. Můžete překvapit přátele, rodiče s pouhým jedním balením papíru.
ZnačkaHBell #ad

7. Hallmark

#ad

Hallmark 25572210 Sada dárkových sáčků a dárkového papíru pro chlapce, 1 velký dárkový sáček a 2 papírové archy v roztomilém designu

#ad
Hallmark #ad - Rozměry velkého dárkového sáčku: 33 x 26, 5 x 14, 6 cm. Velký dárkový sáček je ozdoben stříbrnými fóliovými hvězdami a dárkový papír a přívěsky na dárky jsou potaženy stříbrnou fólií.

Velký dárkový sáček je vybaven stabilními světle modrými rukojeťmi. Pro recyklaci tašky odstraňte rukojeti a etiketu a recyklujte ji kartonem a papírem. Velký dárkový sáček obsahuje visačku na dárek bez popisu. Každý list papíru měří 50 x 70 cm. Oslavte stylově narození nádherného malého chlapce s touto krásnou sadou dárkových papírových a dárkových sáčků od Hallmark. Ujistěte se, je zlikvidován zvlášť. Papír stačí na několik dárků pro mimořádného chlapce. Vyrobeno z materiálů z trvale obhospodařovaných, který není papírem, že materiál, fsc certifikovaných lesů a jiných kontrolovaných zdrojů.
ZnačkaHallmark #ad
VýrobceHallmark #ad
Číslo dílu25572210
Modelka25572210

8. Central 23

#ad

Dárkový papír na jógu – 6 aršíků sladkého dárkového papíru s etiketami – žáby na jógu – narozeninový dárkový papír pro vás – splávek na jógu – pro muže a ženy – recyklovatelný – od Central 23

#ad
Central 23 #ad - Obsahuje 6 poznámek na dárky – v tomto balení obdržíte 6 listů stejného designu obalu a 6 jedinečných etiket. Plně recyklovatelné – zde žádné třpytky nebo plasty.

Dostatečně silné, není tak silné, aby se netrhalo, že se nemůžete skládat na nepříjemné tvary. Tyto luxusní přebalovací listy jsou v limitované edici a jsou perfektní, aby se oslavenec cítil výjimečně. Náš inkoust je veganský a neobsahuje chemikálie. Nafukovací balicí papír se 6 listy – velké listy balicího papíru, tato sada obsahuje 6 složených listů z papíru o velikosti 70 x 50 cm – perfektní jako narozeninový dárek pro přátele, scrapbooking nebo k dekoraci! Vyrobeno v uk s udržitelným papírem – papír s certifikací fsc o tloušťce 90 g/m². Jedinečný design – vyznačený naším londýnským designovým týmem.
ZnačkaCentral 23 #ad
Výška0.79
Délka11.42
Šířka8.66
Číslo díluGW403

9. deleco

#ad

4 Stück, aus 100 % recyceltem Papier, für Jungen und Mädchen, 70 x 50 cm, recycelbar, Dinosaurier-Geschenkpapier für Kindergeburtstage

#ad
deleco #ad - Umweltfreundlich – aus 100 % recyceltem Papier und vollständig recycelbar. Hergestellt in Großbritannien. 4 luxuriöse gefaltete bögen – 100 g/m² dicke sorgt dafür, aber macht das Verpacken zu einem Kinderspiel, dass Ihr Geschenkpapier ein erstklassiges Aussehen und Gefühl hat, im Gegensatz zu einigen dickeren Papieren.

Gedruckt mit pflanzlichen Tinten auf unbeschichtetem Papier und verpackt in einer biologisch abbaubaren Hülle. Machen sie ihr geschenk zu etwas besonderem mit diesem hochwertigen und lustigen Dinosaurier-Geschenkpapier für Kinder, das sicher das Geburtstagskind oder den Planeten begeistern wird. Hochwertiger druck, leuchtende, lustige Farben für einen sehr guten Geburtstag oder auch für Kunst und Handwerk.
Značkadeleco #ad
Výška19.69
Délka27.56
Šířka0.04
Číslo dílususurrus

10. Rustic Robin

#ad

Weiß, gefaltet, 6 Stück, 50 x 70 cm, Geschenkpapier

#ad
Rustic Robin #ad - Jedes geschenkpapier besteht aus nachhaltigen Quellen und die Tinte ist umweltfreundlich. Geschenkpapier für babyparty, Elefant und Giraffe, Zebra, 4 Bögen.6 bögen geschenkpapier für babypartys oder Neugeborene, jeweils 50 cm x 70 cm, Gewicht des Papiers: 80 g. 6 x geschenkanhänger für babypartys, ideal für Neugeborene, Jungen, jeweils 5 x 4 cm, Mädchen oder Unisex.10 aufeinander abgestimmte Geschenkanhänger für Babypartys oder Neugeborene im Lieferumfang enthalten.
ZnačkaRustic Robin #ad
VýrobceRustic Robin #ad
Výška19.69
Délka27.56
Hmotnost0.33
Šířka0.39
Číslo dílurr130719ab